حرف و حدیثی برای تهیه‌کنندگی‌ام در سینما وجود ندارد/ تلویزیون خواست ماه عسل و عصر جدید را داشته باشم اما گفتم نمی‌توانم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 54 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

احسان علیخانی: حرف و حدیثی برای تهیه‌کنندگی‌ام در سینما وجود ندارد/ تلویزیون خواست ماه عسل و عصر جدید را داشته باشم اما گفتم نمی‌توانم

که به تازگی تهیه‌کنندگی فیلم بلند «برف آخر» را نیز برعهده گرفته است، در رابطه با آینده فعالیت‌های خود در حوزه کارگردانی و حمایت از فیلمسازان جوان به خبرنگار ایلنا گفت: سال گذشته داور دو، سه جشنواره فیلم کوتاه و مستند بودم و یکسری فیلم کوتاه دیده‌ام که بی‌نظیر بودند. این فیلم‌ها توسط بچه‌های دهه هفتاد کارگردانی شده بود و فرم آنها به اندازه‌ای بی‌نظیر بود و آنقدر به لحاظ کیفیت خوب بودند که نمی‌توان تصور کرد.

این مجری تلویزیون همچنین در رابطه با تهیه‌کنندگی در سینما بیان کرد: هیچ حرف و حدیثی برای تهیه‌کنندگی‌ام در سینما وجود ندارد. چون سه فیلم به عنوان سرمایه‌گذار تولید کرده‌ام و بعد از آن بدون تاریخ بدون امضا را همراه با علی جلیلوند به صورت مشترک تهیه کرده‌ام. البته قبل از آن و با سه سرمایه‌گزاری که انجام داده بودم، در سال ۹۵ کارت تهیه‌کنندگی‌ام صادر شده و همه موارد آن نیز کاملا مشخص است. وگرنه ارشاد در این موارد به ما اصلا رحمی ندارد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره حضور مجریان غیرحرفه‌ای که با اشتباه در اجرای برنامه‌های زنده سبب ایجاد هزینه‌هایی برای تلویزیون می‌شوند، توضیح داد: جالب است، همین الان در روابط عمومی سازمان صداوسیما، دوست گزارشگری حضور داشت که از من کمک خواست تا بتواند مجری شود. تهیه‌کننده برنامه عصر جدید ضمن بیان اینکه مشکل جدی اجرا در تلویزیون، به طی نکردن فرایند آزمون و خطا مربوط می‌شود، اظهار داشت: مشکل بزرگ و جدی ما در حوزه اجرا این است که برخی از مجریان بدون هیچ آزمون و خطا و اینکه حتی خاک پشت دوربین خورده باشند یا برای اتفاقی در خیابان، بیابان، کویر، شمال و جنوب دویده باشند، مقابل دوربین برنامه‌های زنده قرار می‌گیرند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انفجار در هتلی در غرب کابل مراسم عروسی را به خاک و خون کشیدنصرت رحیمی، سخنگوی وزارت داخله/کشور افغانستان در صفحه توییترش نوشته که این حمله دقایقی پیش در حوزه ششم امنیتی کابل در داخل 'هتل شهر دوبی' رخ داده است. شاهدان عینی به بی‌بی‌سی گفته‌اند که یک بمبگذار انتحاری مواد منفجره خود را در داخل سالن عروسی منفجر کرده.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

خصوصی سازی در ایران خاصه سازی است/ تشکل‌های کارگری یکدیگر را تضعیف نکنندمعاون دبیر کل خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران، گفت: در صورتی که فعالیت همه بخش‌ها بر اقتصاد تمرکز یابد، توسعه و شکوفایی کشور فراهم می‌شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

حملات رژیم اسد در ایام عید قربان 124 هزار سوری را آواره کرد- خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پارسایی: به زودی پرده‌ای دیگر از یک فساد در ⁧مافیای خودرو⁩ را اعلام می‌کنمسخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از افشاگری خود در خصوص مافیای خودرو در آینده نزدیک خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ایران دادن تعهد به جبل الطارق در مورد مقصد نهایی نفتکش را تکذیب کرد«ایران برای آزادی نفتکش گریس-۱ هیچ تعهدی مبنی بر این که به سوریه نرود نداده است، زیرا از ساعات اولیه توقیف نفتکش اعلام کردیم که مقصد نفتکش سوریه نبوده و تا انتها هم بر سر همین حرف باقی ماندیم.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ: نمی‌خواهم ببینم چین معترضان در هنگ کنگ را با خشونت‌ سرکوب کند♦️ پرزیدنت ترامپ: نمی‌خواهم ببینم چین معترضان در هنگ کنگ را با خشونت‌ سرکوب کند ⚡️ ترامپ پیشتر در مورد روابط تجاری با چین نوشت: «البته که چین خواهان دست‌یافتن به یک توافق تجاری با ایالات متحده است؛ [اما] بگذارید اول با هنگ کنگ، انسانی برخورد کند.»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »