حادثه تروریستی در مشهد شائبه‌ای در جایگاه ملت افغانستان ایجاد نمی‌کند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر کشور: *حادثه تروریستی در مشهد شائبه‌ای در جایگاه ملت افغانستان ایجاد نمی‌کند *تمامی ریشه‌های جریان‌های تروریستی و تکفیری دنبال شده و آن‌ها شناسایی خواهند شد *داعش و گروه‌های تروریستی را استکبار ایجاد کرده است

به گزارش ایسنا، احمد وحیدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران درباره حادثه اخیر در حرم رضوی اظهار کرد: این حادثه یک اقدام تروریستی شنیعی بود. این واقعه بسیار تلخ نشان داد دشمن از نفاق دست بر نداشته و تروریست زاده نگاه استکباری است. داعش و گروه‌های تروریستی را استکبار ایجاد کرده است.

وزیر کشور همچنین گفت: این اقدام تروریستی نشان داد که روحانیت همیشه در خط مقدم خدمت بوده و همچنین هدف دشمن است. روحانیت همچنان پر قدرت در صحنه باقی خواهد ماند. مردم ایران و افغانستان سابقه تاریخی و تمدنی مشترک دارد. دشمن تلاش می‌کند ایران هراسی را در افغانستان و افغانستان هراسی را در ایران و سایر کشورها ترویج کند. در میان ایران و کشورهای همسایه اختلاف بیاندازد اما موفق نمی‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

فساد_سازمان_تحقیقات_آموزش_کشاورزی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بیانیه سازمان اطلاعات سپاه خراسان رضوی در خصوص حادثه امروز حرم رضویسازمان اطلاعات سپاه خراسان رضوی در خصوص حادثه امروز حرم رضوی بیانه‌ای منتشر کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

۲ روحانی مجروح حادثه حرم مطهر در وضعیت پایدار قرار دارندمدیر بیمارستان شهید کامیاب مشهد: * ۲ روحانی مجروح حادثه حرم مطهر در وضعیت پایدار قرار دارند * عمل جراحی اولیه روی این ۲ فرد انجام شده * در حال حاضر هر ۲ طلبه در بخش مراقبت‌های ویژه هستند * از شهروندان می‌خواهیم برای این ۲ طلبه مجروح دعا کنند «اللهم اشف کل مریض بحق محمد و آله الطاهرین.»
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزارت اطلاعات موظف به شناسایی عوامل موثر در حادثه مشهد شدرئیس جمهور، وزارت اطلاعات را مکلف کرد با همکاری تمامی نهادهای ذی‌صلاح به سرعت تمامی عوامل مؤثر حادثه روز گذشته مشهد را شناسایی و تحت تعقیب قرار داده و نتیجه را به اطلاع عموم مردم برسانند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

۳۹ فوتی و ۴۶۱۵ بیمار جدید کرونا در کشور/ ۹۵ شهر در وضعیت قرمز و نارنجی۳۹ فوتی و ۴۶۱۵ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۴۶۱۵ *جانباختگان جدید: ۳۹ نفر *مجموع مبتلایان: ۷۱۷۵۷۸۰ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۶۸۹۵۹۶۱ نفر *مجموع جان‌باختگان: ۱۴۰۴۰۷ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۱۴۷۳۵۳۶۸۲
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سرمایه‌گذاری ایرانیان در ترکیه؛ ۱۶۶۱ شرکت، ۱۶ هزار خانه فقط در طول دو سالآمارهای منتشر شده توسط سازمان‌های رسمی ترکیه، حاکی است که از سال ۲۰۲۰ به این سو ایرانیان هم در صدر خریداران خانه در ترکیه قرار دارند و هم در صدر فهرست مؤسسین شرکت در این کشور. ازکجامعلوم ترکهاهم مثل صدام زمان شاه فقید که ایرانیان مقیم عراق راباماشینهای کمپرسی سرمرز تخلیه میکردند تکرارنکنندترکیه تاکنون حکومتش دیکتاتوری بوده حتی به شهروندان اصلیش رحم نمیکندنمونه جنایتی که درباره کردهامیکنندایرانیهاترکیه رابامهاجرین به آمریکاواروپاغرب اشتباه گرفتند
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

بانک مرکزی: در اسفند ۱۴۰۰ قیمت مسکن در تهران ۶ درصد گران شدبه گزارش بانک مرکزی ایران در اسفندماه ۱۴۰۰ متوسط قیمت یک متر مربع مسکن در شهر تهران به ۳۵ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان رسید که این رقم نسبت به ماه بهمن بیش از ۶ درصد افزایش داشته است. اخبار_ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »