حذف هرچه سریع‌تر یارانه دهک‌های بالای جامعه

07/06/1398 01:55:00 ب.ظ

امام جمعه کرمان با بیان اینکه رفع محرومیت چون سقف ندارد،معنا ندارد اما می‌شود دهک‌ها را کم کرد و کمیته امداد یاری شود:امیدواریم هر چه جلوتر می‌رویم دولت به این جمع‌بندی برسدکسانی که واقعا نیاز به یارانه ندارند،از صحنه خارج شده و مبلغ صرف دهک‌های پایین شود

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با بیان اینکه رفع محرومیت به دلیل اینکه سقف ندارد، معنا ندارد اما می‌شود دهک‌ها را کم کرده و کمیته امداد یاری شود، گفت: امیدواریم هر چه جلوتر می‌رویم دولت به این جمع‌بندی برسد کسانی که واقعا نیاز به یارانه ندارند، هرچه زودتر از صحنه خارج شده و در عوض این مبلغ صرف دهک‌های پایین شود تا فاصله‌ها کم شود. وی افزود: اولین ویژگی کمیته امداد این است که در رأس آن نهاد ولی امر مسلمین قرار دارد و تحت اشراف و...

وی افزود: اولین ویژگی کمیته امداد این است که در رأس آن نهاد ولی امر مسلمین قرار دارد و تحت اشراف و نظر ایشان تاسیس شده و کار ادامه دارد و کار بزرگ و ارزشمندی است. علیدادی سلیمانی تصریح کرد: دومین ویژگی، ارزشمندی حوزه ماموریت کمیته امداد است که قشر آسیب‌پذیر جامعه هستند و در متون دینی ما تاکید فراوانی به رسیدگی به این قشر شده و هم در نگاه انسانی یکی از مهم‌ترین جاهایی است که هر انسان آزاده‌ای بخواهد کار پسندیده‌ای انجام دهد باید به سراغ این میدان ماموریت برود.

امام جمعه کرمان بیان کرد: ویژگی سوم، مدیران این نهاد در بعد از انقلاب است که از مدیران ارشد تا پایین افراد وارسته، دلسوز، شریف و متدین هستند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

جای خالی عاشقانه‌ها | علی دهقان

... گاهی اوقات ساده بودن بهترین اتفاقی است که می‌شود به آن تکیه داد و با خیالی آسوده هر چه در درون می‌چرخد، کلمه کرد و در هوا رهایش ساخت. امروز و اینجا که نامش نوشته‌ای برای روزهای پایانی سال، یا روزهای نخستین یک سال جدید است، می‌خواهم این‌گونه باشم. مثلا فارغ از همه بگومگوهایی که در روزهای متعدد چنگی شد و بر صورت‌مان نشست، بنویسم که وقتی به عقب نگاه می‌کنم مخدوش‌ترین صورت، چهره سیاست است. شاید ساده‌تر هم بگویم بهتر باشد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

صنعت خودروسازی به اندازه یک جنگ به کشور خسارت می‌زندسخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «صنعت خودروسازی به اندازه یک جنگ به کشور خسارت می‌زند»، خواستار تصمیم گیری جدی قوای سه گانه در این زمینه شد.

ارسال پرونده سکه ثامن اواسط هفته آینده به دادگاه/پگاه آهنگرانی به اتهام امنیتی ممنوع‌الخروج استدادستان تهران: پرونده سکه ثامن اواسط هفته آینده به دادگاه ارسال می‌شود پگاه آهنگرانی به دلایل اتهام امنیتی و جرم عمومی ممنوع الخروج شده است پرونده مهناز افشار براساس شکایت شکات مفتوح و در حال رسیدگی است یکی از متهمان پرونده هفت تپه احضار شده است

ورود دانشجوی فلسطینی هاروارد به آمریکا به دلیل پست‌های دوستانش رد شداسماعیل اجاوی گفته است که بعد از گذشت ۵ ساعت در دفتر اداره مهاجرت، یک افسر او را به اتاقی فراخوانده و برسرش فریاد کشیده و گفته است که دوستانش در شبکه‌های اجتماعی پست‌های ضد آمریکایی منتشر کرده‌اند.

پژوهشگران سوئیسی در مسیر خاتمه دادن به آلرژی به موی گربه | DW | 27.08.2019یک گروه پژوهشی در دانشگاه زوریخ موفق به تولید واکسنی شده که می‌تواند آلرژی به موی گربه را مهار کند. این واکسن به گربه تزریق می‌شود و تا کنون بر روی ۷۰ نمونه آزمایشگاهی با موفقیت امتحان شده است.

دادگاه اروپا به خاطر مرگ وکیل افشاگر فساد در زندان، علیه روسیه رای داد♦️ دادگاه اروپا به خاطر مرگ وکیل افشاگر فساد در زندان، علیه روسیه رای داد ⚡️ سرگی_ماگنیتسکی در سال ۲۰۰۸، ۲۳۰ میلیون دلار کلاهبرداری مالیاتی مقام های دولتی را فاش کرد اما به اتهام فرار مالیاتی بازداشت و مدتی بعد در زندان درگذشت.

جایزه افتخاری جشنواره سینمایی «سانتا باربارا» به «مارتین اسکورسیزی» اهدا می‌شود♦️ جایزه افتخاری جشنواره سینمایی «سانتا باربارا» به مارتین_اسکورسیزی اهدا می‌شود ⚡️ از آثار اسکورسیزی می توان به فیلمهای «راننده تاکسی»، «گاو خشمگین»، «رفقای خوب»، «دارو دسته نیویورکی»، «گرگ وال استریت»، و «سکوت» اشاره کرد.