حداد عادل: دست فرح را بوس نکرده‌ام

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

حداد عادل، رئیس مجلس هفتم و پدر عروس خامنه‌ای، در واکنش به صحبت‌های احمدی‌نژاد که گفته بود حداد عادل قبل از انقلاب دست فرح را می‌بوسید ولی الآن سوپرحزب‌الهی شده گفته است که دست فرح را نبوسیده است و ادعای احمدی‌نژاد دروغ است. اخبار_ایران تهران حداد_عادل

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استان‌وایرـ «غلامعلی حداد عادل»، رییس مجلس هفتم و پدر عروس علی خامنه‌ای در واکنش به صحبت‌های احمدی‌نژاد که گفته بود، حداد عادل قبل از انقلاب دست فرح را می‌بوسید ولی الان سوپرحزب‌الهی شده، گفته است که دست فرح را نبوسیده است و ادعای احمدی‌نژاد ساختگی و دروغ است.حداد عادل همچنین نوشته است که حق شکایت از محمود احمدی‌نژاد، رییس جمهور سابق را به‌خاطر «افترا و نشر اکاذیب» برای خود محفوظ می‌داند.

حدادعادل همچنین نوشته است که گفته او درباره ردصلاحیت شدن احتمالی احمدی‌نژاد در صورت ثبت‌نام برای انتخابات ریاست جمهوری آینده، « یک پیش‌بینی مسبوق به دلایل متعدد بوده است و تصمیم‌گیری دربارۀ ایشان بر عهدۀ خود شورای محترم نگهبان است.»گفته بود: «حداد عادل که این حرف ها را زده است در سال ۸۴ هم تا لحظه آخر انتخابات، با کمک دوستانش سنگین ترین فشارها را به بنده آوردند تا به نفع کاندیدای مورد نظرشان انصراف دهم.»

او همچنین گفته بود: «چگونه می توانیم انتظار داشته باشیم با نقش آفرینی کسانی که قبل از انقلاب دست فرح پهلوی را می بوسیدند و سپس تغییر چهره داده و سوپر حزب‌اللهی شدند، اوضاع کشور درست شود؟» اشاره محمود احمدی‌نژاد به روابط نزدیک غلامعلی حداد عادل با «سید حسین نصر» رئیس دفتر فرح پهلوی پیش از انقلاب سال ۱۳۵۷ است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

احمدی‌نژاد: حداد عادل قبل از انقلاب دست فرح را می‌بوسیدیکی از دیگری پفیوزترید.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

حداد عادل از احمدی نژاد شکایت می کندواکنش حداد به اتهامات مطرح شده توسط احمدی‌نژاد: آنچه دربارۀ دست‌بوسی فرح گفته‌اند دروغ محض چندش‌آور و سناریوی رسوایی است که فقط دشمنان از آن سود می‌برند، حق شکایت محفوظ است از میان جنگ نامردان با یکدیگر ،هر که بیفتد بسود مردان است. باید از ایشون پرسید که:«چه عنی هستی که دشمن هم داشته باشی»؟! دوبار سیرک انتصابات شروع شد 😂💩💩💩💩💩💩 نه_به_کلیت_جمهوری_آخوندی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گفت‌وگوی ویژه: بشیر حداد، معاون رئیس پارلمان عراقگفت‌وگوی ویژه: بشیر حداد، معاون رئیس پارلمان عراق
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

علی رویین تن و عادل فردوسی‌پور داور یک رویداد سینماییعادل فردوسی‌پور داور جشنواره جهانی فیلم‌های ورزشی شد عادل فردوسی‌پور و علی رویین‌تن، به عنوان داوران جشنواره جهانی فیلم‌های ورزشی میلان ایتالیا با هماهنگی این جشنواره جهانی از سوی جشنواره فیلم‌های ورزشی ایران معرفی شدند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عادل الجبیر: یمن با موشک‌ها و پهپادهای ایرانی به عربستان حمله می‌کند- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimالجبیر: یمن با تسلیحات ایرانی به ما حمله می‌کند وزیر مشاور در امور خارجه سعودی: یمنی‌ها با استفاده از موشک‌ها و پهپادهای ایرانی به عمق خاک عربستان سعودی حمله می‌کنند همانطوری که قبلا گفته بودیم برخی ازاین تجهیزات از شمال وارد می‌شوند وبرخی از راه دریا محاصره يمن را پایان دهد!!! آقای الجبیر، تو و بقیه آل سقوط، حجاز را ترک کنید، برید پیش اربابت به حق ناله کودکان گرسنه یمن و خونهای به ناحق ریخته شده مردم مظلوم یمن، آل سقوط نابود خواهد شد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »