حاشیه نگاری بر اختتامیه تئاتر فجر

26/11/1400 11:05:00 ب.ظ

پرده پایانی جشنواره تئاتر فجر در حالی به پایان رسید که بدون حاشیه هم نبود.

پرده پایانی جشنواره تئاتر فجر در حالی به پایان رسید که بدون حاشیه هم نبود. در این برنامه به برگزیدگان گفته شد برای پیشگیری از طولانی شدن برنامه برگزیدگان به هنگام دریافت جایزه خود صحبت نکنند که بعضی از آنان از این مساله ناخوشنود بودند و عنوان کردند حق هنرمندان تئاتر است که بتوانند از تریبون جشنواره تئاتر فجر دغدغه های خود...

در این برنامه به برگزیدگان گفته شد برای پیشگیری از طولانی شدن برنامه برگزیدگان به هنگام دریافت جایزه خود صحبت نکنند که بعضی از آنان از این مساله ناخوشنود بودند و عنوان کردند حق هنرمندان تئاتر است که بتوانند از تریبون جشنواره تئاتر فجر دغدغه های خود را بیان کنند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که از ابتدای برنامه حاضر بود. بعد از سخنان خود، سالن را ترک کرد و این موضوع گله بعضی از برگزیدگان را در پی داشت که وزیر به هنگام اهدای جوایز حضور نداشته و سخنان و گله های هنرمندان تئاتر را نشنیده است.

آنان از بابت بودجه اندک تئاتر گله مند بودند و عنوان کردند بودجه جشنواره تئاتر فجر ۹ میلیارد تومان است در حالیکه یک سریال با بودجه۳۰ میلیارد تومانی ساخته می شود. آنان اقتصاد تئاتر را بیمار توصیف کردند که نیاز به درمان و بازنگری دارد. headtopics.com

در این برنامه به حاضران تذکر داده شد که ماسکهای خود را از چهره برندارند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

جی-7: اشغال اوکراین پیامد‌های ناگواری بر اقتصاد روسیه خواهد داشتکشورهای عضو گروه هفت اعلام کردند که در صورت اشغال اوکراین توسط روسیه٬ آماده اعمال جمعی تحریم‌های مالی و اقتصادی علیه این کشور هستند. - خبرگزاری آناتولی

دولت ائتلافی بلژیک بر سر طرح چهار روز کار در هفته به توافق رسیددر طرح اصلاحات مورد نظر دولت بلژیک ایجاد توازن بین زندگی حرفه‌ای و زندگی شخصی کارگران مدنظر قرار گرفته است. mehrzad_77 خوش بحححححححالشون

توافق ماکرون و بایدن بر سر بررسی اعلام عقب‌ نشینی روسیه از مرز اوکراینروسای‌جمهور فرانسه و آمریکا در یک گفت‌وگوی تلفنی بر لزوم حصول اطمینان از اقدام روسیه برای آغاز خروج نیروهایش از مرز اوکراین توافق کردند.

برگزاری «سوپر بول۵۶» در ورزشگاه مملو از تماشاگر؛ قهرمانی لس آنجلس رمز در واپسین دقایقبرگزاری «سوپر بول۵۶» در ورزشگاه مملو از تماشاگر؛ قهرمانی لس آنجلس رمز در واپسین دقایق بزرگترین رویداد ورزشی سال ایالات متحده، فینال لیگ فوتبال امریکایی ان. اف.ال. یا سوپر بول با قهرمانی تیم لس آنجلس رمز به پایان رسید.

پیروزی تیم ملی فوتسال افغانستان برابر قرقیزستانپیروزی تیم ملی فوتسال افغانستان برابر قرقیزستان تیم ملی فوتسال زیر 19 سال افغانستان موفق شد رقیب خود قرقیزستان را طی دیداری 5 بر 3 شکست دهد.

ولیعهد ابوظبی: خواهان تقویت شراکت با ترکیه هستیمولیعهد ابوظبی: خواهان تقویت شراکت با ترکیه هستیم محمد بن زاید آل نهیان، ولیعهد ابوظبی در دیدار با رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه بر تمایل امارات متحده عربی برای تقویت شراکت خود با ترکیه تاکید کرد.