جوانان بیشتر از سالمندان احساس تنهایی می‌کنند

جوانان بیشتر از سالمندان احساس تنهایی می‌کنند

05/10/2019 03:52:00 ب.ظ

جوانان بیشتر از سالمندان احساس تنهایی می‌کنند

انجام مطالعات جدیدی نشان داد که جوانان، بیشتر از افراد سالمند احساس تنهایی می‌کنند.بر اساس گزارشی که

انجام مطالعات جدیدی نشان داد که جوانان، بیشتر از افراد سالمند احساس تنهایی می‌کنند.بر اساس گزارشی که در ایندیپندنت منتشر شد، نتایج یک تحقیق روی دو هزار شهروند بریتانیایی که توسط YouGov انجام گرفته، نشان داد که 31 درصد افراد گروه سنی 18 تا 24 سال احساس تنهایی می کنند اما در افراد بالای گروه سنی 55 سال، احساس تنهایی 17 درصد بود. همچنین 28 درصد گروه سنی جوانان اعتقاد داشتند که در برخی از مراحل زندگی احساس تنهایی می کنند و هفت درصد آنها هر روز احساس تنهایی می کردند.

افغانستان و چین کانون مذاکرات وزیر خارجه آمریکا با همتای او در هند خواهد بود تظاهرات در کرج در همبستگی با اعتراضات خوزستان | DW | 27.07.2021 سعید ملایی جودوکار ایرانی برای مغولستان مدال نقره کسب کرد | DW | 27.07.2021

در مقایسه تنها 2 درصد از افراد مسن گفتند که در تمام مدت زندگی‌شان این احساس را داشتند. تحقیق این شرکت بازرگانی بیان می‌کند که نتایج را می‌توان به چالش‌های جدید جوانان در رویارویی با مسائلی مانند دوری از خانه یا تغییر شغل مرتبط دانست.این تحقیق، همچنین خاطرنشان می‌کند که یافتن دوست جدید برای تقریبا 46 درصد افراد گروه سنی 18 تا 24 سال دشوار بود. این مورد در بین گروه سنی دیگر 38 درصد بود. 80 درصد گروه جوانان علت سخت بودن دوست یابی را خجالت عنوان کردند.

32درصد از جوانان نیز معتقد بودند نداشتن اشتراکات در علایق یکی از موانع یافتن دوست است. این دلیل در بین افراد گروه سنی مسن، 18 درصد بود و 25 درصد این افراد معتقد بودند افرادی در نزدیکیشان نیستند که با آنها دوست شوند.کانور ایبستون مدیر گروه تحقیقاتی این گزارش علمی گفت: «با وجود اینکه هدف این تحقیق روی سلامتی روحی بزرگسالان متمرکز بود ، نتایج ثابت کرد که بسیاری از افراد جوان نیز از مشکل تنهایی رنج می برند». headtopics.com

ادامه مطلب: العربیہ فارسی »

ویدئوی گربه غول‌ پیکر سه‌بعدی در توکیو

رهگذارن با شگفتی و کنجکاوی به حرکات این گربه خبره شده و از آن عکس و فیلم می‌گیرند.

نتیجه برده بودن.

زنان در انتظار سهم بیشتر از «آزادی»🔻گزارش اعتمادآنلاین از آغاز بلیت‌فروشی برای بازی ایران و کامبوج: 🔹زنان در انتظار سهم بیشتر از «آزادی» 🔹تاکنون 3556 بلیت به زنان فروخته شده است 🔹ضلع جنوبی آزادی می‌تواند متعلق به زنان باشد این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

تردد روزانه ۸۰ تا ۱۰۰ هزار نفر از مرزها/فعلا امکان تردد از مرز خسروی وجود ندارددبیر ستاد اربعین با بیان اینکه هنوز امکان تردد از مرز خسروی وجود ندارد، گفت: روزانه ۸۰ تا ۱۰۰ هزار نفر از مرزها عبور می‌کنند.

زنان در انتظار سهم بیشتر از «آزادی»🔻گزارش اعتمادآنلاین از آغاز بلیت‌فروشی برای بازی ایران و کامبوج: 🔹زنان در انتظار سهم بیشتر از «آزادی» 🔹تاکنون 3556 بلیت به زنان فروخته شده است 🔹ضلع جنوبی آزادی می‌تواند متعلق به زنان باشد این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

آمریکا و اسرائیل از بازگشایی گذرگاه القائم عصبانی هستند، چرا؟بازگشایی گذرگاه مرزی القائم علاوه بر بهبود اقتصاد عراق و سوریه، می‌تواند به مثابه دروازه‌ای برای صدور کالاهای ایرانی به سوریه و حتی لبنان و مدیترانه مورد بهره‌برداری قرار بگیرد.

ایران در رتبه دوم سریع‌ترین رشد گردشگری جهانبر اساس گزارش جدید سازمان جهانی گردشگری، ایران با ۴۹درصد رشد پس از اکوادور در رتبه دوم سریع‌ترین کشورها از حیث رشد جذب گردشگر خارجی قرار گرفت. اقتصاددیگرکشورهاکه مثل شماخرتوخرنیست قیمت_دلار توچندماه درقبال پول کشورتون۵برابربشه میفهمی یانه؟فرضاتوریست قبل ازگرونی دلاربابت هرشب هتل باید۱۰۰دلارمیداد پس ازگرونی دلاراون۲۰دلارمیده یعنی قدرت خرید توریست روبیشترکردید هرچند کسانیکه معتقدند اقتصاد_مال_خره اینچیزهارونمیفهمه/ ماشالله فقط در حال پیشرفتیم حکومت اسلامی باید بداند که راه بقا در اموختن اداب_معاشرت، سیاست_مدن و ایین_کشورداری ست.... عملکرد مبهم و فاجعه بار اغازین حکومت پابرهنگان در جمهوری اسلامی باید اصلاح گردد.

راه اندازی گروه‌های امر به معروف در مراکز تجاری پایتخترئیس پلیس پایتخت: *گروه‌های امر به معروف در مراکز تجاری پایتخت راه اندازی می‌شود *برای برخورد با رانندگان و سرنشینان خودروها که اقدام به بی حجابی و بدحجابی می‌کنند برنامه مفصلی داریم و باز دوباره خون شهدا و آرمان های امام راحل با دو تار موی زنان در مراکز خرید به خطر افتاد . و عجیب اینکه خون شهدا فقط به حجاب زنان حساس است و مشکلی با اختلاس ، رانتخواری و دزدی مسئولین نظام ندارد . شما رو بخدا.....بکشين بيرون از ما!!! الان مشکل ما اینه؟؟؟؟ بابا تو رو خدا دست بردارید! از سر و کول ایران داره مشکل میریزه، دزدی ها روانی کرده همه رو، اطرافمون اتیشه! شماها هنوز دنبال زلف مایید؟؟؟