جیمز جفری برای گفت‌وگو درباره بحران سوریه وارد آنکارا شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نماینده ویژه آمریکا در امور سوریه به منظور دیدار و گفت‌وگو با مقامات ترکیه وارد آنکارا شد. - خبرگزاری آناتولی

26.08.2020جیمز حفری، نماینده ویژه آمریکا در امور سوریه طی اظهاراتی در جمع خبرنگاران در فرودگاه بین‌المللی اسن‌بوغای آنکارا اعلام کرد: سوریه برای تمام همسایگان خود، به‌ویژه ترکیه تهدید بزرگ امنیتی و ژئوپلیتیکی است. ترکیه برای حل این درگیری باید در میز مذاکره باشد.

حفری در رابطه با وضعیت فعلی سوریه اظهار داشت: مرحله نظامی این درگیری باید خاتمه یابد. دیگر، برای رژیم اسد هیچ زمینه‌ای نیست که بتواند به دست بیاورد. رژیم باید به پای میز مذاکرات برگشته و با بقیه جامعه بین‌المللی مذاکره کند. این موضوع در اولویت اول ما قرار دارد. امروز و فردا با مقامات ترکیه نیز در این خصوص گفت‌وگو خواهیم کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دیدار دستیار ارشد وزیر خارجه ایران با نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور سوریهدستیار ارشد وزیر امور خارجه ایران با نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور سوریه دیدار و گفت‌وگو کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هم‌داستانی ترکیه با روسیه و ایران در سوریه؛ بیانیه سه جانبه علیه اسرائیل صادر شدروسیه، ایران و ترکیه با صدور بیانیه‌ای با یادآوری عزم راسخ خود در مبارزه با داعش، جبهه النصره و تمامی افراد و گروه‌هایی که از سوی شورای امنیت سازمان ملل متحد به عنوان گروه‌های تروریستی شناخته شده‌‌اند، ادامه حملات نظامی اسرائیل در خاک سوریه را محکوم کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بیانیه مشترک ایران، ترکیه و روسیه درباره حملات اسرائیل و نفت سوریهترکیه، روسیه و ایران در بیانیه‌ای مشترک بعد از رایزنی‌ها حول سوریه در ژنو توافقات نفتی یکی از شرکت‌های آمریکایی و تشکیلات کردها در این کشور و نیز حملات مداوم اسرائیل را محکوم کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گفتگوهای صلح سوریه به علت ابتلای ۳ مذاکره‌کننده به کرونا متوقف شدگیر پدرسن، فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور سوریه گفت که هیات‌های نمایندگی حاضر در این مذاکرات قبل از تعلیق مذاکرات به «نخستین جلسه سازنده» رسیده بودند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مذاکرات کمیته قانون اساسی سوریه به دلیل کرونا به تعویق افتاد | DW | 24.08.2020مذاکرات نمایندگان دولت اسد و مخالفان سوریه در ژنو به دلیل ابتلا سه تن از شرکت‌کنندگان به کرونا به تعویق افتاد. این مذاکرات برای یافتن یک راه‌ حل سیاسی و تدوین قانون اساسی جدید سوریه زیر نظر سازمان ملل برگزار شده بود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نخستین هواپیمای بمب‌افکن کوثر در پایگاه شهید فکوری به زمین نشستفرمانده پایگاه شهید فکوری اعلام کرد: یک فروند هواپیمای بمب‌افکن کوثر برای انجام مراحل تست‌های پرواز برد بلند، وارد پایگاه شهید فکوری شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »