حادثه ناوچه کنارک تعدادی متهم دارد

31/03/1399 03:59 ب.ظ

حادثه ناوچه کنارک تعدادی متهم دارد | رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح درباره آخرین وضعیت رسیدگی به حادثه ناوچه کنارک گفت:‌ تعدادی در این پرونده متهم هستند که اکنون از بیان آن معذورم، چون در طول تحقیق ممکن است تعداد متهمان کم و زیاد شود

تهران - ایرنا - رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح درباره آخرین وضعیت رسیدگی به حادثه ناوچه کنارک گفت:‌ تعدادی در این پرونده متهم هستند که اکنون از بیان آن معذورم، چون در طول تحقیق ممکن است تعداد متهمان کم و زیاد شود. وی ادامه داد: از همان لحظات اولیه بدون فوت وقت وارد معرکه شدیم و صحنه را از نزدیک دیدیم و هنوز صحنه به هم نخورده بود و این پرونده در حال بررسی است و به نتایج نهایی نزدیک می‌شود.

بهرامی افزود: تعدادی در این پرونده متهم هستند که اکنون از بیان آن معذورم، چون در طول تحقیق ممکن است تعداد متهمان کم و زیاد شود اما مسئولان ارتش و فرماندهان نیروی دریایی خواستار رسیدگی دقیق هستند.

بهرامی تصریح کرد: مقام معظم رهبری هم در این خصوص خواستار بررسی قصور و تقصیر احتمالی شدند و بر پیشگیری از اینگونه حوادث تاکید فرمودند. رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: بطور قطع در اینگونه مسائل اولین اشتباه، آخرین اشتباه است و ما به جد پیگیر هستیم.

در پی بروز حادثه برای شناور نیروی دریایی ارتش در ۲۱ اردیبهشت امسال ۱۹ تن از کارکنان نیروی دریایی به شهادت رسیدند و ۱۵ نفر مجروح شدند. ایران دخالتی درمورد مرگ اتباع افغانستان در هریرود نداشته است بهرامی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا موضوع مرگ اتباع افغانستان در مرز ایران و افغانستان (هریرود) در سازمان قضایی نیروهای مسلح منجر به تشکیل پرونده شده، افزود: مرزبانی جمهوری اسلامی ایران هیچ دخالتی درمورد مرگ اتباع افغانستان در مرز ایران و افغانستان (هریرود) نداشته و اگر مسئولان این کشور مستنداتی دارند، ارائه کنند.

ادامه مطلب:
IRNA_1313 »

ناتو درباره حادثه دریایی بین ترکیه و فرانسه تحقیق می‌کندینس استولتنبرگ دبیر کل ناتو وعده داده است این سازمان تا زمان روشن شدن جزئیات و ابعاد حادثه دریایی بین نیروی دریایی فرانسه و ناوهای ترکیه‌ای به تحقیقات خود ادامه خواهد داد.

تایید خبر درگذشت قاضی منصوری از سوی وزارت امور خارجه/ پلیس رومانی باید علت دقیق حادثه را توضیح دهدسخنگوی وزارت امور خارجه خبر مربوط به درگذشت قاضی منصوری را تایید کرد.

ناتو درباره حادثه دریایی بین ترکیه و فرانسه تحقیق می‌کندینس استولتنبرگ دبیر کل ناتو وعده داده است این سازمان تا زمان روشن شدن جزئیات و ابعاد حادثه دریایی بین نیروی دریایی فرانسه و ناوهای ترکیه‌ای به تحقیقات خود ادامه خواهد داد.

کنایه آشنا به خبر درگذشت منصوری؛ «لطفا مراقب ⁧داروی نظافت⁩ باشید»مشاور رئیس‌جمهور به خبر درگذشت متهم فراری پرونده اکبر طبری واکنش نشان داد.

اعتراض به «مسموم‌سازی جهان» در شهر مارسی فرانسهتعدادی از اعضای جنبش «شورش علیه انقراض» و جلیقه زردها در شهر مارسی فرانسه با تجمع مقابل کارخانه سِرِسکس‌اَگری نسبت به فعالیت‌های مخرب این کارخانه علیه محیط زیست اعتراض کردند.

قاضی منصوری از لواسان تا بخارستتهران - ایرنا - پرونده پیچیده اتهامات اکبر طبری و ۲۱ متهم دیگر در حالی رسیدگی می‌شود که حاشیه های بسیاری دارد و متهم متواری که ۵۰۰ هزار یورو رشوه گرفته بود، در رومانی خودکشی کرد و محاکمه وی ناتمام ماند. قاضی_منصوری | معاون قوه قضائیه: پلیس رومانی در پاسخ به پلیس اینترپل ایران ادعا کرده که منصوری خودکشی کرده است؛ پلیس کشورمان پیگیری کرده که اولأ شما مدارک و مستندات را درباره خودکشی باید ارائه کنید و ثانیأ چرا از وی محافظت نشده که این اتفاق نیفتد