جو بایدن در بریتانیا: به دنبال درگیری با روسیه نیستیم

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺جو بایدن در بریتانیا: به دنبال درگیری با روسیه نیستیم ▪️جو بایدن در نخستین سفر خارجی خود به عنوان رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا، وارد بریتانیا شد و برای نظامیان آمریکایی در پایگاه «میلندهال» سخنرانی کرد.

جو بایدن در نخستین سفر خارجی خود به عنوان رئیس جمهوری ایالات متحده، وارد بریتانیا شد و برای نظامیان آمریکایی در پایگاه «میلندهال» سخنرانی کرد.

او افزود که به دنبال یک رابطه قابل اتکا میان آمریکا و روسیه است که هر دو کشور مسئولیت‌های بزرگی در زمینه برنامه‌های کنترل تسلیحاتی دارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جو بایدن برای شرکت در اجلاس گروه ۷، ناتو و دیدار با پوتین راهی اروپا شدجو بایدن، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا روز چهارشنبه و در جریان نخستین سفر خارجی از زمان به قدرت رسیدن، واشنگتن را به مقصد بریتانیا ترک کرد. کاشکی طیاره اش نیست ونابود شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

برنامه‌های اقتصادیِ پا در هوای کاندیداها به همان جایی می‌رسد که اکنون هستیم/ سرکوبِ مزد مخرب‌ترین سیاستی است که می‌شود در پیش گرفت/ دامن زدن به اقتصادِ غیرمولدِ صدقه‌ای خطرناک است/ شلختگی سیاست‌پردازی، سرمایه‌گذاری در ایران را متوقف کرده استاحمد سیف می‌گوید: برای من که سالهاست از ایران دورم، حیرت‌آور است که از سویی هر روزه می‌خوانم که شمار کثیری از واحدهای تولیدی با ۳۰ تا ۵۰ درصد ظرفیت تولیدی کار می‌کنند و از سوی دیگر می‌بینم در همین اقتصاد، دوستان خواستار سرکوب مزد هستند تا به قول خودشان سرمایه‌دار «سود» ببرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

فرشاد اسماعیلی: از ابتدای انقلاب ۵۷ استراتژی واحدی در تعیین حقوق کارگران حاکم بوده استاعتراضات و اعتصاب های کارگری در ایران در هشت سال اخیر افزایش بی سابقه ای یافته است. آیا وضعیت کارگران و حقوق کار چالش اصلی دولت آینده در سال های پیش رو خواهد بود؟ یورونیوز در همین رابطه با فرشاد اسماعیلی، حقوقدان و پژوهشگر حقوق کار در ایران گفتگو کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ملک النیمر؛ زن خیّر ترک که امید پناهجویان فلسطینی در لبنان استملک النیمر؛ زن خیّر ترک که امید پناهجویان فلسطینی در لبنان است ملک النیمر، خیّر ترک خدمات فراوانی برای پناهجویان فلسطینی به ویژه سالمندان در ارودگاه‌های لبنان ارائه می‌دهد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

عراقچی : مسائل کلیدی در مذاکرات باقی مانده است/ اختلاف نظر درباره نحوه بازگشت طرفین به برجامعراقچی: مسائل کلیدی در مذاکرات باقی مانده است ما هفته آینده دور جدید مذاکرات را آغاز خواهیم کرد امیدواریم که در موضوعات مختلف پیشرفت داشته باشیم ولی درباره اینکه دور آخر مذاکرات باشد یا خیر، قضاوت زود است برو جلو۔۔جلیلی بیاد می گه ما با تحریم میتونیم همه کار بکنیم!!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رئیس جمهوری قرقیزستان: تقویت نقش و جایگاه ترکیه در صحنه بین الملل مایه خرسندی قرقیزستان استرئیس_جمهوری_قرقیزستان: تقویت نقش و جایگاه ترکیه در صحنه بین_الملل مایه خرسندی قرقیزستان است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »