حجت کریمی: همه جوره از برنامه‌های فرهاد مجیدی حمایت می‌کنیم/ استقلال امسال به قهرمانی فکر می‌کند

23/09/1400 09:54:00 ق.ظ

عضو تازه وارد باشگاه استقلال می گوید در این تیم یک همدلی خوبی وجود دارد.

عضو تازه وارد باشگاه استقلال می گوید در این تیم یک همدلی خوبی وجود دارد. استقلال توانست برد ارزشمندی را مقابل پیکان به دست بیاورد؟ به هرحال همیشه دربی شرایط خاص خودش را دارد و یک بازی متفاوت از همه بازی‌های لیگ است.

با این حال خوشحال از برد مقابل پیکان هستیم که استقلال توانست با یک بازی تمام مقتدرانه سه امتیاز این مسابقه را به دست بیاورد و با سه گل همچنان در جمع مدعیان قرار بگیرد.

کارشناسان معتقد هستند استقلال از لحاظ مدیریتی شرایط ایده الی را دارد؟ بابت اتفاقات سال قبل قضاوتی ندارم اما هدف این مجموعه مدیریتی این است که استقلال بتواند با قدرت و صلابت در هر بازی به میدان برود و ان شاء ا... به آن چیزی که برای آن تلاش دارد و می‌تواند دل هواداران را شاد کند، دست یابد. این قطعا تنها هدف بازیکنان و کادرفنی نیست و مجموعه مدیریتی استقلال هم همسو با تیم این هدف را با تمام قدرت دنبال می‌کند.

مدیریت باشگاه هم از کادرفنی حمایت می کند؟ در کنار فرهاد مجیدی هستیم. به نظرم این استقلال امسال می‌تواند به قهرمانی فکر کند و امیدوارم در پایان فصل جام را بالای سر ببرد. در استقلال یک همدلی خوبی هم اکنون وجود دارد و این می‌تواند تیم را به هدفی که دنبال می‌کند نزدیک تر از قبل کند. headtopics.com

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

رهگیری و انهدام یک موشک حوثی بر فراز خمیس مشیطائتلاف عربی برای حمایت از دولت قانونی یمن، شامگاه دوشنبه، 13 دسامبر گزارش داد که پدافند سعودی یک موشک بالستیک حوثی که به سمت خمیس مشیط در جنوب این کشور

برای اولین بار نخست‌وزیری از اسرائیل به امارات سفر می‌کند | DW | 12.12.2021نفتالی بنت به امارات متحده عربی سفر می‌کند. این اولین دیدار یک نخست وزیر اسرائیل از ابوظبی است. دفتر بنت گفته است که این دیدار با هدف تقویت همکاری‌های اقتصادی و منطقه‌ای دو کشور انجام می‌شود.

واکنش‌ها به ضرب و جرح گوهر عشقی؛ حامد اسماعیلیون: رذالت، جهل، و جنایت ماندنی نیست🔺 واکنش‌ها به ضرب و جرح گوهر_عشقی ؛ حامد اسماعیلیون : رذالت، جهل، و جنایت ماندنی نیست ▪ پس از انتشار تصاویر و اخبار حمله به مادر ستار_بهشتی طی روزهای گذشته، بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی به این سوءقصد واکنش نشان داده‌اند. ⬇ بیشتر بخوانید: ضاربین، اسید پاش های ولایی هستند که تغییر شغل داده و به عنوان ضابطین قوه قضاییه تبدیل شدن، ولی ذات انها یکیست و بی شعوری، جهل و نادانی و خوی ادم کشی در انها نهادینه شده Free_Afghanistan✌️ Muhammad Qasim Ibn Abdul Karim has seen many dreams in which Allah and Prophet Muhammad (PBUH) advised him to follow the straight path and the things he should avoid. All these dreams confirm the message of Quran and hadith. He is the Imam Al-Mahdi!

شناسایی اولین موارد ابتلا به اُمیکرون در ترکیهشناسایی اولین موارد ابتلا به اُمیکرون در ترکیه مقامات ترکیه اعلام کردند: شش مورد از ابتلا به سویه اُمیکرون شناسایی شده که اولین موارد از ابتلا به این سویه در این کشور به حساب می‌آید.

مردم کالدونیای جدید بار دیگر به استقلال از فرانسه نه گفتند | DW | 12.12.2021اکثریت قاطع شرکت‌کنندگان در همه‌پرسی استقلال کالدونیای جدید به جدایی این مجمع‌الجزایر از فرانسه رای مخالف دادند. کالدونیای جدید در جنوب اقیانوس آرام قرار دارد و به خصوص از نظر استراتژیک برای فرانسه بسیار مهم است. پشت این همه پرسی مجدد،،که یکبار دیگر رای منفی داده شده کیست،، احتمالا عده ایی چپگرا . وقتی اکثریت نمیخوان پس اصرار برای چیست،منفعت جدایی کع بنا بر رای اکثریت برای مردم نیست پس برای کیست؛برای اربابان عاملین این امر.

دست‌کم ۱ کشته و ۱۳ زخمی در پی تیراندازی در یک مراسم آیینی در تگزاسدرست در زمانی که شرکت کنندگان در این شب‌زنده‌داری، بالن‌های نورانی را به آسمان می‌فرستادند، خودرویی به آنها نزدیک می‌شود و سرنشین آن شروع به تیراندازی می‌کند. بسیار غم انگیز است.