حال ابراهیم آبادی خوب نیست

30/07/1398 08:47 ق.ظ

حال یک بازیگر سینمای کشور وخیم شد هوشیاری ابراهیم آبادی پایین آمد ابراهیم‌آبادی، بازیگر سینما وتلویزیون که در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شده شرایط جسمی خوبی ندارد و طبق پیگیری‌ها از یکی از آشنایان وی، حال او وخیم بوده وسطح هوشیاری‌اش پایین آمده است

ابراهیم آبادی که در بیمارستان بستری است وضعیت جسمی وخیمی دارد. با آروزی سلامتی برای این هنرمند باسابقه، یادآوری می‌شود که ابراهیم آبادی متولد سال ۱۳۱۳ است که ابتدا در رشته هنر زیر نظر اساتیدی همچون علی اصغر گرمسیری به تحصیل پرداخت و بعد به شهر پراگ رفت و مدرک تحصیلی کارگردانی تئاتر را گرفت.

با آروزی سلامتی برای این هنرمند باسابقه، یادآوری می‌شود که ابراهیم آبادی متولد سال ۱۳۱۳ است که ابتدا در رشته هنر زیر نظر اساتیدی همچون علی اصغر گرمسیری به تحصیل پرداخت و بعد به شهر پراگ رفت و مدرک تحصیلی کارگردانی تئاتر را گرفت.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

درگذشت نيما، پسر بهنام ابراهیم زاده فعال کارگری بر اثر سرطان

بلیت هواپیما برای نمایندگان مجلس رایگان نیست/ وزیر راه بساط بلیت‌های چارتری را جمع کند/ از عملکرد «اسلامی» در مسکن راضی نیستیمرییس کمیسیون عمران در گفت‌وگو با ایلنا: بلیت هواپیما برای نمایندگان مجلس رایگان نیست/ وزیر راه بساط بلیت‌های چارتری را جمع کند/ از عملکرد «اسلامی» در مسکن راضی نیستیم

مقاومت‌هایی در برابر اعلام واقعی حقوق مدیران وجود دارد، اما بازدارنده نیست/ اختصاص بودجه برای بازنشستگی خودخواسته و پیش از موعدمعاون شهردار تهران در گفت‌و‌گو با ایلنا: مقاومت‌هایی در برابر اعلام واقعی حقوق مدیران وجود دارد، اما بازدارنده نیست/ اختصاص بودجه برای بازنشستگی خودخواسته و پیش از موعد

رسول بداقی: کار فرهنگی، کودتا و اسلحه نیستسخنرانی رسول_بداقی از اعضای کانون صنفی معلمان ایران در مراسم روز_جهانی_معلم را اینجا بشنوید: هر آنکس که در کیسه اش زر بود کلامش متین است اگر خر بود !! آیت الله ها و مراجع تقلید و خامنه ای زر و زور دارن !! یک معلم جز صلاح عقل و دانش چیزی در چنته نداره و اینه که از قافله در ایران عقب می افته و مورد بغض !! همه مدافعین حق آزادی انسانی باید ب زندان مرگ تدریجی محکوم شوند تا برای بقیه آزادیخواهان درس عبرت باشد

ابراز تمایلم برای سفر به ریاض موضوع جدیدی نیستوزیر امور خارجه گفـت: اتفاق خاص و جدیدی نیفتاده و ما همیشه آماده بودیم که به کشور‌های همسایه برای همکاری سفر کنیم و کماکان هم این آمادگی را داریم.

سطح هوشیاری' آرمان' افزایش یافته/ پسرم هنوز قادر به راه رفتن نیست/ گلایه از هیات کوهنوردی اصفهانپدر کودک 8 ساله حادثه دیده در مسابقات صخره نوردی ضمن تشریح آخرین وضعیت فرزندش گفت: با دعای خیر مردم سطح هوشیاری فرزندم افزایش یافته ولی او هنوز قادر به راه رفتن نیست.

به گزارش ایسنا،این بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که حدود ۱۰ روز است در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شده شرایط جسمانی خوبی ندارد و طبق پیگیری خبرگزاری ایسنا از بیمارستان و یکی از آشنایان وی، حالش وخیم بوده و سطح هوشیاری‌اش پایین آمده است.

با آروزی سلامتی برای این هنرمند باسابقه، یادآوری می‌شود که ابراهیم آبادی متولد سال ۱۳۱۳ است که ابتدا در رشته هنر زیر نظر اساتیدی همچون علی اصغر گرمسیری به تحصیل پرداخت و بعد به شهر پراگ رفت و مدرک تحصیلی کارگردانی تئاتر را گرفت.

او در تمام سال‌های فعالیت حرفه‌ای خود علاوه بر فعالیت در تئاتر، در فیلم‌ها و سریال‌های زیادی بازی کرد که به فیلم‌های «عطر کافور عطر یاس»، «توکیو بدون توقف»، «صد سال به این سال‌ها» می‌توان اشاره کرد و سریال‌های :مختارنامه»، «پاورچین »،«شب دهم» و «معصومیت از دست رفته» از جمله آثار شناخته شده وی در تلویزیون هستند.