حاجی‌میرزایی: تجربیاتم می‌تواند به حل مشکلات آموزش‌وپرورش کمک کند

11/06/1398 06:01:00 ب.ظ

🔻وزیر پیشنهادی آموزش‌وپرورش در پاسخ به اعتمادآنلاین: 🔹20 سال سابقه آموزش‌وپرورشی دارم 🔹تجربیاتم می‌تواند به حل مشکلات آموزش‌وپرورش کمک کند/ اعتمادآنلاین این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 👈عضویت

محسن حاجی‌میرزایی، وزیر پیشنهادی آموزش‌و‌پرورش گفت: 6 سال در دولت بودم و با تمام حوزه‌های مربوط به دولت، ماموریت دستگاه‌ها، وظایف‌شان، تشکیلات‌شان و فعالیت‌هایشان آشنا هستم که این موارد ظرفیتی برای خدمت بیشتر به آموزش‌و‌پرورش است. اعتمادآنلاین گفت: بنده 20 سال سابقه آموزشی و پرورشی دارم. در ثانی تجربیات بعدی‌ام می‌تواند به حل مشکلات آموزش‌وپرورش کمک کند. او ادامه داد: پنج سال رئیس سازمان بهره‌وری بودم.

6 سال هم در دولت بودم و با تمام حوزه‌های مربوط به دولت، ماموریت دستگاه‌ها، وظایف‌شان، تشکیلات‌شان و فعالیت‌هایشان آشنا هستم که این موارد ظرفیتی برای خدمت بیشتر به آموزش‌وپرورش است.

وزیر پیشنهادی آموزش‌وپرورش ارتباطات خود با وزرا را به واسطه حضورش در هیات دولت، برای کمک به حل مشکلات مالی وزارت آموزش‌وپرورش، بسیار موثر دانست.

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »
Loading news...
Failed to load news.

کافه «میوزه» در تهران؛ اینجا اوقاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنید

بازدیدکنندگان این کافه-موزه می‌توانند در اتاق‌های نمایشگاه و تراس کافه، ساعاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنند و درباره آنها بیاموزند. کافه «میوزه» نخستین بار در سال ۲۰۲۰ افتتاح شد. ادامه مطلب >>

پاسخ ظریف به پمپئو: ما به همه و هر خریداری نفت خواهیم فروختپاسخ ظریف به پمپئو: ایالات متحده ابزارهای دفاعی را از ما دریغ کرد، موشک ساختیم، شاکی است، سوخت هسته‌ای را از ما دریغ کرد، ما آن را ساختیم، شاکی است، حالا مشغول دزدی دریایی است تا مانع فروش نفت به مشتریان سنتی ما شود! غُر نزنید، ما نفت‌مان را خواهیم فروخت

حوثی‌ها: در حمله ائتلاف به رهبری عربستان به زندان ذمار ۶۰ نفر کشته شدندشاهدان عینی در ذمار از شش حمله هوایی به ساختمان زندان این شهر سخن گفته اند.

واکنش سخنگوی انصارالله یمن به تقدیم استوارنامه سفیر این کشور به ظریفسخنگوی جنبش انصارالله یمن در واکنش به تقدیم استوارنامه سفیر جدید این کشور در تهران به وزیر خارجه کشورمان، گفت، این اقدام به تمام تحلیل‌ها در مورد موضع ایران در رابطه با مجلس اعلای سیاسی و دولت نجات ملی یمن پایان می‌دهد.

پناهجوی افغان مظنون به حمله با چاقو در فرانسه: ندایی به من فرمان قتل داددادستانی فرانسه اعلام کرده است که مظنون این حادثه خود را مسلمان معرفی کرده اما اظهاراتش «متناقض» است. بنا به این گزارش وی مدعی شده است که «ندایی» با مضمون توهین به خدا شنیده و به او دستور داده تا دست به قتل بزند.

واکنش اروپا به حمله به یک زندان در یمناتحادیه اروپا حمله هوایی به زندانی در شهر ذمار یمن را که موجب کشته و زخمی شدن ده‌ها تن شده است، باعث افزایش تنشهای منطقه ای دانست. - خبرگزاری آناتولی

آمریکا با تحریم ایران به اعتبار دلار به عنوان یک ارز بین‌المللی ضربه زدوزیر امور خارجه روسیه برجام را یک دستاورد مهم دیپلماتیک دانست و گفت: آمریکا با تحریم ایران و ممنوع کردن روابط تجاری با ایران، در واقع به اعتبار دلار آمریکا به عنوان یک ارز بین‌المللی ضربه زده است.