حذف نوشاد عالمیان و پایان کار تیم ملی مردان در تنیس روی میز قهرمانی آسیا

11/07/1400 06:39:00 ب.ظ

با حذف نوشاد عالمیان پرونده تیم ملی تنیس روی میز مردان در قهرمانی آسیا بسته شد.

با حذف نوشاد عالمیان پرونده تیم ملی تنیس روی میز مردان در قهرمانی آسیا بسته شد. نوشاد عالمیان (رنکینگ ۷۴ جهان) با نتیجه ۳ بر صفر مقابل ووجین جانگ (رنکینگ ۱۲ جهان) شکست خورد و از صعود به یک چهارم نهایی باز ماند.

به این ترتیب پرونده بازیکنان ایران در بخش مردان بسته شد و پیش از این نیما عالمیان، امین احمدیان، امیرحسین هدایی و محمد علی رویین تن از مسابقات حذف شده بودند.

کسب مقام پنجم آسیا در بخش تیمی مهمترین دستاورد تیم ملی تنیس روی میز مردان در این مسابقات بود. در حاشیه مسابقات نیز انتخاب کنفدراسیون آسیا برگزار شد که خلیل المهنادی به عنوان رییس کنفدراسیون انتخاب شد. افشین بدیعی دبیرکل کنفدراسیون آسیا شد. مهرداد علی با قارداشی هم به عنوان عضو هیات رییسه فدراسیون جهانی از قاره آسیا انتخاب شد.

قارداشی از کاندیداتوری نایب رییسی آسیای میانه انصراف داده بود و این سمت به قزاقستان رسید.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

Anadolu Ajansı

Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

برادران عالمیان تنها نمایندگان باقیمانده ایران در قهرمانی آسیا / احمدیان و رویین‌تن حذف شدندبرادران عالمیان تنها نفرات باقیمانده ایران در مسابقات تنیس روی میز قهرمانی آسیا هستند و احمدیان و رویین‌تن حذف شدند.

صعود تیم برادران عالمیان به یک چهارم نهایی قهرمانی آسیاصعود تیم برادران عالمیان به یک چهارم نهایی قهرمانی آسیا مرحله یک هشتم نهایی جدول دونفره تنیس روی میز قهرمانی آسیا برگزار شد و تیم برادران عالمیان این دیدار را با پیروزی پشت سر گذاشت

برادران عالمیان تنها نمایندگان باقیمانده ایران در قهرمانی آسیا / احمدیان و رویین‌تن حذف شدندبرادران عالمیان تنها نفرات باقیمانده ایران در مسابقات تنیس روی میز قهرمانی آسیا هستند و احمدیان و رویین‌تن حذف شدند.

کسب جایگاه ششم والیبالیست‌های ناشنوا در قهرمانی جهانکسب جایگاه ششم والیبالیست‌های ناشنوا در قهرمانی جهان در ادامه رقابت‌های والیبال قهرمانی جهان، تیم ملی والیبال ناشنوایان ایران با قبول شکست برابر تیم ترکیه به جایگاه ششم قهرمانی جهان دست یافت درود🎉🍾❤️🌹🙏

عزیزی خادم: راضی به پرداخت حتی یک سنت از بیت المال به ویلموتس نیستیم/ تلاش می‌کنیم در بازی با کره جنوبی تماشاگر داشته باشیمرئیس فدراسیون فوتبال در خصوص شرایط تیم ملی و سایر موارد صحبت کرد.

دباغی: نشان دادیم اگر به ما توجه شود کارهای بزرگی انجام می‌دهیم/ بازیکنان تیم ملی برای تامین مخارج شغل دوم دارند/ می‌خواهم لژیونر شومستاره تیم ملی فوتبال بانوان از مشکلات این تیم در مسیر صعود به جام ملت‌ها صحبت کرد.