حاشیه‌های یک انتخاب تازه

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در اتاق_روشن ۲۵ امیر پوریا و کیوان کثیریان به نقد و بررسی مستند «در جستجوی فریده» نشسته‌اند. همچنین نگاهی داشته‌اند به فرآیند انتخاب این فیلم به عنوان نماینده سینمای ایران برای حضور در بخش بین‌الملل فستیوال اسکار.

دریافت 573 MB در قسمت بیست و پنجم برنامه «اتاق روشن» امیر ‌پوریا و کیوان کثیریان به نقد بررسی مستند «در جستجوی فریده» نشسته‌اند.

این مستند بعد از موفقیت در عمده جشنواره‌های داخلی چندی پیش به عنوان نماینده سینمای ایران به فستیوال اسکار برای در حضور در بخش بین‌الملل معرفی شد. انتخابی پرحاشیه که در این برنامه به این موضوع نیز پرداخته شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تغییر نحوه انتخاب رییس کل بانک مرکزیسخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از تغییر نحوه انتخاب رییس کل بانک مرکزی براساس مصوبه جدید این کمیسیون خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انهدام خودروی نظامی اسرائیل توسط حزب‌الله / صهیونیست‌ها «مارون‌الراس» را گلوله‌باران کردند- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim🎥 انهدام یک خودروی نظامی رژیم صهیونیستی توسط حزب‌الله حزب الله لبنان در بیانیه‌ای از انهدام یک خودروی نظامی رژیم صهیونیستی در جاده پادگان افیفیم خبر داد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

خودسوزی یک خانم مقابل یکی از واحدهای قضایی تهرانیک مقام آگاه در دادگستری تهران درباره خودسوزی یک خانم مقابل یکی از واحدهای قضایی تهران توضیحاتی ارایه داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هدهد سفید بر شانه نویسنده هامراسم اهدای نشان هدهد سفید ویژه داوری کتاب‌های کودک و نوجوان هفته گذشته در کتابخانه مرکزی پارک شهر تهران برگزار شد. این اولین جایزه‌ای است که به طور گسترده با داوری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود. 📹:
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

«ویزای طلایی» چگونه اقتصاد یونان را نجات داد؟تازه ترین گزارش بانک مرکزی یونان از افزایش کم‌سابقه قیمت مسکن در این کشور تحت تاثیر اجرای طرح «ویزای طلایی» حکایت دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ورود ظریف به مسکوظریف در جریان سفر به روسیه ، فردا (دوشنبه، ۱۱ شهریور) با سرگئی لاورف همتای روسی خود دیدار و رایزنی خواهد کرد وزیران خارجه ایران و روسیه در ارتباط با مسائل بین‌المللی و منطقه‌ای از جمله سوریه، خلیج فارس، یمن و افغانستان گفت‌وگو و رایزنی می‌کنند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »