حاج حسین خسرو خاور جانباز هفتاد درصد

03/07/1398 04:11 ب.ظ

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

امیرحسین شفیعی سورک

حاج حسین خسرو خاور جانباز ۷۰درصدی که یادآور شهید رجب محمدزاده است. این جانباز سرافراز هشت سال دفاع مقدس از روستای هفتهر و ساکن میبد یزد است که در سن ۳۵ سالگی و پس از اعزام به جبهه، دچار جانبازی شده و اجزای اصلی صورتش را از دست داد.حاج حسین ۷۰ ساله برای صورتش ۲۵ بار عمل شده و ۳۵ سال خانه نشینی را به حضور در جامعه ترجیح می دهد.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

اون دزدای بی ناموس که حرومزاده هاشون خارج از کشور دارن با پول بیت المال عشق و حال من می کنن خجالت بکشن از امثال ایشان

افزایش علاقه گردشگران خاور دور به ترکیهوزارت فرهنگ و گردشگری ترکیه اعلام کرد که پیشرفت چشمگیری در زمینه افزایش تعداد گردشگران خاور دور داشته ایم. - خبرگزاری آناتولی

روسای جمهور ایران و سوئیس با یکدیگر دیدار کردندروسای جمهور ایران و سوئیس در حاشیه هفتاد و چهارمین اجلاس عمومی سازمان ملل با یکدیگر دیدار و گفت‌وگو کردند.

جوایز اِمی: «بازی تاج و تخت» دوباره جایزه بهترین مجموعه درام را کسب کردجوایز اِمی: «بازی تاج و تخت» دوباره جایزه بهترین مجموعه درام را کسب کرد سریالی که امسال در مراسم امی درخشید، سریال کمدی «فلیبَگ» بود که جوایزی، از جمله جایزه بهترین مجموعه کمدی و بهترین بازیگر زن سریال کمدی را از آن خود کرد.

روحانی وارد نیویورک شدرئیس جمهوری برای شرکت در هفتاد و چهارمین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد و تشریح و تبیین مواضع کشورمان در خصوص آخرین تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی، وارد نیویورک شد. کادر شستشوی توالت عمومی های منطقه هم بی پیشواز ایشان رفتند. 🤣 فقط برای دیدن نیویورک

دیدار روحانی با نخست وزیر اسپانیا در حاشیه اجلاس سازمان مجمع عمومی سازمان مللرئیس‌جمهور در حاشیه هفتاد و چهارمین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک با پدرو سانچز نخست وزیر اسپانیا دیدار و گفت‌وگو کرد.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| مصرف لبنیات در ایران ۲۱ درصد کاهش یافت