حداقل ۱۰۰ دستگاه تانکر حامل مواد سوختی در مرز افغانستان دچار حریق شدند/ مرز کشورمان برای بازگشت کامیون‌های ایرانی و افغان باز است

25/11/1399 09:48 ب.ظ

مدیرکل دفتر ترانزیت سازمان راهداری در گفت‌وگو با ایلنا؛ حداقل ۱۰۰ دستگاه تانکر حامل مواد سوختی در مرز افغانستان دچار حریق شدند/ مرز کشورمان برای بازگشت کامیون‌های ایرانی و افغان باز است

جواد هدایتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا درباره خسارت‌های ناشی از انفجار تانکر حامل مواد سوختی در مرز افغانستان اظهار داشت: ساعت 12:15 امروز یکی از تانکرهای حامل مواد سوختی در پارکینگ قلعه اسلام در مرز افغانستان دچار انفجار شد که حریق آن به...

در حال حاضر حداقل 100 دستگاه تانکر ت طمعه حریق شدند و احتمالا این تعداد به 150 دستگاه و بیشتر می‌رسد. مدیرکل دفتر ترانزیت سازمان راهداری ادامه داد: بلافاصله مرز کشورمان را باز کردیم تا کامیون‌های ایرانی و افغان به ایران برگردند و از محل آتش‌سوزی فاصله بگیرند.

هدایتی افزود: این سانحه در پارکینگ قلعه اسلام در خاک افغانستان رخ داد که این پارکینگ ظرفیت 400 دستگاه کامیون و تانکر را دارد که اگر ظرفیت پر شده باشد احتمال آتش‌سوزی با ابعاد بالاتر وجود دارد. وی ادامه داد: از آنجایی که این سانحه در خاک افغانستان اتفاق افتاده اطلاعات دقیق‌تری نداریم و باید منتظر اطلاع‌رسانی از سوی مقامات افغانستان باشیم.

ادامه مطلب:
ilnanews »

۱۰۰۰ دستگاه کامیون در انفجار گمرک اسلام‌قلعه دچار حریق شدند/ مرز دوغارون حداقل ۲ هفته تعطیل استمدیرکل دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین‌المللی سازمان راهداری با بیان اینکه طبق گمانه زنی‌ها تعداد کامیون‌هایی که در انفجار مرز دوغارون آتش گرفتند به 1000 دستگاه کامیون رسیده، گفت: این مرز حداقل دو هفته تعطیل خواهد بود.

شمار قربانیان کووید۱۹ در ایتالیا از مرز ۱۰۰ هزار نفر گذشتوزیر بهداشت ایتالیا روز یکشنبه وعده داد کارزار واکسیناسیون در کشور را که همانند اغلب نقاط اروپا به جهت تاخیر در دریافت محموله‌های سفارش داده شده با کندی همراه است، تسریع ببخشد. صدهزار رو ضربدر ۵۰۰ دلار کنی میشه چند یا شاید خیلی بیشتر بهتر میدونه هزینه یه بازنشسته یا از کارافتاده روی دوش دولت چقدر هست دولت براش خیلی سود داره، حالا هر سال یه مرض جدید بیارن و کشته زیاد بده ببینید چقدر از بار مالی دولتها کم میشه . همه اش معامله است

قربانیان کرونا در ایتالیا از مرز 100 هزار نفر عبور کردشمار قربانیان ویروس کرونا در ایتالیا با مرگ 318 بیمار دیگر به 100 هزار و 103 تن رسید. - خبرگزاری آناتولی

تصاویری از پذیرش مجروحان میانمار در مرز تایلندمقامات مرزی این کشور دیگرانی را که همراه این زخمی‌ها بوده‌اند باز گردانده اند.

کرونا حداقل ۳ سال گرفتارمان می‌کند و هر ۶ ماه یکبار باید واکسن بزنیموزیر بهداشت با اشاره به اقدامات انجام شده در کشور در زمینه ساخت و تولید واکسن کرونا و با بیان اینکه قطار تولید واکسن کرونا در کشور راه افتاد و هیچ ترمزی برای آن نیست، گفت: یکی از موثرترین واکسن‌های کرونا در جهان را در انستیتو پاستور ایران می‌بینیم. شبکه نخوردت نمکی!! خب مرده شور مدیریتت رو ببرن حال رهبری چطوره مادر پابلیک.

جواد هدایتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا درباره خسارت‌های ناشی از انفجار تانکر حامل مواد سوختی در مرز افغانستان اظهار داشت: ساعت 12:15 امروز یکی از تانکرهای حامل مواد سوختی در پارکینگ قلعه اسلام در مرز افغانستان دچار انفجار شد که حریق آن به سایر کامیون‌ها و تانکرهای سوختی سرایت کرد.

در حال حاضر حداقل 100 دستگاه تانکر ت طمعه حریق شدند و احتمالا این تعداد به 150 دستگاه و بیشتر می‌رسد.

مدیرکل دفتر ترانزیت سازمان راهداری ادامه داد: بلافاصله مرز کشورمان را باز کردیم تا کامیون‌های ایرانی و افغان به ایران برگردند و از محل آتش‌سوزی فاصله بگیرند.

هدایتی افزود: این سانحه در پارکینگ قلعه اسلام در خاک افغانستان رخ داد که این پارکینگ ظرفیت 400 دستگاه کامیون و تانکر را دارد که اگر ظرفیت پر شده باشد احتمال آتش‌سوزی با ابعاد بالاتر وجود دارد.

وی ادامه داد: از آنجایی که این سانحه در خاک افغانستان اتفاق افتاده اطلاعات دقیق‌تری نداریم و باید منتظر اطلاع‌رسانی از سوی مقامات افغانستان باشیم.

مدیرکل دفتر ترانزیت سازمان راهداری با تاکید بر اینکه این سانحه تلنگری است تا متوجه خطرات تاخیر در ترددها باشیم، بیان داشت: این اتفاق تلخ می‌تواند در هر یک از مرزهای کشورمان رخ دهد به همین دلیل باید تاخیر در ترددهای مرزی به حداقل برسد و تا زمانی که تشریفات گمرکی زمانبر باشد این تهدیدات در مرزها وجود دارد.