حذف شعر سنگ قبر «قاتل» امام جمعه کازرون

19/06/1398 01:13 ب.ظ

با دستور دادستان شیراز، شعر حکاکی شده بر روی سنگ قبر حمید درخشنده، قاتل امام جمعه کازرون که چندروز پیش اعدام شد، پاک شد. در روز‌های اخیر تصاویری از سنگ قبر وی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بودکه با اعتراض محافظه‌کاران و نیروهای ارزشی مواجه شد. اخبار_ایران

استان‌وایر- با دستور دادستان شیراز، شعر حکاکی شده بر روی سنگ قبر «قاتل» امام جمعه کازرون پاک شد.فردی است که ماه رمضان امسال دست به قتل محمد خرسند امام جمعه سابق کازرون زد و چند روز پیش اعدام شد.

در روز‌های اخیر تصاویری از سنگ قبر وی در شکبه‌های اجتماعی منتشر شد که با اعتراض گروهی از نیرو‌های محافظه‌کار و ارزشی مواجه شد. حیدر آسیایی، دادستان شیراز هم در پی این اعتراض‌ها، دستور حذف شعر نوشته شده بر روی سنگ قبر این فرد را صادر کرد.

گزارش شده که حمید درخشنده پیش از اعدام در مقابل خانواده‌اش، دادستان و برخی مسئولین «علناً خود را نماینده امام زمان نامید و ذره‌ای از عملکرد خود اظهار ندامت» نکرد. اردیبهشت ماه امسال نیز طلبه‌ای به نام مصطفی قاسمی به ضربه گلوله کشته شد که یک روز بعد پلیس اعلام کرد قاتل وی را در یک درگیری از پای درآورده است.

سال گذشته هم یک طلبه در مشهد مورد حمله قرار گرفته و جان خود را از دست داد.

ادامه مطلب:
iranwire »

تصویر هانیه توسلی پخش شد، بهرام رادان حذف

باید مراقب بود ساحت شعر آیینی با آدم‌های کم‌سواد به نام مداح اهل بیت آسیب نبیند/ آثار معاصر بسیار قوی‌تر از ترکیب‌بند محتشم کاشانی‌ هم داریممصطفی محدثی خراسانی در گفت‌وگو با ایلنا: باید مراقب بود ساحت شعر آیینی با آدم‌های کم‌سواد به نام مداح اهل بیت آسیب نبیند/ آثار معاصر بسیار قوی‌تر از ترکیب‌بند محتشم کاشانی‌ هم داریم

آخرین خبرهای سه‌شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ | DW | 10.09.2019

انتقاد تند امام جمعه کرج از سگ‌‌گردانی

مراسم عزاداری شب عاشورای حسینی (ع) در حضور رهبر انقلاب برگزار شدمراسم عزاداری شب عاشورای حسینی (علیه‌السلام) در حسینیه امام خمینی برگزار شد.

شور پرشور حسینی در ظهر عاشورایی بارگاه منور امام هشتم(ع) + تصاویر- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimگروه استان‌ها- حرم منور رضوی در ظهر عاشورایی خود مملو از حضور زائران و مجاوران و عزاداران است که خود را به این مکان نورانی رسانده‌اند.

استان‌وایر- با دستور دادستان شیراز، شعر حکاکی شده بر روی سنگ قبر «قاتل» امام جمعه کازرون پاک شد.فردی است که ماه رمضان امسال دست به قتل محمد خرسند امام جمعه سابق کازرون زد و چند روز پیش اعدام شد.

در روز‌های اخیر تصاویری از سنگ قبر وی در شکبه‌های اجتماعی منتشر شد که با اعتراض گروهی از نیرو‌های محافظه‌کار و ارزشی مواجه شد.

حیدر آسیایی، دادستان شیراز هم در پی این اعتراض‌ها، دستور حذف شعر نوشته شده بر روی سنگ قبر این فرد را صادر کرد.

گزارش شده که حمید درخشنده پیش از اعدام در مقابل خانواده‌اش، دادستان و برخی مسئولین «علناً خود را نماینده امام زمان نامید و ذره‌ای از عملکرد خود اظهار ندامت» نکرد.

اردیبهشت ماه امسال نیز طلبه‌ای به نام مصطفی قاسمی به ضربه گلوله کشته شد که یک روز بعد پلیس اعلام کرد قاتل وی را در یک درگیری از پای درآورده است.

سال گذشته هم یک طلبه در مشهد مورد حمله قرار گرفته و جان خود را از دست داد.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: