حجم صادرات مرکبات و میوه ترکیه به ایتالیا به 4 میلیون دلار رسید

03/08/1399 10:57 ب.ظ

حجم صادرات مرکبات و میوه ترکیه به ایتالیا در 9 ماه اول امسال به 4 میلیون دلار رسیده است. 24.10.

24.10.2020 مرسین/ خبرگزاری آناتولی بر اساس داده‌های اتحادیه‌های صادر کنندگان مدیترانه (AKİB)٬ حجم صادرات میوه و مرکبات ترکیه به ایتالیا در 9 ماه اول امسال با افزایش 594 درصدی به 4 میلیون دلار رسید.

همچنین ترکیه طی 9 ماه گذشته 728 میلیون تن به ارزش 374 میلیون دلار مرکبات صادر کرده که صادرات مرکبات ترکیه به ایتالیا در این بازه زمانی افزایش چشمگیری داشته است.

ترکیه سال گذشته به ایتالیا حدود 1069 تن به ارزش 580 هزار دلار و امسال نیز با افزایش 450 درصدی «5871 هزار تن» به ارزش 4 ملیون دلار مرکبات و میوه صادر کرده است. همچنین صادرات مرکبات ترکیه به ایتالیا در بازه زمانی مذکور از لحاظ مقدار 540 درصد و از لحاظ ارزش نیز 594 درصد افزایش یافته است.

کمال کاچماز، رئیس شورای ملی مرکبات ترکیه به خبرنگار آناتولی گفت: علی‌رغم شیوع پاندمی کرونا٬ روند صعودی صادرات میوه و مرکبات ادامه دارد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

افزایش 44 درصدی صادرات مرکبات ترکیه به روسیه

شمار قربانیان حمله انتحاری به مرکز آموزشی در کابل به 18 نفر رسید

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 40 هزار و 687 نفر رسید

فرانسه؛ ماسک‌ کشندۀ ویروس کرونا به زودی به بازار می‌آیدبافت پارچۀ این ماسک ترکیبی از پنبه و پلی‌استر است و در ساخت آن از یک فناوری ضدویروس استفاده شده است. هنگامی که ویروس کرونا روی سطح ماسک بنشیند، بلافاصله اسیر این بافت ویژه خواهد شد. این فناوری، غشای ویروس را از بین می‌برد و آن را غیرفعال می‌کند. عالیست👍👍

هزاران معترض به قانون منع سقط جنین لهستان به خیابان‌ها آمدند - BBC News فارسیدر پی ممنوعیت تقریبا تمامی اشکال سقط جنین به حکم یک دادگاها در لهستان، هزاران معترض در شهرهای مختلف لهستان به خیابان‌ها آمده‌اند. درسته که خدا دانای منزه هستش اما به فرشته ها حق میدم زمانی که خدا میخواست انسان رو خلق کنه ناراحت و نگران شدن . فرشته ها ببخشید که ما انسانها گند زدیم به عالم هستی . اينا چقد ضد فطرت هستن 😂😂 در هر دوره تاريخ تا زمانى كه منكر به عنوان منكر معروف بود حتى اگر به آن عمل ميكردند خدا نابودشان نميكند اما هر وقت كه منكر به عمل 'عادى' تغيير كنند اون قوم به هلاكت مي افتند چقدر بعضی از آدما ابله هستن ، هنوز چسبیدن به منکر و معروف و فرشته و شیطان ، عزیزان همه جای دنیا جمهوری اسلامی نیست که مردم مجبور باشن با قانون ۱۴۰۰ سال پیش زندگی کنن

مفتی لبنان: توهین به پیامبر اسلام تعرض به تمام مسلمانان استشیخ عبداللطیف دریان مفتی لبنان تاکید کرد که اهانت به پیامبر اکرم (ص) تجاوز به تمام مسلمانان در سراسر جهان است. - خبرگزاری آناتولی

حجم صادرات مرکبات و میوه ترکیه به ایتالیا در 9 ماه اول امسال به 4 میلیون دلار رسیده است.

24.10.2020

مرسین/ خبرگزاری آناتولی

بر اساس داده‌های اتحادیه‌های صادر کنندگان مدیترانه (AKİB)٬ حجم صادرات میوه و مرکبات ترکیه به ایتالیا در 9 ماه اول امسال با افزایش 594 درصدی به 4 میلیون دلار رسید.

همچنین ترکیه طی 9 ماه گذشته 728 میلیون تن به ارزش 374 میلیون دلار مرکبات صادر کرده که صادرات مرکبات ترکیه به ایتالیا در این بازه زمانی افزایش چشمگیری داشته است.

ترکیه سال گذشته به ایتالیا حدود 1069 تن به ارزش 580 هزار دلار و امسال نیز با افزایش 450 درصدی «5871 هزار تن» به ارزش 4 ملیون دلار مرکبات و میوه صادر کرده است.

همچنین صادرات مرکبات ترکیه به ایتالیا در بازه زمانی مذکور از لحاظ مقدار 540 درصد و از لحاظ ارزش نیز 594 درصد افزایش یافته است.

کمال کاچماز، رئیس شورای ملی مرکبات ترکیه به خبرنگار آناتولی گفت: علی‌رغم شیوع پاندمی کرونا٬ روند صعودی صادرات میوه و مرکبات ادامه دارد.

وی ضمن اشاره به افزایش مصرف مرکبات در دوره کرونا توضیح داد:"امروزه اهمیت تولیدات و محصولات کشاورزی در ترکیه وجهان افزایش چشمگیری داشته است. از سوی دیگر مصرف تولیدات بخش کشاورزی و مرکبات حاوی ویتامین «c» که سبب تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود٬ باعث افزایش فروش بیشتر در داخل و هم صادرات شده‌ است".