حداد عادل: بانوان باید در تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری‌های سیاسی حضور پررنگی داشته باشند

31/01/1401 07:19:00 ب.ظ

رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: تاکنون هر وقت صحبت از حضور بانوان شده، شرکت در انتخابات و راهپیمایی‌ها به ذهن آمده که خوب است اما کافی نیست و می‌خواهیم بانوان در تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری‌های سیاسی حضور پررنگی داشته باشند.

رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: تاکنون هر وقت صحبت از حضور بانوان شده، شرکت در انتخابات و راهپیمایی‌ها به ذهن آمده که خوب است اما کافی نیست و می‌خواهیم بانوان در تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری‌های سیاسی حضور پررنگی داشته باشند. رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گفت: در جهان اسلام به برکت انقلاب اسلامی دو راه در مقابل هم قرار گرفتند؛ یکی راه مقاومت به رهبری جمهوری اسلامی و دیگری راه تسلیم و سازش.

امروز به‌راحتی می‌توان سرنوشت کسانی که مسیر سازش را در پیش گرفتند را با آن‌هایی که در مسیر مقاومت، ایستادگی کردند و به رشد و بالندگی رسیدند مقایسه کرد.

وی تشریح کرد: کاملاً معلوم است که خط مقاومت بالنده است، البته هر چیزی بهایی دارد و استقلالی که به‌دست‌آمده و الهام‌بخشی ایران در جهان اسلام، حاصل مسیر مقاومتی است که امام و رهبری گشودند و بهای آن سختی‌های ناشی از ایستادگی در برابر توطئه‌هاست.

حدادعادل گفت: نزدیک دو دهه است به شکل جدی با تحریم و تحریف که دو روی یک سکه هستند روبرو هستیم. تحریم، جنگ سخت اقتصادی علیه ماست و تحریف روی دیگر سکه تحریم است. از سویی تحریم می‌کنند و از دیگر سو به‌واسطۀ تحریف، جنگ ادراکی راه انداخته‌اند که در افکار عمومی محاسبات مردم را نسبت به انقلاب واژگون کنند. مقام معظم رهبری که خواستار جهاد تبیین شده‌اند می‌خواهند که با تحریف هم در کنار تحریم مقابله کنیم. headtopics.com

باید برا خرید سیسمونی به ترکیه برن

🤣😂😆

منظورش بانوان خانواده خودشونه

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

مشاهده دوباره یوز آسیایی در خراسان‌شمالی/ امیدها برای تداوم نسل یوزها زنده شد- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

قاضی بریتانیایی با تأیید حکم استرداد آسانژ، تصمیم در این زمینه را به دولت واگذار کردیک قاضی در بریتانیا، روز چهارشنبه، حکم استرداد جولیان آسانژ به ایالات متحده را تأیید و تصمیم نهایی در این زمینه را به وزارت کشور بریتانیا محول کرد.

انفجار بمب کنار جاده‌ای در ترکیه یک کشته و چهار مجروح برجای گذاشتانفجار یک بمب کنار جاده‌ای در مسیر خودروی حامل نگهبانان زندان در شهر صنعتی بورسا در شمال غرب ترکیه تا این زمان یک کشته و چهار زخمی در پی داشته است. جزئیات بیشتر🔽

لاوروف‌: مرحله سرنوشت‌ساز عملیات نظامی روسیه به‌زودی در شرق اوکراین آغاز می‌شوددر حالی که تهاجم نظامی روسیه در اوکراین وارد پنجاه و پنجمین روز خود شده و پیش‌بینی می‌شود که ماه‌ها ادامه داشته باشد، مسکو بار دیگر کی‌یف را آماج انتقادهای

مخبر: شرکت‌های بزرگ صنعتی و معدنی به احیاء واحدهای تولیدی غیر فعال کمک کننددر جلسه «کارگروه پیشرانان پیشرفت ایران» با حضور معاون اول رییس‌جمهور گزارشی از پیشرفت ۴۸ پروژه مصوب با سرمایه گذاری ۱۷,۳ میلیارد دلاری در حوزه های صنعتی و معدنی ارائه شد. چشم آقا مخبر!

رئیس‌جمهور: دانشگاه تراز اسلامی اقتضائاتی دارد که همه باید به آن ملتزم باشندرئیس‌جمهوری حفظ شان، منزلت و کرامت اساتید دانشگاه را یک وظیفه همگانی در کشور دانست و به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری دستور داد پیگیری مطالبات، رفع دغدغه‌های اساتید دانشگاه خصوصا در حوزه معیشت را با جدیت در دستور کار قرار دهد.

شیوع مرموز هپاتیت در میان کودکان اروپایی؛ منشاء بیماری مشخص نیستبنا به اعلام مرکز پیشگیری و کنترل بیماری‌ها در اروپا، موارد ابتلای کودکان به هپاتیت با منشاء نامعلوم ابتدا در بریتانیا و سپس در چهار کشور اروپایی دیگر شناسایی شد. زیبایی‌های اروپا🤣😂 این چه طرز خبر نوشتنه؟! یعنی نوع جدیده؟ چرا این جمله رو آخرش بنویسی و فرار کنی؟؟؟؟