حدود ۷ درصد بانوان بدحجابی دارند

وزیر کشور: بر اساس آمارهای موجود دستگاه‌های ذیربط، تنها ۶ تا ۷ درصد بانوان جامعه بدحجابی دارند و بیش از ٩٠ درصد حجاب مناسب دارند. البته در این خصوص یک درصد هم زیاد است.

15/09/2019 12:06:00 ب.ظ

وزیر کشور: بر اساس آمارهای موجود دستگاه‌های ذیربط، تنها ۶ تا ۷ درصد بانوان جامعه بدحجابی دارند و بیش از ٩٠ درصد حجاب مناسب دارند. البته در این خصوص یک درصد هم زیاد است.

تهران- ایرنا- وزیر کشور گفت: بر اساس آمارهای موجود دستگاه های ذیربط، تنها ۶ تا ۷ درصد بانوان جامعه بدحجابی دارند و بیش از ٩٠ درصد حجاب مناسب دارند. البته در این خصوص یک درصد هم زیاد است.

وی ادامه داد: با توجه به مطالعات، اقدامات و تجربیاتی که شورای اجتماعی کشور و دستگاه های عضو آن در حوزه عملیاتی و اجرایی کردن مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص حجاب و عفاف داشتیم، از یک سال و نیم قبل، مدعی بودیم که نقص هایی در آن مصوبه موجود است که ضمانت اجرایی لازم را ندارد، پشتیبانی لازم صورت نمی گیرد و به صورت مستمر انجام نمی شود. 

محکومیت بانک مرکزی ایران در بزرگ‌ترین پرونده پولشویی بحرین | DW | 30.07.2021 فدراسیون بین‌المللی روزنامه‌نگاران طرح «محدود کردن اینترنت در ایران» را محکوم کرد ابراز «نگرانی جدی» دیده‌بان حقوق بشر از خشونت حکومت ایران علیه معترضان؛ دست‌کم ۹ نفر کشته شدند

وزیر کشور تاکید کرد: در جلسه ای که خدمت رهبر معظم انقلاب بودیم، ایشان تاکید فرمودند مصوبه حجاب و عفاف بازنگری شود؛ از این رو، هفته قبل شورای عالی انقلاب فرهنگی این موضوع را بازنگری کرد. رحمانی فضلی افزود: در پی این جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص حجاب و عفاف، یک ستاد و کارگروه متشکل از بیش از ٣٠ دستگاه تشکیل شد با این رویکرد که حجاب و عفاف را به عنوان بخشی از سبک زندگی و یک موضوع فرهنگی، اعتقادی و قانونی باید مستمر با مشارکت مردم و ارائه برنامه از طرف دستگاه های مختلف با رویکرد پیشگیرانه و ایجابی پیگیری کنیم. 

وی گفت: در خصوص موضوع حجاب و عفاف، از دستگاه های مختلف برنامه خواستیم و مقرر شد تا دو هفته آینده برنامه های خود را در این خصوص به شورای اجتماعی کشور ارسال کنند و ما باید به صورت مستمر ارزیابی در این زمینه داشته باشیم و از مشارکت مردم غافل نشویم. بدون حمایت آنها در این موضوع اجتماعی نمی توانیم کاری از پیش ببریم. headtopics.com

وزیر کشور تاکید کرد: در خصوص حجاب و عفاف با موارد سازمان یافته، عناد و موضوع کشف حجاب مواجه هستیم که دستگاه های متولی بر اساس قانون با این افراد برخورد کنند.  ادامه مطلب: خبرگزاری ایرنا »

ادامه درخشش پاکدامن با صعود به یک چهارم نهایی/ عابدینی و رهبری حذف شدند

علی پاکدامن به مرحله یک چهارم نهایی المپیک توکیو صعود کرد اما عابدینی و رهبری حذف شدند.

با قلع قمع اون مسیح علی نژاد برنامه چهارشنبه سفید اون چند سال زندانا به حمدالله تنها مشکل کشور حل شد همین چند متر پارچه بود ملت به جون هم افتاده بودن براش 😱🙄

آذری جهرمی: رسانه‌ها نیاز به آزادی عمل دارند

فاکس نیوز: صندوق‌های بازنشستگی همه نیروهای مسلح ایران در آستانه فروپاشی کامل قرار دارندکانال تلویزیونی فاکس نیوز روز جمعه بر اساس اسنادی که «توسط مقامات شورای امنیت ملی [ایالات متحده] بررسی شده و نسخه‌ای از آن نیز در اختیار فاکس نیوز قرار گرفته است» گزارش داد که از مجموع ۱۸ صندوق بازنشس

در حوزه کشف حجاب با موارد سازمان‌یافته مواجه هستیم/ زیر 10 درصد کاهلیت به حجاب دارند/ کارخانه‌های تولید چادر مشکی باید تقویت شوندوزیر کشور گفت: با قطعیت می‌توان اعلام کرد که زیر 10 درصد کاهلیت به حجاب دارند، ولی یک درصد هم زیاد است.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| قیمت شیرینی و شکلات ۲۰ درصد افزایش یافت

واقعیت‌هایی از داخل ایران| قیمت شیرینی و شکلات ۲۰ درصد افزایش یافت

واقعیت‌هایی از داخل ایران| قیمت شیرینی و شکلات ۲۰ درصد افزایش یافت