حال "ابراهیم‌آبادی" وخیم است- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«حال ابراهیم‌_آبادی وخیم است» ملیحه آبادی همسر بازیگر سریال «مختارنامه»: هیچ‌کس از همسرم سراغی نگرفت؛ مگر او روزی هنرمند این مملکت نبود و به اصطلاح به او نمی‌گفتند 'پیشکسوت'! واقعاً متأسفم!

، سریال‌های زیادی برای تلویزیون بازی کرده،‌کارهای خوبی در سینما از او به نمایش درآمده و بارها روی صحنه تئاتر هنرنمایی کرده است اما از مسئولان فرهنگ و هنر و بازیگران و دوستانش که روزی سکانس به سکانس و پلان به پلان باهم کار و نمایش و سناریویی را جلو می‌بردند خبری نیست.

او دلیل این عارضه و بستری مجدد را مشکلات ریوی دانست و گفت: تنفس"ابراهیم آبادی" سخت شده بود و او را به بیمارستان بردیم و بلافاصله بستری شدند. هیچ‌کس از همسرم سراغی نگرفت؛ مگر او روزی هنرمند این مملکت نبود و به اصطلاح به او نمی‌گفتند"پیشکسوت"! واقعاً متأسفم!

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

به کیرم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر نیرو: بارش‌های پاییز نرمال و فراگیر است/ صادرات انرژی به عراق رکورد زد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimوزیر نیرو: بارش‌های پاییز نرمال و فراگیر است/ صادرات انرژی به عراق رکورد زد کشور ما پس از یک دهه خشکسالی که آن را پشت سر گذاشت قاعدتا بارش‌های بعد از خشکسالی صرف جبران رطوبتهای از بین رفته خاک می‌شود و در واقع بارش‌ها صرف این حوزه می‌شود. تکمیلی/سال گذشته و در پی بارش‌های باران شاهد سیل در کشور بودیم که البته این بارش‌ها خیر و برکت را نیز به همراه داشت و یکی از آنها افزایش تولید انرژی در سدها بود.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

آقای روحانی! نیم متر پارچه سفید هم‌کافی است!- اخبار رسانه ها - اخبار تسنیم - Tasnimآیا جناب رئیس‌جمهور از مردم شریف و پاکباخته ایران دعوت می‌کند که بیایند و در یک همه‌پرسی، نظر خود را درباره تسلیم شدن ذلیلانه به آمریکا و اروپا و رژیم صهیونیستی و برخی حکام بی‌سر و پای عرب اعلام کنند؟!
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

سخنگوی وزارت خارجه: گزارش حمله به نفتکش را به سازمان ملل دادیم/ ایران آماده برداشتن گام چهارم است- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimسخنگوی وزارت خارجه: گزارش حمله به نفتکش را به سازمان ملل دادیم/ ایران آماده برداشتن گام چهارم است فکر می کنیم حمله به نفتکش ایران پشتوانه دولتی دارد گام چهارم طراحی شده است. برخی از مواردی که دیروز از سوی سازمان انرژی اتمی اعلام شد، شامل همین مسائل است. 1/موارددیگری هم است که درمرحله تصمیم‌گیری است. امیدواریم کاربه مرحله چهارم نکشدوشاهدقدم وتحولات ویژه‌ای ازسوی کشورهای باقی‌مانده در برجام باشیم وگرنه ایران آماده برداشتن گام چهارم است. طرح مشترک فرانسه و ژاپن به ایران برای اجرای کامل برجام همان طرح قبلی است که بی‌نتیجه مانده است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

مصاحبه تکان‌دهنده «ویرانگرِ» کبدی: فدراسیون از ما چک و سفته گرفته استبازیکن ملی‌پوش تیم کبدی ایران: قبل از اینکه به لیگ هندوستان بیاییم از ما چک و سفته گرفتند که باید ۱۲ درصد از قرارداد را به فدراسیون پرداخت کنیم وگرنه اجازه حضور در لیگ هند را به ما نخواهند داد. رئیس فدراسیون کبدی در واکنش به اظهارات معراج شیخ: - به احتمال فراوان او به خاطر اینکه دیگر توان حضور در تیم ملی را ندارد این حرف‌ها را زده. - ۱۴ نفر تمکین کردند و همین یک نفر مشکل دارد. چطور بابت ۲۵٪ مالیاتی که از او کسر می‌شود جبهه نمی‌گیرد؟
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

خودکشی نوجوانان در ایران گسترده و به روش‌هایی هولناک است | DW | 20.10.2019آمار رسمی خبر از افزایش نگران‌کننده میزان خودکشی در میان نوجوانان در ایران می‌دهند. بنابر این آمار افرادی که دست به خودکشی می‌زنند به مراتب کم سن‌و‌سال‌تر شده‌اند و از روش‌های غریبی برای خودکشی استفاده می‌کنند. آمار شما از اسرائیل و عربستانه؟؟؟ خخخ شماها به فکر خودتون باشید
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

امارات ۷۰۰ میلیون دلار پول‌های بلوکه شده ایران را آزاد کرده استتهران-ایرنا-نماینده مردم فریدونشهر و چادگان در مجلس گفت: روابط ارزی امارات با ایران بهبود یافته و این کشور ۷۰۰ میلیون دلار از پول‌های بلوکه شده ایران را آزاد کرده است. فرضا سپاه تهدیدش درباره امارات را عملی کنه، بیشترین ضربه را اقتصاد ایران میخوره، بدون شک
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »