رهبر انقلاب

رهبر انقلاب

حجت‌الاسلام «سیدنصیر حسینی» امام‌ جمعه یاسوج شد

حجت‌الاسلام «سیدنصیر حسینی» امام‌ جمعه یاسوج شد

15/01/2020 01:50:00 ب.ظ

حجت‌الاسلام «سیدنصیر حسینی» امام‌ جمعه یاسوج شد

رهبر انقلاب در حکمی حجت‌الاسلام سید نصیر حسینی را به‌ عنوان نماینده ولی‌ فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد و امام‌جمعه یاسوج منصوب کردند.

متن حکم رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:بسم الله الرحمن الرحیمجناب حجت‌الاسلام سیّدنصیر حسینی دامت افاضاتهاکنون که جناب حجت‌الاسلام والمسلمین آقای ملک‌حسینی دام‌بقائه از نمایندگی ولیّ‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد استعفا نموده‌اند جنابعالی را به نمایندگی خود در آن استان و امامت جمعه‌ی یاسوج منصوب می‌کنم.

تظاهرات در کرمانشاه، کردکوی، کرج و اصفهان؛ بنر «خامنه‌ای» به آتش کشیده شد مقامات سوئد کیفرخواست حمید نوری، متهم به مشارکت در اعدام‌های ۶۷ را به دادگاهی در استکهلم ارائه کردند سعید مولایی؛ تهدید شد، رفت و نایب قهرمان المپیک شد

ارزشهای دینی و انقلابی اقوام غیور و پاک‌سرشت آن استان و خدمات آنان به نهضت اسلامی از دوران پیش از پیروزی انقلاب و سپس حضور آنان در صحنه‌های حساس انقلابی و اجتماعی و سیاسی در همه‌ی دوران پس از انقلاب فراموش‌نشدنی است. توصیه‌ی مؤکد اینجانب حضور مردمی و ارتباط صمیمی جنابعالی با همه‌ی قشرهای مردم و رابطه‌ی گرم و پدرانه با جوانان و نونهالان آن منطقه است. تبیین و هدایت دینی و سیاسی در خطبه‌های بلیغ نمازجمعه توصیه‌ی دیگر اینجانب است.

لازم میدانم از خدمات و زحمات جناب آقای ملک‌حسینی و نیز جناب حجت‌الاسلام حسینی امام جمعه‌ی پیشین یاسوج تشکر کنم. ادامه مطلب: ILNA/خبرگزاری ایلنا »

سیل کم‌سابقه در ژنگژو چین؛ در سه روز به اندازه یک سال باران بارید

وقوع سیل کم‌سابقه در شهر ژنگژو در استان هنان چین دستکم ۱۲ کشته برجا گذاشته است. ارتش برای کمک به ناحیه اعزام شده و نیروهای امدادرسان تا کنون ۲۰۰ هزار نفر را از شهر تخلیه کرده‌اند.

اقامه نماز جمعه این هفته تهران به امامت رهبر انقلاباقامه نماز جمعه این هفته استان تهران به امامت رهبر انقلاب mohammadsatrap

آشنا: صداوسیما به دنبال انتقام درونی استنماینده رئیس جمهوری در شورای نظارت بر سازمان صداوسیما در نامه‌ای خطاب به رئیس این شورا تاکید کرد: اینجانب در مکاتبات متعدد نسبت به «سیاسی و جناحی شدن رسانه‌ای که می‌بایست ملی باشد» و عملکرد غیرحرفه‌ای، سیاست‌زده و همراه با تحلیل‌های مغرضانه برخی مجریان صداوسیما، تذکر داده‌ام. کسی جرات نداره به دایره قدرت اینا نزدیک بشه سریه محکومش می کنن اتفاقا صدا و سیما خیلی مراعات این دولت رو کرده خواب دیدی خیر باشه فعلا همه برای شما به خط هستند فرار به جلو با حاشیه سازی مرصاد نزدیک است. این فرکانسها، سیگنالهای رد صلاحیت هاست. این دولت هیچ وقت در کنار مردم نبوده. نقابزن ها غریبه نیستند از آشنایان آشنا هستند. میخواهند به نظام بگویند اگر بخواهید پاکسازی کنید ما از الان شروع خواهیم کرد. این دولت آبستن جاسوسان انگلیس است که بزودی فارغ خواهد شد.

مکانیزم حل اختلاف در برجام فعال شدمکانیزم حل اختلاف در برجام از سوی تروئیکای اروپایی فعال شد. مگه فعال نبود تاحالا مکانیزم ماشه چه سیغه ایه؟ خدا آخر عاقبت ما را بخیر کند .... تقریبا با تمام کشورهای پیشرفته دنیا سر جنگ داریم

حریفان والیبال ایران در المپیک 2020 مشخص شدند- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnimحریفان والیبال ایران در المپیک ۲۰۲۰ مشخص شدند گروه A: ژاپن، لهستان، ایتالیا، کانادا، ایران و ونزوئلا گروه B: برزیل، آمریکا، روسیه، آرژانتین، فرانسه و تونس گروهB از مرگ رد شده و به اخرت رسيده😂

نامزدهای نهایی اسکار 2020 اعلام شداسامی نامزدهای نهایی نود و دومین دوره مراسم اسکار اعلام شد.

سایت انتخاب توقیف شدسایت خبری انتخاب با دستور هیات نظارت بر مطبوعات توقیف شد. فقط به خاطر اعلام خبر برکناری یا استعفا شمخانی با کوله باری از فساد مالی و ضعف مدیریت که حداقلش کشته شدن ۱۷۶ انسان بود.