جو بایدن: روسیه و چین در پی نابودی دموکراسی آمریکا هستند | DW | 18.07.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جو بایدن اعتقاد دارد روسیه و چین در پی نابود کردن دموکراسی آمریکا هستند. به گفته نامزد انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده، کشورهای غیردموکراتیک می‌کوشند به اعتماد مردم آمریکا به روند انتخابات ریاست جمهوری آسیب بزنند.

جو بایدن، نامزد اصلی حزب دموکرات آمریکا برای انتخابات ریاست جمهوری آینده، روسیه و چین را متهم کرد که قصد دارند دموکراسی آمریکا را از بین ببرند.بنا به اظهار او، چین و سایر قدرت‌ها نیز تلاش می‌کنند اعتماد شهروندان آمریکایی به نتایج انتخابات آینده ریاست جمهوری در ماه نوامبر را، متزلزل کنند.هنوز روشن نیست که جو بایدن چگونه و از چه زمانی از دستگاه امنیتی گزارش دریافت می‌کند.

در پایان سال گذشته میلادی ارگان‌های امنیتی نسبت به مداخله"عناصر خارجی" در جریان انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ هشدار داده بودند. ارگان‌های امنیتی برآنند که مسکو در سال ۲۰۱۶ به سود دونالد ترامپ در روند رقابت‌های انتخاباتی مداخله کرده است. ترامپ این اتهام را همواره رد کرده است.رابرت مولر، دادستان ویژه دادگستری آمریکا طی دو سال تحقیقات خود هیچ مدرکی مشخصی دال بر تبانی میان تیم انتخاباتی ترامپ و دولت روسیه پیدا نکرد. اما او انکار نکرد که رئيس جمهور ترامپ در جریان تحقیقات او کارشکنی کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پل گوسار عضو کنگره آمریکا: کمک به مردم ایران از بهترین هدف‌های سیاست خارجی آمریکا استپل گوسار عضو کنگره آمریکا: کمک به مردم ایران از بهترین هدف‌های سیاست خارجی آمریکا است این عضو جمهوریخواه کنگره آمریکا در پایان گفت:‌ رژیم ایران بزرگترین حامی تروریسم است و زمان انتقال قدرت به مردم ایران فرا رسیده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

برپایی تجمع اعتراضی در بهبهان به رغم جو شدید امنیتیتصاویر منتشر شده در شبکه های اجتماعی از تجمع اعتراضی در شهر بهبهان در استان خوزستان حکایت دارد. در این فیلم ها که گفته شده مربوط به شامگاه پنج شنبه ۲۶ تیر است، صدای معترضان شنیده می شود که شعارهایی مانند 'نه غزه نه لبنان، جانم فدای ایران' و 'ایرانی می میرد، ذلت نمی پذیرد' سر داده اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

جو لیبرمن: مذاکره با جنایتکارانی که مردم ایران را به گروگان گرفته‌اند، بی‌نتیجه استجو لیبرمن: مذاکره با جنایتکارانی که مردم ایران را به گروگان گرفته‌اند، بی‌نتیجه است آقای لیبرمن همچنین خاطرنشان کرد: از زمانی که استبداد در برابر آزادی وجود داشته،‌ همیشه کسانی که حق آزادی و زندگی در شرایط آزاد را داشته‌اند، در این نبرد شرکت کرده‌اند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کرونا چطور اقلیم کردستان را از آغوش آمریکا به سمت چین می‌کشاند؟الجزیره در گزارشی استدلال می‌کند کمک‌های چین به دولت اقلیم کردستان در جریان شیوع ویروس کرونا، جایگاه این کشور را در میان کردهای عراق بهبود بخشیده و ممکن است پکن به زودی جای آمریکا را در این منطقه خودمختار بگیرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا، کانادا، و بریتانیا می‌گویند که روسیه به تلاش‌های تولید واکسن کرونا حمله سایبری می‌کندآمریکا، کانادا، و بریتانیا می‌گویند که روسیه به تلاش‌های تولید واکسن_کرونا حمله سایبری می‌کند مرکز ملی تحقیقات امنیت سایبری بریتانیا بیانیه مربوط به تلاش‌های روسیه را اعلام کرد. صدور این بیانیه با دولت آمریکا آمریکا و کانادا هماهنگ شده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مسیح علینژاد به صدای آمریکا: برادرم نقشه سپاه برای دزدیدن من در ترکیه را فاش کردمسیح_علینژاد به صدای آمریکا: برادرم نقشه سپاه برای دزدیدن من در ترکیه را فاش کرد مسیح علینژاد خبرنگار مستقل و مجری برنامه تبلت در صدای آمریکا می‌گوید جمهوری اسلامی برادرش را گرگان گرفته تا بتواند او را وادار به سکوت کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »