جوزف لیبرمن رئیس گروه اتحاد علیه ایران هسته‌ای: آمریکا باید به مواضع سپاه و نیروی قدس درون ایران حمله کند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 51%

جوزف لیبرمن رئیس گروه اتحاد علیه ایران هسته‌ای: آمریکا باید به مواضع سپاه و نیروی قدس درون ایران حمله کند سناتور جو لیبرمن، رئیس سازمان «اتحاد علیه ایران هسته‌ای»، گفت تحریم‌های ایالات متحده بر ایران موثر بوده است، «ولی کافی نیست.»

ایران اخبار, ایران سرفصلها

نشست ویژه «اتحاد علیه ایران هسته‌ای» با حضور مایک پمپئو؛ فشار بر جمهوری اسلامی باید ادامه یابد

مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده، گفت آمریکا از مردم ایران حمایت می کند و وقت آن است که رژیم ایران، مردم خود را در اولویت قرار دهد.خود در افتتاحیه مراسم سالانه «اتحاد علیه ایران هسته‌ای» در نیویورک گفت: «هر قدر ایران بیشتر تعرض کند، ما هم فشار خود را افزایش می‌دهیم.» وی افزود: خروج پرزیدنت ترامپ از برجام منجر به عصبانی شدن مقامات تهران شده و آنها دست به خشونت زده اند که نمونه آن حمله های اخیر به عربستان سعودی بود که می شود گفت اقدام جنگی بوده است. ما همچنان خواستار ادامه فشار اقتصادی بر جمهوری اسلامی هستیم.

▪️ ران درمر سفیر اسرائیل در آمریکا نیز در این نشست گفت: کمپین فشار حداکثری به خوبی کار می کند؛ اگر چه تاکنون شاهد تغیر رفتار رژیم نبودیم وهنوز پای میز مذاکره نیامده اند اما ما شاهد کاهش شدید تامین مالی گروههای نیابتی جمهوری اسلامی مانند حزب الله لبنان بوده ایم؛ یعنی ماشین جنگ افروزی جمهوری اسلامی ایران به شدت تشنه پول نقد شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

دیر یا زود جهانیان به این نتیجه غیر قابل انکار خواهند رسید ، فقط هرچه دیرتر ، هزینه های جانی و مالی ، بیشتر.

کثافتا وجودش را ندارید حمله کنید

اونوقت شاید ایران هم به مواضع آمریکا در خاورمیانه حمله کنه نمی دونم اسرائیل و عربستان جزوشون هست یا نه ؟

به جوزف عکس بوش پدر، ژاک شیراک، ریگان و دوستان دیگه رو نشون بدید و بهش یادآوری کنید که همه اینها هم همین افکار احمقانه را داشتند و الان زیر خروارها خاک مدفون شدند و جمهوری اسلامی همچنان پابرجاست. بهش یادآوری کنید که الان دیگه مثل دوران جوانی ایشون نیست یکی بزنی ده تا می‌خوری.

دقیقا فقط باید حمله نظامی بشه تا مردم بتونن از خواب بیدار بشن وگرنه هیچ راه دیگه ای وجود ندارد فقط حمله نظامی کارساز هستش

لابد ما هم میشینیم ، و فقط نگاه تون میکنیم؟؟؟ یکی از مسخره ترین عباراتی که تو عمرم شنیدم، عبارت ' حملات محدوده! اخه روانی ها ، وقتی حمله کنی ، دیگه حدودش رو ما تعیین میکنیم!

در صورت چنین حماقتی ایران نیز به مواضع ارتش آمریکا در خاک آن کشور و با استفاده از سلاح های آمریکایی حمله خواهد کرد. فراموش نکنید در اختیار گرفتن کنترل پهباد های آمریکایی توسط ایران در کشور سوریه را. احاطه سایبری ایران بر پایگاههای موشکی داخل آمریکا را دست کم نگیرید.

هرگونه حمله به ایران باید به جمع آوری کل تشگیلات داخلی و خارجی اپوزیسیون و بساط حکومت جاهلیت تحمیلی شئونیزم فرقه فارسیسم پان فارسهای اقلیت بیانجامد وگرنه حکومت پان فارسی از خداشه جامعه ی جهانی با پلیسی آمریکا به ایران حمله ی محدود داشته باشد بیشتر مظلوم نمائی و گستاخی کند

لیبرمن پیر شده وخرفت آدم احمق عقلش جواب نمیده باید ببرن تیمارستان زنجیرش کنند

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نخست وزیر اسپانیا با رئیس جمهوری ایران دیدار و گفت‌وگو کردنیویورک- ایرنا- نخست وزیر اسپانیا روز سه شنبه با رئیس جمهوری اسلامی ایران دیدار و درباره تقویت همکاری‌ها و موضوعات منطقه‌ای تبادل نظر کرد. تنها چیز مشترک دو‌ کشور پخش بازی های لالیگا هس و بس
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

نشست 'اتحاد علیه ایران هسته‌ای'؛ واکنش تند ایران و انصراف احزاب کرد | DW | 24.09.2019جمهوری اسلامی می‌گوید سازمان آمریکایی 'اتحاد علیه ایران هسته‌ای' را به فهرست گروه‌های تروریستی خود خواهد افزود. این اظهارات در واکنش به برگزاری نشستی با حضور برخی گروه‌های مخالف حکومت ایران در نیویورک عنوان شده است. اسگولا دو طرف نشستن همدیگه رو به گروه های تروریستی اضافه میکنن این گروه تروریستیه دیگه خودش به اندازه یه کشور جمعیت و عضو داره از بس اینا افزودن بهش 😂😂😂😂 JamshidBarzegar واقعا که اینها عقل و منطق را بوسیده اند و گذاشته اند کنار.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| تولید خودرو در ایران نصف شداصلا هم به تحریم‌ها مربوط نمیشه نه؟!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| تولید خودرو در ایران نصف شدواقعیت بیشتر از این آماره،من در دو شهرک صنعتی فعال هستم حداقل ۷۰ درصد این شهرکها غیر فعال هستند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ ورود مقام‌های ارشد حکومت ایران و بستگان آن‌ها را به آمریکا ممنوع کرددونالد_ترامپ، رییس جمهوری آمریکا، با صدور فرمانی ورود مقام‌های ارشد حکومت ایران و بستگان درجه یک آن‌ها را به ایالات متحده ممنوع کرد. دمش گرم پسر ظریف و بقیه حضرات حالا باید چه کنند!!!! احسنت
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ ورود مقام‌های ایران و بستگان آنها به آمریکا را محدود کرددر این فرمان رئيس جمهوری آمریکا بار دیگر ایران را به حمایت از تروریسم متهم کرد. ایران نه فرقه تبهکار مادر تروريزم در منطقه كاملاً مشخص است، راستي متحدتان بن سلمان به آمريت قتل قاشقچي اعتراف كرد!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »