جو بایدن اتهام تعرض جنسی به کارمند سابق دفترش را رد کرد

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جو بایدن نامزد حزب دمکرات در انتخابات ریاست جمهوری این ادعا که تقریبا ۳۰ سال پیش یک کارمند سابق دفترش در سنا را هدف تعرض جنسی قرار داده رد کرده است. تارا رید که در دهه ۹۰ برای مدت کوتاهی در دفتر آقای بایدن کار کرده بود گفته که این سناتور سابق او را به دیوار فشرد و دستانش را زیر پیراهن و دامن او برد.

جو بایدن نامزد حزب دمکرات در انتخابات ریاست جمهوری این ادعا که تقریبا ۳۰ سال پیش یک کارمند سابق دفترش در سنا را هدف تعرض جنسی قرار داده رد کرده است.

سخنگوی کارزار انتخاباتی آقای بایدن گفت:"او به طور جدی اعتقاد دارد که زنان باید بتوانند صدایشان را به گوش دیگران برسانند و دیگران باید محترمانه به آنها گوش کنند. این ادعاها همچنین باید با دقت توسط رسانه های مستقل بررسی شود. یک چیز در مورد این ادعا روشن است: اینکه حقیقت ندارد."او گفت در بهار سال ۱۹۹۳ از او خواسته شده بود یک کیف ورزشی را تحویل سناتور بایدن بدهد و خود را با او تنها یافت.

خانم رید افزود:"یادم می آید همان موقع گفت 'می خواهی جای دیگری برویم؟' و بعد وقتی خودم را عقب می کشیدم... گفت 'بازی در نیاور شنیدم مرا دوست داری.' این عبارت توی گوشم ماند."خانم رید روز ۹ آوریل - یک هفته پیش - شکایتی در اداره پلیس تنظیم کرد که در آن فقط می گوید قربانی تعرض جنسی بوده اما از آقای بایدن نام نمی برد. او در توییتی نوشت که او"فقط به دلایل امنیتی" شکایت را تنظیم کرده چون به دلیل گذشت زمان طولانی نمی تواند قانونا آقای بایدن را تحت پیگرد قرار دهد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کیست در این شهر ‌که او مست نیست ؟

There's more important issues in the world than politicians sex lives

این یارو چرا اینقد جنس مونث بو میکشه؟ Sniffyjoe

نجسها!! تو روح فرهنگ كثيف تون

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

لوکزامبورگ پیروزی ایران در برابر آمریکا در پرونده توقیف 1.6 میلیارد دلار را تایید کرددادگاهی در لوکزامبورگ با تایید اظهارات مقامات کشورمان تاکید کرد که مراجع قضایی این کشور با درخواست واشنگتن برای انتقال دارایی‌های مسدود شده ایران به آمریکا جهت پرداخت به خانواده‌های قربانیان حملات یازدهم سپتامبر مخالفت کرده‌اند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حمایت برنی سندرز از جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا | DW | 14.04.2020جو بایدن، معاون پیشین باراک اوباما و تنها نامزد حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از حمایت برنی سندرز برخوردار است. سندرز از همه شهروندان آمریکا خواسته است برای شکست دونالد ترامپ از بایدن پشتیبانی کنند. دشمنان ایران و ایرانی گیج: کل اروپا، حزب دمکرات آمریکا و مدیای جهانی به نمایندگی از استعمار غرب و خداوند همه اینها عنگلستان 😜 از حمایت چه گوهی برخورداره.این که بیشتر کمک میکنه به پیروزی ترامپ از وقتی سندرز رفته دیگه علاقه ای به توییت کردن ندارم چشم انداز روشنی پیش روی جامعه جهانی نمیبینم ، شاید پس فردا یک توییت راجع به فلسطین بزارم بعدشم تمام
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

جو بایدن در انتخابات مقدماتی ایالت ویسکانسین پیروز شدبخش انگلیسی صدای آمریکا - جو بایدن، معاون پیشین ریاست جمهوری آمریکا، در انتخابات درون حزبی هفته گذشته دموکرات ها در ایالت ویسکانسین پیروز شد.\r\n نتایج نهایی این انتخابات که دوشنبه منتشر شد نشان می دهد فقط ترامپ میشه خودت رو خسته نکن ستاره درخشش جوجه رو آخر نوامبر میشمارن! خدا میدونه چقدر تقلب کردن، چقدر از رای غیر شهروندی استفاده کردن!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اوباما ضمن حمایت از بایدن: آینده آمریکا در گرو انتخابات آینده استباراک اوباما، ريیس‌جمهوری پیشین ایالات متحده به طور رسمی از جو بایدن، معاون اول سابق خود حمایت کرد. با کنار رفتن برنی سندرز از کارزار انتخاباتی دموکرات‌ها حالا نام جو بایدن به عنوان گزینه اصلی حزب دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکا مطرح است. ای بابا چقدر سفید کرده BarackObama پیر نشو‌ لعنتی اگر كسى امريكا را به گند كشيده بود و خواهد كشيد تو بودى حاج براك اوباما، با خيانت پشت خيانت هم به مردم امريكا هم به مردم سوريه هم به مردم ايران و خاورميانه من موندم چرا هيچ سياست مدارى در امريكا به جرم خيانت بازداشت و روانه زندان نمى شود عدالت مدل امريكايى هم عدالت مدل اخونديست فک کنم اونجا ترامپ با اوباما مثل روحانی با احمدی نژاد برخورد کرده اوباما هم یه دوربین گرفته جلوش داره غیر مستقیم میکوبدش
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا در بالاترین سطح آسیب‌پذیری و انفعال قرار دارد/ کرونا ناتوانی آمریکا را آشکار کرددر تصویرسازی های سیاسی و رسانه ای آمریکا پس از جنگ جهانی دوم، آمریکا به عنوان بازیگرمحوری در حل بحران های جهانی بازنمایی شده اما اکنون تصویر ناتوانی آمریکا در مهار کرونا به واقعیت بسیار نزدیک تر است و حتی شاهد بودیم که دولت این کشور دست نیاز و یاری طلبی به سوی چین و کشورهای دیگر دراز کرده است. برو بمیر مترسک ۴.۸میلیارد دلار ارز ۴۲۰۰تومانی ناپدید شد! رئیس دیوان محاسبات: *از ۳۱ میلیارد دلار ارز ۴۲۰۰ تومانی پرداختی، ۴.۸ میلیارد دلار، مابه‌ازای واردات کالا نداشته است *از حدود ۱۲ هزار میلیارد تومان مابه التفاوت قیمت ارز، ۱۰ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بازنگشته خفه تا دیروز که کرونا ساخت امریکا بود؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جریان‌ها در عرصه‌های مختلف بستر مناسبات پساکرونایی را فراهم کنند🔻مرتضی مبلغ، معاون سیاسی وزارت کشور دوره اصلاحات، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:جریان‌ها در عرصه‌های مختلف بستر مناسبات پساکرونایی را فراهم کنند/اگر در پساکرونا به شرایط قبل برگردیم، کشور دچار مخاطرات بیشتری خواهد شد این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 بلاهت سیستم سیاسی ایران که فکر می کنه از بحران کرونا عبور کرده
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »