جیره‌بندی نان، بسته شدن راه؛ روایت شهروندان از سنندج زیر برف

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

امروز ٣٠ دی‌ ١٤٠٠ یک شهروندخبرنگار با ارسال تصاویری از سنندج، از بسته شدن راه و جیره‌بندی نان در پی افزایش بارش برف خبر داده است.شماری از شهروندان کردستان صبح امروز در اعتراض به عدم برف‌روبی در مقابل شهرداری این شهر تجمع کرده‌اند. بارش_برف کردستان

شماری از شهروندان اهل سنندج، مرکز استان کردستان صبح امروز ٣٠ دی‌ ١٤٠٠ در اعتراض به بی‌توجهی و انفعال شهرداری و ستاد مدیریت بحران این شهرستان، نسبت به برف‌روبی و نمک‌پاشی در پی سامانه بارشی برف و باران طی پنج روز گذشتە در مقابل شهرداری این شهر تجمع کرده‌اند.

یک منبع نزدیک به شهرداری سنندج ضمن ابراز نگرانی از ادامه واکنش انفعالی مسوولان مربوطه شهرداری در قبال پیامدهای سامانه بارشی چند روز گذشته بر زندگی و کار مردم، به «ایران‌وایر» گفت: «شهرداری سنندج برای برف‌روبی در سطح شهر تنها دو دستگاه گریدر و یک دستگاه لودر در اختیار دارد که اگر در طول شبانه‌روز هم فعال باشند، عملا کاری از پیش نخواهند برد.»

به گفته یکی از اهالی نایسر، به موازات اقدام سپاه پاسداران در تامین این دو مینی‌بوس اما طی پنج روز گذشته، اغلب تاکسی‌هایی که در مسیر سنندج به نایسر کار می‌کنند، بدون نظارت نهادهای دولتی، به جای دریافت قیمت مقطوع دو هزار و ٥٠٠ تومان کرایه، بابت هر یک نفر از پنج هزار تا سقف ١٥ هزار تومان از شهروندان نایسری کرایه تاکسی می‌گیرند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تنش و درگیری در مجمع عمومی بانک دِی در پی تداوم شرایط بحرانی در بورس ایرانچند هفته پس از درگیری در مجمع بورس کرمان، گزارش‌ها حاکی از وقوع درگیری در روز چهارشنبه، ۲۹ دی‌ماه، میان سهامداران و مدیران در مجمع بانک دِی در تهران است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

صف‌های طولانی نانوایی‌ و جیره‌بندی نان در سنندج؛ کمبود آرد نانوایی‌ها را تعطیل کردبر اساس گزارش‌ها در پی بحران کمبود و نبود آرد در سنندج، برخی از نانوایی‌های این شهر در روزهای گذشته مجبور به تعطیلی موقت شده‌اند. فرشید زن تو خر بگاد😂کچل🍆
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

جیره‌بندی نان و صف‌های طولانی در نانوایی‌های سنندج
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ورود سامانه بارشی جدید به ایران همزمان با تداوم بسته بودن جاده‌ها در مناطق غربیدر حالی که سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید خبر می‌دهد، برخی جاده‌ها به‌ویژه در مناطق غربی هم‌چنان بسته است و کمک‌رسانی به این مناطق به‌کُندی پیش می‌رود. 😂گوه خوریش به رادیو فردا نیومده نیوشا سرده خوب بکنی بیتارو 😂😂🍆
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

تصاویری از هلند؛ توزیع دسته گل رایگان به مناسبت روز ملی لاله در آمستردامکانال‌های آبی آمستردام به دلیل اهمیت فرهنگی و تاریخی، در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده‌ است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

درخواست شرکت‌های هواپیمایی از دولت بایدن برای «مداخله فوری» در زمینه فعالیت اینترنت نسل پنجم🔺درخواست شرکت‌های هواپیمایی از دولت بایدن برای «مداخله فوری» در زمینه فعالیت اینترنت نسل پنجم جهان هوانوردی نگران است که سیگنا‌ل‌های ۵جی با فناوری‌های مورد استفاده در هوانوردی، از جمله ارتفاع‌سنج رادار، در هواپیماها تداخل ایجاد کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »