جو بایدن از شهروندان آمریکایی در اوکراین خواست «همین حالا» آن کشور را ترک کنند

22/11/1400 04:52:00 ق.ظ

🔺جو بایدن از شهروندان آمریکایی در اوکراین خواست «همین حالا» آن کشور را ترک کنند ▪️جو بایدن در گفت‌وگویی با شبکه تلویزیونی «ان‌‌بی‌سی» گفت: «ما با یک سازمان تروریستی روبرو نیستیم، با یکی از بزرگترین ارتش‌های جهان سروکار داریم.» ⬇️ بیشتر بخوانید:

با افزایش نگرانی ها از حمله نظامی احتمالی روسیه به اوکراین، رئیس جمهوری ایالات متحده خطاب به تمامی شهروندان آمریکایی که هنوز در اوکراین هستند گفت باید «همین حالا» از آن کشور خارج شوند. جو بایدن در گفت‌وگویی با شبکه تلویزیونی «ان‌‌بی‌سی» که بخش‌هایی از آن روز پنجشنبه ۲۱ بهمن پخش شد گفت: «ما با... چاپ با افزایش نگرانی ها از حمله نظامی احتمالی روسیه به اوکراین، رئیس جمهوری ایالات متحده خطاب به تمامی شهروندان آمریکایی که هنوز در اوکراین هستند گفت باید «همین حالا» از آن کشور خارج شوند.

جو بایدن در گفت‌وگویی با شبکه تلویزیونی «ان‌‌بی‌سی» که بخش‌هایی از آن روز پنجشنبه ۲۱ بهمن پخش شد گفت: «ما با یک سازمان تروریستی روبرو نیستیم، با یکی از بزرگترین ارتش‌های جهان سروکار داریم.»

وی در پاسخ به این پرسش که آیا سناریویی وجود دارد که نیروهای آمریکایی برای کمک به شهروند آمریکایی که می‌خواهند از اوکراین فرار کنند اعزام شوند گفت: «چنین سناریویی وجود ندارد. وقتی آمریکایی‌ها و روس‌ها شروع به شلیک به هم کنند، آن وقت دیگر جنگ جهانی راه می افتد.»

رئیس جمهوری ایالات متحده افزود: «این متفاوت‌ترین وضعیتی در جهان است که تاکنون دیده‌ایم.» به گزارش ان‌بی‌سی نیوز، وزارت خارجه ایالات متحده هم روز پنجشنبه در پیامی اعلام کرد آمریکا قادر نخواهد بود در صورت عملیات نظامی روسیه در هر جای اوکراین، شهروندان آمریکایی را خارج کند. headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

خاک بر سرت آره راست میگه جوجو. اوکراین رو ترک کنید برین آمریکا هوملس بشین

مرور رسانه‌ها؛ روزنامه خراسان، تبلیغ اقتدار نظامی در کنار گزارشی از مرگ با مازوت

مذاکره در اتریش و رونمایی موشک در ایران؛ تفسیر رسانه‌های اسرائیل از نام «خیبرشکن»سایت روزنامه اسرائیلی جروزالم پُست نیز با انتشار گزارشی نوشت که اگر بُرد این موشک درست اعلام شده باشد، می‌تواند از غرب ایران به اسرائیل برسد. روزنامه هاآرتص نیز این عنوان را برای خبر رونمایی ایران از موشک خیبرشکن انتخاب کرد: «ایران از موشک جدیدی رونمایی کرد که می‌تواند اسرائیل را هدف قرار دهد.» زنده باد ایران قوی مذاکره هسته ای است نه موشکی رسانه پولکی نیاز به تفسیر نیست داره میگه با این اسراییل رو میزنم

تصاویری از اندونزی؛ تمساحی پس از پنج سال از لاستیک دور گردنش رهایی یافتتمساحی ۵.۲ متری در اندونزی پس از ۵ سال از یک حلقه لاستیک موتور سیکلت که دور گردنش گیر کرده بود، رهایی یافت. تایری بر گردنم افکنده دوست/می‌کشد هر جا که خاطرخواه اوست.

دستاو‌ردهای انقلاب در 43 سالگی| پیشرفت‌های بعد از انقلاب را باید در آذربایجان غربی دید/ روایتی از جنایت رژیم پهلوی در ارومیه‌ + فیلم- اخبار آذربایجان غربی - اخبار استانها تسنیم | Tasnimروایتی از جنایت رژیم پهلوی در ارومیه‌ پیشرفت‌های بعد از انقلاب را باید در آذربایجان غربی دید

گوترش: همه‌گیری کرونا را با توزیع عادلانه واکسن می‌توانیم از بین ببریمگوترش: همه‌گیری کرونا را با توزیع عادلانه واکسن می‌توانیم از بین ببریم آنتونیو گوترش، دبیر کل سازمان ملل متحد طی سخنانی برای برنامه سازمان جهانی بهداشت برای مقابله با کرونا اظهار داشت که می‌توان با توزیع عادلانه واکسن، کرونا را امسال از بین ببریم.

تولید پاک‌ترین نوع انرژی با استفاده از فناوری گداخت هسته‌ایاین که زمانی بتوانیم با قطعیت مدعی شویم برای حل معضل بحران تغییرات اقلیمی راه‌حل مناسبی یافته‌ایم، بسیار دور از دسترس و باور است. اما گروهی از دانشمندان باور دارند که با استفاده از فناوری گداخت‌ هسته‌ای می‌توان با تولید کمترین میزان آلایندگی، انرژی پاک تولید کرد. مگه چین همین الان آزمایشش نکرد؟