جو بایدن در دهمین سال مرگ بن لادن: تا دروازه‌های جهنم تعقیبش کردیم

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 59%

جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا در دهمین سالروز کشته شدن اسامه بن لادن به دست نیروهای آمریکایی، از عقب‌نشینی نیروهای نظامی ایالات متحده از خاک افغانستان دفاع کرد؛ با این حال اطمینان داد که آمریکا در برابر «تهدید گروه‌های تروریستی» هشیار باقی خواهد ماند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

اسامه بن لادن، بنیان‌گذار و رهبر شبکه القاعده در اول ماه مه سال ۲۰۱۱ میلادی در حمله کماندوهای آمریکایی به محل سکونتش در ابیت‌آباد در شمال پاکستان کشته شد.

آقای بایدن روز گذشته ۱۲ اردیبهشت (۲ مه) در توصیف لحظۀ حمله اعلام کرد: «لحظه‌ای است که هرگز فراموش نخواهم کرد.» رئیس‌جمهور آمریکا در ادامه بیانیه خود با اشاره به عقب‌نشینی نیروهای آمریکایی از خاک افغانستان اعلام کرده است: «ما همچنان در برابر هرگونه تهدیدی علیه منافع آمریکا که از خاک افغانستان صورت پذیرد، هشیار و آماده واکنش خواهیم بود.»جو بایدن اعلام کرده است که تمامی نیروهای آمریکایی تا ۱۱ سپتامبر ۲۰۲۱ میلادی از افغانستان خارج می‌شوند. تخلیه پایگاه‌های آمریکایی در افغانستان مطابق اعلام ژنرال‌های این کشور از هم ا‌کنون شروع شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بن لادن شریک تجاری. جرج بوش بود چطور جرج بوش را دنبال نکردی و با بن لادن به جهنم نفرستاد سفد های دزد

خودتون بهش آموزش دادید، شریک شدید، تجهیزش کردید! چرا در مورد اینا هیچ وقت حرفی نمیزنید؟؟؟؟؟

Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.

شما جهنم واقعی را در افغانستان بوجود اوردید

کمک ایران نبود تا خود جهنم هم میرفتین پیداش نمیکردین

جو_بایدن، خود بن لادن دیگرست.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کره شمالی سیاست جو بایدن در قبال کشورش را «خصمانه» خواندوزارت امور خارجه کره شمالی، روز یکشنبه، 1 می، سخنان اخیر جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا، درباره کشورش را، نشان دهنده قصد بایدن برای تداوم سیاست‌های «خصمانه»
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

جو بایدن: ایرانی‌ها در مذاکرات جدی هستند | DW | 08.05.2021رئیس جمهور آمریکا می‌گوید ایرانی‌ها در مذاکرات احیای برجام جدی هستند اما آمادگی‌شان برای انجام اقدامات، مشخص نیست. سخنگوی کاخ سفید نیز با اشاره به پیشرفت‌ها، گفت‌وگوهای وین را چالش‌برانگیز و طولانی خواند. بایدن درست میگه، رژیم مصمم هست که تحریم ها برداشته بشه، ولی حاضر نیست امتیاز بده، ولی اینبار کور خواندن، باید خیلی امتیازات به کدخدا بدهند، فعلاً پوستشون توی دندان‌های آمریکا گیرکرده. جدی شاید ولی صادق نه. پولا رو میخوان پس بگیرن باز لگد بزنن. ایرانی ها نه، نظام جمهوری اسلامی صحیح است. ایرانی ها در رفتار و گفتار و عقاید با حکومت جمهوری اسلامی خیلی متفاوت هستند و بخش اندکی به دلیل منافع خود طرفدار حکومت جمهوری اسلامی هستند. پس اگر یک بنگاه خبری صادق و درست هستید نباید چشم خود را بر روی واقعیت های زمانه ببندید.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

جو بایدن: نمی‌دانیم ایرانی‌ها در مذاکرات وین چقدر جدی هستندجو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا روز جمعه 7 می 2021 در پاسخ به سوال خبرنگار «العربیه» در آمریکا گفت که احساس می‌کند ایران در مذاکرات وین جدی است، اما نمی‌داند بازی دیپلماسی و بازی با وقت می کنند ۵+۱ را بازی می دهند از همان روشی استفاده می کنند که ۵+۱ پیش از این برایشان استفاده می کرد کس ننت جو تو چقدر خری جو عجب
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

جو بایدن: ایران در مذاکرات وین جدی است اما نمی‌دانیم چقدر جدیدر سومین سالگرد خروج آمریکا از برجام، رئيس جمهوری ایالات متحده می‌گوید ایران در مذاکرات وین جدی است ولی اینکه آنها حاضرند چه کارهایی انجام دهند مسئله دیگری است. 😯 اگر میخوای بدونی چقدر جدی باید بگم هیچی‌ چرا که حاضر قدرت هسته ای خودمون فدای دروغای شما بکنیم با این حرفهای بایدن، بایدن، بیخردی خود و تشگیلات حاکم در آمریکا را اعتراف میکند!... همین بیخردی سردمداران آمریکا باعث رویکرد به گلیسا و مشکل اصلی در آمریکا و جهان شده.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمایت جو بایدن از برداشتن پروانه مالکیت معنوی واکسن کرونا | DW | 06.05.2021دولت آمریکا از خواست سازمان_بهداشت_جهانی برای لغو مالکیت معنوی واکسن_کرونا حمایت می‌کند. این حمایت به منظور کمک به پایان دادن به پاندمی کرونا در جهان است. تصمیم جو_بایدن با نارضایتی شرکت‌های دارویی روبرو شد. خب بیاید هر کشور ده میلیون دلار ب این شرکت های سود جوی کثیف بدین تا رضایت بدن همه کشور ها از فرمول ساختنش استفاده کنن انسانیت اینجاها مشخص میشه و نوع بشری ک واسه سود بیشتر، جان هم نوع خودش هیچ ارزشی براش نداره 👏👏👏
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »