حاجی صادقی: در مقابل دشمن به دو رکن بصیرت و جهاد نیاز داریم

09/10/1400 08:15 ب.ظ

نماینده ولی‌فقیه در سپاه: فتنه در سال ۸۸ رخ داد اما در سال ۸۴ در کنگره آمریکا برای این فتنه نامگذاری کرده بودند

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هدف دشمن، ناامید کردن مردم ما از آینده است پس باید مراقب بود که در مقابل دشمن هم به رکن بصیرت نیاز است و هم رکن جهاد. وی ادامه داد: دو نعمت وجود رهبری بصیر، حکیم و شجاع و نعمت مردم ولایتمدار سبب شده است همه توطئه های دشمن به فرصتی برای ما تبدیل شود. مردم ۱۲ سال قبل به فتنه ای تیر خلاص زدند که طراحی آن ده ها سال طول کشیده بود.

فتنه در سال۸۸ رخ داد اما در سال۸۴ در کنگره آمریکا برای این فتنه نامگذاری کرده بودند.

وی با بیان این‌که « مردم فتنه را به فرصت تبدیل کردند و انقلاب با قدرت بیشتر راهش را ادامه داد»، افزود: مومنان واقعی در فتنه ها دچار تردید نمی شوند و خطر و جبهه حق و باطل را تشخیص می دهند. آن‌ها استحکام فکری دارند و براساس ایمان خود مبارزه کرده و ایستادگی می‌کنند و هرگز کوتاه نمی آیند. ۹ دی انفجار نور در تاریکی فتنه بود. فتنه گران می خواستند تیر خلاص به باورهای مردم بزنند اما مردم توهین به مقدسات خود را تحمل نکردند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین با اشاره به این‌که «گرامیداشت ۹ دی فقط گرامیداشت یک خاطره نیست»، تصریح کرد: ۹ دی چراغ راه آینده و انتقال فرهنگ مقاومت است. دشمن اعتراف کرده است که ملت ایران هدایتگر مقاومت هستند. استکبار بداند این مردم از سال۸۸ با بصیرت تر و مقاوم تر هستند. شما هرچه می خواستید انجام دادید و آن‌چه نکردید را نتوانستید، انجام دهید. این ملت را از چه می ترسانید؟ headtopics.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

جشن لگدمال کردن عمامه ها نزدیکه است 🤣🤣🤣🤣

نهاد آمریکایی: تست‌های خانگی کرونا در مقابل اومیکرون چندان دقیق نیستنداداره غذا و داروی آمریکا می‌گوید هرچند تست‌های خانگی قادر به تشخیص سویه اومیکرون هستند اما سطح حساسیت آنها در برابر این سویه کمتر است.

دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران از مهدوی‌کیا در مقابل رسانه‌های سپاه دفاع کردچند روز پس از حمله برخی رسانه‌های حکومتی به مهدی مهدوی‌کیا به‌دلیل حضور در مراسم جام عرب، دبیرکل فدراسیون فوتبال ضمن دفاع از مهدوی‌کیا گفت رفتار او «مورد تأیید نهادهای نظارتی است».

بازی‌های اینترنتی استرالیا در کارزار «شانس صفر»؛ پناهجویان در هر حال بازنده هستنددر یکی از بازی‌هایی که بر روی پایگاه اینترنتی کارزار «شانس صفر» قرار گرفته است کاربر باید با قایقش تلاش کند تا خود را به نقشه استرالیا برساند. این در حالی است که گارد ساحلی استرالیا یا طوفان دریایی از جمله موانعی هستند که در نهایت از رسیدن او به هدفش جلوگیری می‌کنند. نزدیک به صفر

چهار متهم به نقض مقررات کووید در چین در انظار عمومی گردانده شدندهر کدام از این افراد توسط ۲ مامور پلیس گرفته شده بودند و دستشان از پشت بسته شده بود. آنها لباس سفید به تن داشتند و تابلویی با عکس و اسم به گردنشان آویخته شده بود.

ادامه روند کاهش تراز آب در دو دریاچه بسته ایران در سال ۱۴۰۰مدیر آبنگاری و امور جزر و مدی سازمان نقشه‌برداری کشور با اشاره به روند کاهش تراز آب در دریاچه ارومیه و دریای خزر، گفت: در صورتی که این روند کاهشی در دریای خزر ادامه یابد، احتمال خشک شدن خلیج گرگان وجود دارد که در این صورت داستانی همانند دریاچه ارومیه در حوضه خزر رخ خواهد داد.

اقدام بی‌سابقه سپاه پاسداران در حمله هوایی به مخالفان در داخل ایراندروغ_میگن_آمریکاست_دشمن_ما_همینجاست اینا شهروند معمولی بلوچ نبودن مزدوران عملیاتی وابسته سودی🇸🇦 بودن که همین چندروز پیش دو عضو سپاه رو ترور کردن و دیروز توسط سپاه قصاص صحرایی!! و در حمله پهپاد کشته شدن. بیش باد... از کی یک قاچاقچی مواد مخدر میشود مخالف جمهوری اسلامی؟! چرا به خودتان زحمت تحقیق نمیدهید؟ این از تریبون دادن به طالبان و این هم از فعال سیاسی نامیدن بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر سیستان و بلوچستان!