جو چند شهر ایران امنیتی شد

26/04/1399 08:58 ب.ظ

گزارش‌ها از امنیتی شدن جو برخی مناطق شهر‌های تهران، تبریز، اصفهان، مشهد و بهبهان حکایت دارد. در شبکه‌های اجتماعی فیلم‌هایی مربوط به این شهر‌ها منتشر شده که نشان می‌دهد نیرو‌های پلیس در برخی خیابان‌ها مستقر شده‌اند. اخبار_ایران اعدام_نکنید

در شبکه‌های اجتماعی فیلم‌هایی مربوط به این شهر‌ها منتشر شده که نشان می‌دهد نیرو‌های پلیس در برخی خیابان‌ها مستقر شده‌اند. در برخی از شهر‌های استان کردستان هم جو حاکم بر آنها امنیتی گزارش شده است.

فیلم‌هایی هم از تجمع گروهی از مردم در شهر بهبهان منتشر شده که شعار «نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران» در آنها شنیده می‌شود.

«ایرانی می میرد، ذلت نمی‌پذیرد» از دیگر شعار‌های تجمع کنندگان در بهبهان اعلام شده است. برخی دیگر از فیلم‌ها نشان می‌دهد که پلیس با تیراندازی اقدام به متفرق کردن معترضان در بهبهان کرده است. این تجمع در پی انتشار فراخوانی به منظور اعتراض به تایید حکم اعدام ۳ معترض آبان، در این شهر‌ شکل گرفته است.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:

ادامه مطلب:
iranwire »

تجمع اعتراضی بازنشسته‌ها در چند شهر ایران

نگرانی حکومت از وقوع اعتراض‌های تازه؛ جو امنیتی در برخی شهرهای ایرانگزارش‌های متعدد از اعمال جو امنیتی در برخی نقاط تهران و تعداد دیگری از شهرهای ایران حکایت دارد.

سیل گلستان؛ آب گرفتگی چند شهرستان و انسداد راه‌های ۳۳ روستا | DW | 16.07.2020در گنبدکاووس طی دو ساعت بیش از ۱۰۰ میلیمتر باران باریده و معابر عمومی در آزادشهر، مینودشت و کلاله شهرستان دچار آب‌گرفتگی شده‌اند. استاندار گلستان سیلاب آزادشهر را ناشی از تخریب محیط زیست دانست. خسارات سیل مشخص نیست.

چند درصد ایرانیان زورشان به تهیه غذای کافی می‌رسد؟

دلار چند؟دلار چند؟ امروز صرافی‌های بانکی هر دلار را به قیمت ۲۲ هزار و ۲۵۰ تومان می‌خرند و معادل ۲۲ هزار و ۹۵۰ تومان نیز می‌فروشند که نرخ خرید و فروش دلار نسبت به روز گذشته تغییری نکرده است.

کنکور ۱۳۹۹ افغانستان پس از تاخیر چند ماهه 'با رعایت اصول بهداشتی' برگزار می‌شودبه دنبال شیوع ویروس کرونا و قرنطین شهرها، پس از تاخیر چند ماهه، قرار است امتحان کنکور ۱۳۹۹ افغانستان آغاز شود. در این دوره از امتحان کنکور بیش از ۲۱۰ هزار نفر اشتراک خواهند کرد که قرار است حدود ۱۴۷ هزار نفرشان جذب موسسات تحصیلات عالی و نیمه عالی شود.