جوان آلمانی که به فارسی زبانان زبان یاد می‌دهد - BBC News فارسی

08/06/1399 09:54:00 ب.ظ

جوان آلمانی که به فارسی زبانان زبان یاد می‌دهد

یادگیری یک زبان خارجی برای خیلی‌ها دشوار است. مثلا زبان آلمانی.‌ کسانی که در سال‌های گذشته به آلمان پناه آورده ‌یا مهاجرت کرده‌اند حتما آن را تایید می کنند. جوان آلمانی که به فارسی زبانان زبان یاد می‌دهد ۲۶ دقیقه پیش یادگیری یک زبان خارجی برای خیلی ها دشوار است. مثلا زبان آلمانی .‌کسانی که در سال های گذشته به آلمان پناه آورده ‌یا مهاجرت کرده‌اند حتما آن را تایید می‌کنند.

حالا یک جوان آلمانی به داد فارسی زبانانی که تازه به این کشور سفر کرده‌اند می‌رسد. اسم او دومینیک است.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

شرکت آلمانی آبجویی ابداع کرد که در خانه و با ترکیب پودر و آب درست می‌شود

با نزدیک شدن فصل تابستان و گرمای هوا، بازار فروش آبجو بار دیگر رونق گرفته است. اکنون یک شرکت آلمانی می‌گوید با آبجوسازی در خانه می‌خواهد این صنعت را متحول کند. ادامه مطلب >>

۷ سال آموزش در مدرسه؛ چرا فارغ‌التحصیلان به زبان عربی مسلط نیستند؟

توئیت ظریف به زبان عربی و انگلیسی به مناسبت عزای حسینی- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimظریف وزیر خارجه کشورمان در حساب توئیتری خود به مناسبت ایام عزاداری سالار شهیدان (ع) توئیت‌هایی به زبان عربی و انگلیسی منتشر کرده است.

اوضاع تامین نیازهای اساسی و ارزی کشور از زبان همتیرئیس کل بانک مرکزی با اعلام اینکه نیازهای اساسی کشور به نحو مطلوبی تامین شده و نیازهای ارزی هم از طریق بانک مرکزی و سامانه نیما در حال تامین است، گفت: علی‌رغم افت درآمدهای حاصل فروش نفت، با کمک صادرکنندگان تامین ارز برای برای کالاهای ضروری و مواد اولیه نیز در جریان است‌.

زبان بین المللی به اعضای جوانان هلال‌احمر در 8 استان کشور آموزش داده می‌شود- اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimخبرگزاری تسنیم : معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر از آموزش زبان انگلیسی به اعضای این سازمان در 8 استان کشور خبر داد و گفت: این طرح تحت عنوان &171;زبان دوم، ابزاری برای توسعه&187; اجرا می‌شود. وزیر بهداشت روسیه:توزیع واکسن «اسپوتنیک-۵» به موسسات پزشکی به عنوان بخشی از مرحله سوم آزمایشات و تحقیقات پس از ثبت دارویی آغاز شده و تقریبا ۴۰ هزار نفر در این آزمایشات شرکت خواهند کرد

چاقی 'خطرات کووید-۱۹ را افزایش می‌دهد' - BBC News فارسیبراساس یک تحلیل جهانی چاقی احتمال بستری شدن در بیمارستان در اثر ابتلا به کووید-۱۹ را دو برابر می کند و خطر مرگ را تا ۵۰ درصد افزایش می دهد.

نخست وزیر ژاپن استعفا می‌دهد - BBC News فارسیبه گزارش رسانه‌های محلی، شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن قرار است بدلیل بیماری از سمت خود استعفا دهد.