حامد اسماعیلیون دادگاه هواپیمای اوکراین را 'نمایشی شرم‌آور' خواند | DW | 21.11.2021

30/08/1400 11:31:00 ق.ظ

برگزاری دادگاه نظامی پرونده حمله موشکی سپاه به هواپیمای مسافربری اوکراین بار دیگر خشم خانواده جان‌باختگان را برانگیخت. سخنگوی انجمن خانواده جان‌باختگان پرواز ۷۵۲ اوکراین این دادگاه نظامی را 'نمایشی شرم‌آور' خوانده است.

برگزاری دادگاه نظامی پرونده حمله موشکی سپاه به هواپیمای مسافربری اوکراین بار دیگر خشم خانواده جان‌باختگان را برانگیخت. سخنگوی انجمن خانواده جان‌باختگان پرواز ۷۵۲ اوکراین این دادگاه نظامی را 'نمایشی شرم‌آور' خوانده است. حامد اسماعیلیون دادگاه هواپیمای اوکراین را"نمایشی شرم‌آور" خواند برگزاری دادگاه نظامی پرونده حمله موشکی سپاه به هواپیمای مسافربری اوکراین بار دیگر خشم خانواده جان‌باختگان را برانگیخت.

سخنگوی انجمن خانواده جان‌باختگان پرواز ۷۵۲ اوکراین این دادگاه نظامی را"نمایشی شرم‌آور" خوانده است.

روز یکشنبه ۳۰ آبان (۲۱ اکتبر) دادگاه نظامی مربوط به حمله موشکی پدافند هوایی سپاه پاسداران به هواپیمای مسافربری پرواز ۷۵۲ اوکراین برگزار می‌شود. حامد اسماعیلیون، سخنگوی انجمن خانواده جان‌باختگان این پرواز با انتشار چند پست توییتری نسبت به برگزاری این دادگاه واکنش نشان داده است.

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید اسماعیلیون در یکی از این پست‌های توییتری به"محاصره" پدران و مادران قربانیان این حمله موشکی اشاره کرده و نوشته است: «ببینید چطور پدر و مادرها را در چهارراه قصر تهران محاصره کرده‌اند. اسمش دادگاه علنی‌ست. روزی محاکمه خواهید [شد]. علنی، پیش چشم مردم و خانواده‌ها.» headtopics.com

💎💎💎💎💎💎💎 💎 shibarium 💎 💎💎💎💎💎💎💎 SHIB shiba shibarium shibacoin 😍😍😍🤑🤑🤑🚀🚀🚀 leash shibabone

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

روایت آخرین شاهد دادگاه حمید نوری در آلبانی از کیسه‌های حاوی جسد زندانیان

پایان یک دادگاه حساس؛ تبرئه نوجوان متهم به قتل در کنوشا | DW | 20.11.2021دادگاهی در آمریکا نوجوان ۱۷ ساله‌ای را که در جریان اعتراضات ضد نژادپرستی در این کشور با شلیک گلوله دو تن را به قتل رسانده بود، تبرئه کرد. انتظار می‌رود این حکم موجی از اعتراضات سراسری در آمریکا را به همراه داشته باشد.

برگزاری دادگاه پرواز ۷۵۲ با ۱۰ متهم؛ خانواده‌ها پشت درهای بستهگندش درومده گروهبان سپاهیی که بدون کسب اجازه از مافوق اونهم ۲بار دکمه شلیک موشکها را زده ترفیع درجه گرفته ، ۵۰۰سکه طلا هم تشویقی بهش دادن. اما هم شیفتی هاش با ۲هفته مرخصی و تعویض پست به سایت دزفول،تبریز و مشهد منتقل شدن. هواپیمای_اوکراینی جاویدشاه دادخواهی

پایان یک دادگاه حساس؛ تبرئه نوجوان متهم به قتل در کنوشا | DW | 20.11.2021دادگاهی در آمریکا نوجوان ۱۷ ساله‌ای را که در جریان اعتراضات ضد نژادپرستی در این کشور با شلیک گلوله دو تن را به قتل رسانده بود، تبرئه کرد. انتظار می‌رود این حکم موجی از اعتراضات سراسری در آمریکا را به همراه داشته باشد.

تصاویری از حیوانات عجیب‌الخلقه | DW | 21.11.2021مار دوسر، گربه چهارگوش و قورباغه‌ای با ۸ دست و پا. هر از گاهی تصاویری از تولد حیوانات عجیب‌الخلقه منتشر می‌شود. دلایل گوناگونی برای این اختلالات مادرزادی عنوان می‌شوند. حیوانات عجیب‌الخلقه در این گزارش تصویری:

جو بایدن اختیارات خود را به طور موقت به معاونش واگذار کرد | DW | 19.11.2021رئیس جمهوری آمریکا که برای معاینه‌های پزشکی سالانه در بیمارستان بستری شده قدرت خود را به کامالا هریس واگذار کرد. جو بایدن مسن‌ترین رئیس جمهوری تاریخ ایالات متحده است و به زودی ۷۹ ساله می‌شود. طبق معمول نشون دادن نشانه هایی ریز از عقلیت تاثیر گذار ماسون ها که خیلی در لفافه و ریز حالی دنیا میکنن که تصمیم گیرنده ماییم این اخرین عکسش بود؟