حبس و تبعید و جزای نقدی برای ۹ عامل قطع درختان در مریوان

26/02/1399 04:42 ب.ظ

۹ نفر از عاملان قطع درختان جنگلی و تصرف عرصه‌های طبیعی در مریوان به حبس، تبعید و پرداخت جزای نقدی محکوم شدند. این افراد در تعطیلات نوروزی اقدام به تخریب، قطع و یا سوزاندن درختان جنگلی و عرصه‌های طبیعی کرده بودند. اخبار_ایران محیط_زیست

»، سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مریوان گفت که این افراد در تعطیلات نوروزی اقدام به تخریب، قطع و یا سوزاندن درختان جنگلی و عرصه‌های طبیعی کرده بودند.

نامداری افزود متهم ردیف اول به یک سال و شش ماه حبس، دو سال تبعید به استان خوزستان و پرداخت جریمه نقدی محکوم شده است.

متهم ردیف‌های دوم و سوم نیز هر یک به یک سال و شش ماه حبس، دو سال تبعید به استان کرمانشاه و پرداخت جزای نقدی محکوم شده‌اند. حکم متهم ردیف چهارم یک سال و شش ماه حبس و دو سال تبعید به شهر قزوین و پرداخت جزای نقدی است.

متهم ردیف پنجم به همین مدت حبس و تبعید به ایلام و نیز پرداخت جزای نقدی محکوم شده است. متهم ردیف شش با مجازات مشابه، حکم تبعید به استان آذربایجان غربی گرفته است. متهم ردیف‌های هفتم تا نهم نیز با مجازات مشابه، به ایلام و کرمانشاه تبعید شده‌اند. headtopics.com

از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون، ۳۵ نفر در شهرستان مریوان به جرم تخریب، تصرف و قطع و سوزاندن درختان جنگلی دستگیر شده‌اند.

ادامه مطلب:
iranwire »

تبعید ۳۴ درویش گنابادی؛ «نهاد امنیتی مانع اجرای قانون است»۳۴ درویش گنابادی پس از بیش از ۲ سال زندان برای گذراندن ۲ سال تبعید علی رغم شیوع کرونا به شهرهای دور از محل اقامتشان تبعید شده‌اند. یورونیوز درباره تبعید دراویش با سعید دوراندیش که به زابل تبعید شده و امیر نوری حقوقدان مصاحبه کرده است.

محکومیت۶ بهایی به ۳۳ سال حبس تعزیری در شیراز

شمار متقاضیان دریافت حقوق بیکاری در آمریکا به ۳۶ میلیون نفر رسیدبا وجود پایان تدریجی قرنطینه و تسهیل شرایط بازگشت به کار در بسیاری از ایالات آمریکا، هفته گذشته ۲ میلیون و ۹۸۰ هزار نفر دیگر برای دریافت حقوق بیکاری ثبت نام کردند.

کاهش سود بانکی به کمتر از ۱۵ درصد در دستور کار نیستتهران- ایرنا- معاون وزیر اقتصاد گفت: در شورای پول و اعتبار هیچ بحثی برای برای کاهش سود سپرده‌های بانکی به کمتر از ۱۵ درصد وجود ندارد. وان یکی ازنافرمانیهای الهی است که همه مردم تاوان ان رامی پردازندوخداوندنیزمجازاتهای خودرادرقران کریم دراین دنیاودراخرت بیان فرموده لکن طاهراگوش شنوانیست که مستمربه جامعه منعکس میشودلکن انراطبیعی میپندارندکه بایدبه ایات الهی رجوع شودوتابع قوانین الهی شدتااحادمردم دارای شغل وامکان به درستی که نفس به بدی امرمیکند.خداازربامیکاهدوبرصدقات می افزاید.،قران کریم،معادل بیکاری،فقرعمومی وناهنجاری وناامنی درکشور،دولت ومجلس خلاف علم وخلاف اسلام وخلاف وظیفه عمل نموده است وخودمعلول جهل ونفس است که تابع قوانین الهی درقران کریم نشده که مشکلات به زمان ،حل شود. وامکانات جامع زندگی زمان،براساس قران کریم شوندکه خداوندمتعال جامع نیازبشرراسرانه به زمان،تنطیم فرموده وراهکاررفع جامع نیازهاراموضوعی درقران بیان فرموده لکن عمل نشده که دانش ان وجودنداردکه باشناخت وعمل به ان جامع مشکلات مردم ودولتها درطول تاریخ به زمان،حل میشود.ان شاالله تعالی

رزمایش اسرائيل در مرز با لبنان: «قدرت کافی برای مقابله با حزب‌الله را داریم»🎥رزمایش اسرائيل در مرز با لبنان: «قدرت کافی برای مقابله با حزب‌الله را داریم اما با دشمنی مواجهیم که در مناطق غیرنظامی پناه می‌گیرد» بیشتر بخوانید: منتظریم ببینیم بازدهی گنبد آهنین در مقابل موشک های لبنان چجوریه!! مزودران نیابتی رژیم ایران مثل موش همیشه درسوراخند خاک تو سرتون اگه با ادعای یکی از قدرتمندترین ارتشهای دنیا ، تازه فکر میکنین قدرت کافی با گروهگ تروریستی حزب الله رودارین

گزارش خبرنگاران تسنیم از شهرهای قرنطینه‌شده استان خوزستان/ وضعیت مناسب نیست + فیلم- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimگروه استان‌ها ــ پس از شیوع گسترده کرونا در خوزستان استاندار این استان دستور به بازگشت محدودیت‌های ترافیکی و فعالیت اصناف و ادارات در برخی شهر‌های استان را داد. چرا ماسک ندارن؟

استان‌وایر- ۹ نفر از عاملان قطع درختان جنگلی و تصرف عرصه‌های طبیعی در مریوان به حبس، تبعید و پرداخت جزای نقدی محکوم شدند.آزاد نامداری

»، سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مریوان گفت که این افراد در تعطیلات نوروزی اقدام به تخریب، قطع و یا سوزاندن درختان جنگلی و عرصه‌های طبیعی کرده بودند.

نامداری افزود متهم ردیف اول به یک سال و شش ماه حبس، دو سال تبعید به استان خوزستان و پرداخت جریمه نقدی محکوم شده است.

متهم ردیف‌های دوم و سوم نیز هر یک به یک سال و شش ماه حبس، دو سال تبعید به استان کرمانشاه و پرداخت جزای نقدی محکوم شده‌اند.

حکم متهم ردیف چهارم یک سال و شش ماه حبس و دو سال تبعید به شهر قزوین و پرداخت جزای نقدی است.

متهم ردیف پنجم به همین مدت حبس و تبعید به ایلام و نیز پرداخت جزای نقدی محکوم شده است.

متهم ردیف شش با مجازات مشابه، حکم تبعید به استان آذربایجان غربی گرفته است.

متهم ردیف‌های هفتم تا نهم نیز با مجازات مشابه، به ایلام و کرمانشاه تبعید شده‌اند.

از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون، ۳۵ نفر در شهرستان مریوان به جرم تخریب، تصرف و قطع و سوزاندن درختان جنگلی دستگیر شده‌اند.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: