حذف هدایی از تور جهانی تنیس روی میز قطر

30/06/1400 06:02 ب.ظ

در دور سوم جدول مقدماتی انفرادی تور جهانی تنیس روی میز قطر، امیر حسین هدایی برابر نماینده فنلاند شکست خورد و از مسابقات حذف شد

ملی پوش تنیس روی میز ایران از تور جهانی تنیس روی میز قطر حذف شد. امیر حسین هدایی(رنکینگ 166 جهان) برابر اولا بندیک از فنلاند(رنکینگ 85 جهان) با نتیجه 3 بر صفر بازی را واگذار کرد.

نوشاد عالمیان تنها نماینده باقی مانده ایران در جدول انفرادی است که در جدول اصلی حضور دارد و از فردا(چهارشنبه) رقابت جدول اصلی آغاز می شود.

پیش از این امین احمدیان، محمد علی روئین تن و نیما عالمیان از مسابقات حذف شده بودند. تیم ملی تنیس روی میز برای آمادگی جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا، در تور جهانی قطر شرکت کرده است و بلافاصله پس از پایان این تور باید آماده شرکت در قهرمانی آسیا شود.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

سود و زیان‌های ایران با روی کار آمدن طالبان در افغانستان | DW | 20.09.2021ایران از شکست نیروهای آمریکایی و خروج آمریکا از افغانستان ابراز خوشحالی کرده بود اما اکنون انحصار قدرت طالبان را به نفع خود نمی‌بیند. با آمدن طالبان مهاجرت افغان‌ها به ایران بیشتر و بازار این کشور نصیب رقیبان شده است. جالب این جاست حتی DW هم متوجه موضع ایران شده (اگر چه با زاویه دید خاص خودش) ولیکن هنوز برخی جریانات سیاسی ایران را متهم به همسویی تمام و کمال و غیر متطقی با طالبان می دانند. UnfreezeAfgMoney naffyssa عزیز صبر کن و ببین این اول کاره. عرزشی ها که جشن پیروزی گرفته بود بعدا میفهمد که چه می ناب خورده. 🦧👎🏿🦧

گشایش مرزهای آمریکا به روی مسافران واکسینه‌شده از ماه نوامبر | DW | 20.09.2021اکثر اروپایی‌ها از زمان شیوع همه‌گیری کرونا اجازه سفر به ایالات متحده را ندارند. اکنون دولت این کشور در حال برنامه‌ریزی برای ورود افرادی است که واکسینه شده‌اند. اتحادیه اروپا از این اقدام واشنگتن ابراز خرسندی کرد.

نمایش نفس‌گیر قهرمان بندبازی جهان بر روی رودخانه سن | DW | 19.09.2021ناتان پولین فرانسوی که بارها رکوردهای جهانی در بندبازی را شکسته باز هم چشم‌ها را به خود خیره کرد. او مسیری ۶۷۰ متری را بر روی طنابی که یک سرش به برج ایفل بسته بود طی کرد.

استقبال ترکیه از روی کار آمدن نجیب میقاتی در لبنان

دو پیروزی و دو شکست برای زنان پینگ‌پنگ ایران در تور جهانی قطرنمایندگان تنیس روی میز زنان ایران در نخستین روز از تور جهانی قطر به دو پیروزی و دو شکست دست پیدا کردند.

شکست پینگ‌پنگ بازان ایران در تور جهانی قطرنمایندگان ایران در دو بازی انفرادی و یک بازی دو نفره تور جهانی تنیس روی میز قطر شکست خوردند.