حذف ارز 4200 تومانی در بودجه سال آینده ایران

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پس از انتشار متن بودجه سال آینده ایران پیش‌بینی در خصوص پرداخت ارز 4200 تومانی حذف شده است. - خبرگزاری آناتولی

12.12.2021در لایحه بودجه سال 1401 که امروز از سوی دولت ایران به مجلس این کشور ارائه شد، در تبصره‌ها پرداخت ارز ترجیحی وجود ندارد و به نظر می‌رسد دولت برنامه خود برای حذف ارز 4200 تومانی را در سال آینده اجرایی خواهد کرد.

از سوی دیگر، دولت ایران برای جبران اصلاح نرخ کالاهای اساسی یارانه در نظر گرفته است به طوری که حدود 10 هزار میلیارد تومان برای جبران اصلاح نرخ کالاهای اساسی، دارو، یارانه نان و خرید تضمینی گندم پیش‌بینی شده و در بخش دیگر 4 هزار میلیارد تومان برای یارانه نهاده‌های کشاورزی، تنظیم بازار کالاهای اساسی و ضروری و تادیه تعهدات مربوطه پیش بینی شده است.

در سال 1400، هشت میلیارد دلار بابت ارز 4200 تومانی پیش بینی شده بود که در نیمه سال این رقم به پایان رسیده است. کالاهای اساسی شامل گندم، جو، ذرت، سویا، روغن خام و دانه‌های روغنی به همراه بخشی از دارو و تجهیزات پزشکی ارز دولتی دریافت می‌کند. گفتنی است، پیش از این، نمایندگان مجلس ایران 14 نوامبر در جلسه بررسی لایحه دو فوریت حذف ارز ترجیحی یا 4200 تومانی، به فوریت آن رای ندادند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ارز ۴۲۰۰ از بودجه حذف شدارز ۴۲۰۰ از بودجه حذف شد در لایحه بودجه سال آینده پیش‌بینی در رابطه با پرداخت ارز ترجیحی نشده و نشان از اقدام دولت برای حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اینفلوئنسر فضای مجازی حساب توییتر خود را به دلیل «آزار و اذیت کاربران» حذف کردوی روز چهارشنبه تصویری از خود در توییتر منتشر کرده بود که مورد هجمه شدید کاربران قرار گرفت. او می‌گوید که بعضی از کاربران حتی به خانه مادرش رفته و به او فحاشی کرده بودند. ریدم تو خبرتون چقدر مهم بود اینم یک نوع جلب توجه کردن است. هر وقت حساب اینستا گرام را حذف کرد میشه به حرفش اعتماد پیدا کرد. توییترمعمولا مورد علاقه مدل ها نبوده و نیست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اطلاعیه جدید سازمان مالیاتی؛ خرید و فروش ارز مسافرتی و نیما مشمول مالیات 10درصدی نیست- اخبار اقتصاد ایران - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimخرید و فروش ارز_مسافرتی و نیما مشمول مالیات نیست سازمان امور مالیاتی: مالیات مذکور صرفا به معاملات ارزی اشخاصی تعلق می‌گیرد که با اعلام بانک مرکزی و نهادهای نظارتی از روش‌های غیرقانونی با اهدافی همچون سفته‌بازی و قاچاق ارز صورت می‌پذیرد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ارز ۴۲۰۰ از بودجه حذف شدارز ۴۲۰۰ از بودجه حذف شد در لایحه بودجه سال آینده پیش‌بینی در رابطه با پرداخت ارز ترجیحی نشده و نشان از اقدام دولت برای حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سن بازنشستگی دو سال زیاد می‌شودسن بازنشستگی دو سال زیاد می‌شود از سال آینده حداقل و حداکثر سن بازنشستگی دو سال افزایش خواهد یافت؛ این پیش‌بینی دولت در لایحه بودجه ۱۴۰۱ است. شروع شد...
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

افزایش حقوق ۱۰ درصد/ ۴.۵ میلیون تومان حداقل حقوقافزایش حقوق ۱۰ درصد ۴.۵ میلیون تومان حداقل حقوق بر اساس پیش‌بینی صورت گرفته در لایحه بودجه سال آینده متوسط افزایش حقوق کارکنان ۱۰ درصد تعیین شده است. DictatorRemoval ای ریدم تو ده درصدشون ،اجاره خونه من صدوبیست درصد افزایش داشت بعداز اینهمه اخبار بد یکم هم از زیبایی های کشورمونو ببینید جالبه حداقل حقوق ۱۰ درصد و ۴.۵ م تومن خط فقر ۱۰ م حقوق ۵ م باید مالیات بده یعنی کجایی رابینهود؟؟؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »