جو بایدن: واکسن‌ها امن و سالم هستند

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 53 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جو بایدن: واکسن‌ها امن و سالم هستند العربية

واکسن‌سازی فایزر در ایالت میشیگان با تاکید این که واکسن‌ها امن و سالم هستند از همگان خواست برای دریافت واکسن پیش‌قدم شوند.

به گزارش رسانه‌های آمریکایی جو بایدن رئیس جمهوری ایالات متحده شامگاه جمعه ضمن اتهام دولت پیشین آمریکا به ریاست دونالد ترامپ به ناکامی در ایجاد طرحی برای واکسیناسیون مردم این کشور، افزود:«تا ماه ژوئیه همه آمریکایی‌ها را واکسن خواهیم زد». بایدن یک هفته قبل اعلام کرد که دولت او با هدف تقویت عملیات واکسیناسیون گسترده قراردادهایی را برای خریداری 200 میلیون دوز اضافی از واکسن‌های فایزر و مودرنا ضد ویروس جدید کرونا منعقد کرده است.

بایدن هنگام دیدار از انستیتوی ملی بهداشت در نزدیکی واشنگتن گفت «قراردادهایی نهایی را برای خریداری 100 میلیون دوز از واکسن مودرنا و 100 میلیون دوز از واکسن فایزر امضا کردیم».رئیس جمهوری آمریکا افزود «در مدت زمان محدودی همه مسائل حل نخواهند شد، اما در آخر همه آنها را حل خواهیم کرد».او گفت، ایالات متحده که تعداد جمعیت آن به 330 میلیون نفر می‌رسد تا پایان ماه ژوئیه 300 میلیون دوز واکسن دریافت خواهد کرد.

بایدن همچنین دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین کشورش را متهم کرد که به تعداد کافی واکسن کرونا درخواست نکرده و اقدام کافی را برای تشویق مردم به انجام واکسیناسیون انجام نداده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

آره جون عمه ات فایزر شکست خورده است$$$$

بله شهرها قرمز است و روزگار ملت ایران سیاه است.نسل کشی ایرانی با ممنوعیت واردات واکسن. مراحل برخورد رژیم با واکسن. ۱.انکار واکسن ۲.تزریق یواشکی فایزر به اراذل خامنه ۳.بازار سیاه واکسن در ناصرخسرو ۴.عختف چینی و کوبایی با نام واکسن ایرانی به ملت ما در مرحله ۳ هستیم

آره جان عمش خیلی سالمه😁 واکسن_آلوده_آمریکایی آفریقا و اروپا رو به گند کشیده در طول سالیان قبل هم در آفریقا بخاطر آزمایشهای غیر انسانی واکسن سازان آمریکایی و اروپایی چند نفر از کودکان جان خود را از دست دادند نمونه ای از آن در نیجریه است

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جو بایدن عید نوروز را به رئیس جمهور و مردم آذربایجان تبریک گفتجو بایدن رئیس جمهور آمریکا فرا رسیدن عید نوروز را به الهام علی‌اف رئیس جمهور و مردم آذربایجان تبریک گفت. - خبرگزاری آناتولی ممنون تبریک مارو هم به بهشون برسونین صلیبچیهای ۴ کشور شورای امنیت استعمار جهانی،کانون قدرت مرکزی جغرافیائی ملتهای حضوریکتائی تورکان را بخوبی می شناسند این تبریک گفتنهای سیاسی را نباید دستکم گرفت.امریکا و روسیه اگر قدرت سخت افزار جهان دارند آزربایجان کاملترین علوم عالم و جهان،علوم طبیعی خردمندانه (انجمن مغان)دارند بایدن غلط کرد. خدا می‌داند پشت این سلام چه طمعی هست
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پیام طالبان به جو بایدن: کابل را فتح خواهیم کردایالات متحده در 29 فوریه 2020 توافق صلحی را با طالبان امضا کرد که به معنای پایان طولانی‌ترین جنگ آمریکا بود. این توافق تاریخی با هدف ایجاد راهی برای صلح در افغانستان انجام شد، اما تنها یک سال بعد، خشونت در این کشور به بالاترین حد خودش رسید.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

بسته حمایتی جو بایدن برای مقابله با کرونابسته حمایتی جو بایدن برای مقابله با کرونا از نظر اقتصادی لیبرال‌ترین قانون چند دهه اخیر آمریکاست. به طور سنتی، هر رئیس‌جمهور جدید دموکرات با تصویب یک بسته بزرگ اقتصادی کار خود را آغاز می‌کند و هر رئیس‌جمهور جدید جمهوری‌خواه با تصویب طرح کاهش مالیات.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

جو بایدن: اقدامات بی‌ثبات‌کننده ایران در خاورمیانه باید متوقف شودجو بایدن رئیس‌جمهوری ایالات‌متحده آمریکا روز جمعه 19 فوریه 2021 خواستار متوقف شدن اقدامات عاقا گوشش به این حرفا بدهکار نیست خایمالی بایدن رو نکن. همین الان از رژیم آخوندی حمایت کرد در جمع اروپائیان، این نژادی که پدر قوادگری بشر است. کی برای این چوپون تره خرد می کنه!!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

گفت‌وگوی الکاظمی با جو بایدن برای ادامه همکاری در مبارزه با «داعش»مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق شامگاه سه‌شنبه 23 فوریه2021 اعلام کرد که طی تماس تلفنی با جو بایدن رئیس
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »