حذف تصاویر همکاران افغان نیروهای آمریکایی از سایت پنتاگون

13/08/1400 01:30 ب.ظ

حذف تصاویر همکاران افغان نیروهای آمریکایی از سایت پنتاگون العربيه_فارسى

وزارت دفاع آمریکا، «پنتاگون»، با هدف پنهان کردن عکس و ویدیوهای آن تعداد از افغان‌های آسیب پذیر که با نیروهای آمریکایی در گذشته همکاری کردند، هزاران عکس و به گفته او، تصمیم برداشتن تصاویر و ویدیوهای افغان‌های همکار با آمریکا به خاطر احتیاط بوده است.

به گفته او، تصمیم برداشتن تصاویر و ویدیوهای افغان‌های همکار با آمریکا به خاطر احتیاط بوده است.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

دادگاه رسیدگی به شکایت بیماران پروانه‌ای از دولت آمریکا برگزار شدتهران - ایرنا- دادگاه رسیدگی به پرونده شکایت بیماران پروانه‌ای یا بیماران اپیدر مولیزیس بولسا (ای بی) از دولت ایالات متحده آمریکا در شعبه ۵۵ دادگاه حقوقی روابط بین الملل به ریاست سلمان پور مریدی برگزار شد. مادر جنده های قواد آمریکا اومده داخل این سگدونی و پانسمانها رو دزدیده و داره در بازار سیاه تهران و شهرستانها میفروشه؟ بالاخره یه روز به دست مردم خواهید افتاد اونموقع برا زودتر مردن التماس خواهید کرد

سپاه پاسداران از «خنثی کردن» تلاش آمریکا برای مصادره نفت ایران خبر دادرسانه‌های داخل ایران به نقل از سپاه پاسداران خبر دادند که نیروی دریایی سپاه مانع ازمصادره نفت ایران توسط نیروی دریایی آمریکا شد. جوووووووووووووووووون 🇮🇷 در صورت تکرار این اقدام از طرف آمریکا ایران ناچار است به پایگاهها و ناوهای آمریکایی حمله موشکی شدید کند. رستاخیز_ملی_با_پهلوی چیز خاصی نبود یه دورهمی بود دیدیم هالوینه گفتیم یه خودی نشون بدیم نگن یادمون رفته شما اصلا خودتو نگران نکن عزیزم اتفاق خاصی نیوفتاده

سپاه از 'تقابل' با نیروی دریایی آمریکا در آبهای عمان خبر داد | DW | 03.11.2021نیروی دریایی سپاه پاسداران از تلاش نیروهای آمریکایی به منظور 'توقیف نفتکش حامل نفت ایران' در دریای عمان خبر داد. سپاه پاسداران مدعی شده از 'مصادره نفتکش ایرانی' ممانعت کرده است. آمریکا هنوز این خبر را تائید نکرده است. مگر هر چی آمریکا گفت و ما تایی نکردیم ، شما منتشر نمی کنی ... ضربه محکم بوده ....فعلا درد داره ) دزدی بوده مصادره نه امریکا هم تایید میکنه جاکشا🍆 یعنی باید آمریکا بگه رسیدیم شما هم فقط ژست رسانه بی طرف دارید دروغگوها

کرونا در آمریکا: کودکان از ۵ سال واکسینه می‌شوند | DW | 03.11.2021با تأیید مرکز کنترل و پیشگیری بیماری در آمریکا، کودکان رده سنی ۵ تا ۱۱ سال هم می‌توانند از هم اکنون واکسینه شوند. جو بایدن از این تصمیم به عنوان نقطه عطفی در مبارزه با کرونا یاد کرده است.

آمریکا: پهپادهای ایران در تلاش ممانعت از پروازهای کشتی آمریکا استچی نوشتی؟؟ خودت متوجه معنای معنی متن شدی؟ این کنش و واکنشهای فاشیستی و شئونیزم فارسی در خلیج، از اتاق فکر مشترک حکومت جاهلیت اشغالگر ایران و امریکا، صرفاً برای انحصار ملتهای ایرانیان و استمرار بساط شئونیزم فارسی فرقه فارسیسم با تحریمهاست.

طرح نوآورانه یک دانشمند ایرانی در آمریکا برای بررسی عوارض استفاده از سیگارهای الکترونیکیمحققان دانشگاه پیتسبرگ به مدیریت دکتر کامبیز بنام، با تقلید از فیزیولوژی انسان و شیوه و مدت زمان استنشاق دود این سیگارها (که در حقیقت بخار است) یک سیستم روباتیک طراحی کرده‌اند تا بتوانند تأثیر طعم‌های مختلف و ذرات موجود در سیگارهای الکترونیکی بر بدن را ارزیابی کنند.

به گزارش خبرگزاری «رویترز»، جان کربی، سخنگوی وزارت دفاع آمریکا گفت‌، این وزارت ده‌ها هزار تصویر و ویدیو از وب‌سایت این نهاد را که در آن افغان‌هایی که در جریان حضور ارتش آمریکا در افغانستان با نظامیان این کشور کار کردند را موقتا برداشته است.کربی گفت: «با هدف حفظ هویت افغان‌هایی که در جریان 20 سال با نیروهای ما همکاری کردند ما تصاویر و ویدیوهایی که هویت آنها را نشان می‌داد را از سایت وزارت حذف کردیم چراکه تاکنون ما برخی از آنها را افغانستان خارج کردیم و هنوز روند تخلیه همکاران افغان و آنهایی که در معرض خطر قرار دارند جریان دارد.»

به گفته او، تصمیم برداشتن تصاویر و ویدیوهای افغان‌های همکار با آمریکا به خاطر احتیاط بوده است.

سخنگوی پنتاگون افزود، بیشتر از 120 هزار عکس و 17 هزار ویدیو از آرشیو وزارت دفاع ایالات متحده حذف شده است.