حاجیلو: دوست ندارم به گذشته برگردم/ به استقلال استراماچونی خوش‌بینم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدیر اکادمی استقلال معتقد است که برایش در وهله اول اخلاق مهم است

به گزارش ایلنا،اصغر حاجیلو سرپرست سابق استقلال طی حکمی از سوی امیرحسین فتحی مدیرعامل آبی‌پوشان به‌عنوان مدیر آکادمی مشغول به کار شد. وی که پیش‌ازاین یک‌بار هم مدیریت آکادمی را بر عهده داشته معتقد است که برایش در وهله اول اخلاق مهم است.او همچنین این قول را می‌دهد که امسال چند بازیکن خوب از تیم‌های پایه به بزرگسالان معرفی کند.به‌هرحال مسئولان استقلال با من تماس گرفتند و به من نگفتند که قرار است مدیریت آکادمی را به من بسپارند.

من بیشتر از این‌که برایم کیفیت بازیکن اهمیتی داشته باشد، در وهله اول اخلاق مهم است می‌خواهم بازیکنی تحویل بدهم که علاوه بر اخلاق خیلی خوب، در بعد فنی هم عملکرد خوبی داشته باشد. حتی این مسئله را به آقای فتحی هم گفتم و ایشان هم از این موضوع استقبال کرد.ما باید این نتایج خوب را ادامه دهیم. به‌خصوص این‌که پارسال در رده امیدها قهرمان شده‌ایم و انتظارات از ما بالاست. امسال هم می‌توانیم چند بازیکن خوب را به بزرگسالان معرفی کنیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آیا بازداشت معلمان به دلیل پی‌گیری مسائل صنفی قانونی است؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مصطفی دنیزلی: تاخیر در آغاز لیگ به ضرر تیم من استمصطفی دنیزلی سرمربی ترکیه‌ای تیم تراکتور تبریز تاخیر در آغاز لیگ برتر ایران را به ضرر تیم خود دانست. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هشدار وزیر دفاع آمریکا به ترکیه: مانع ورود یک‌جانبه به خاک سوریه می‌شویمساعاتی پیش از هشدار آقای اسپر به آنکارا، وزیر امور خارجه ترکیه از واشنگتن خواسته بود تا به حمایت از کردهای سوریه پایان دهد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار فوتی‌های حج به ۶نفر رسید/ ۳ زائر به کشور بازگردانده شدندشمار فوتی‌های حج امسال به ۶ نفر رسید ۳ زائر به کشور بازگردانده شدند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انفجار در کابل نزدیک به ۱۰۰ زخمی بر جای گذاشت؛ طالبان مسئولیت را به عهده گرفتانفجار یک خودروی بمب‌گذاری شده مقابل یک ایستگاه پلیس در شهر کابل، پایتخت افغانستان، حدود ۹۵ مجروح بر جای گذاشته است. به گزارش رویترز، مقام‌های افغانستان خبر دادند که این خودرو پس از توقف در یک ایست مرگ بر ترامپ که با چی قیمت میخواهد با وحشی ها و حیوانات صلح کند و مرگ بر خلیلزاد که همرای این حیوانات سر یک نیز میشیند بازجای شکرش باقیه که پس ازتوافق صلح آمریکا باطالبان فقط ۱۰۰ تازخمی داشته!!!! چی شد؟ مذاکرات داشت نتیجه میداد، نتیجه مذاکرات همینه؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

طالبان درباره فعالیت داعش به آمریکا هشدار داده است/ مدل خروج نظامیان همچنان ابهام دارد/ برای ارگ فقط انتخابات مهم استاستاد دانشگاه کابل تاکید کرد: دور هشتم مذاکرات دوحه را باید تثبیت مکانیزم ابتدایی افغانستان بدانیم اما واقعاً مشخص نیست که آمریکا سرمایه‌گذاری‌های خود در افغانستان را رها می‌کند و خارج می‌شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »