جوانان بیشتر از سالمندان احساس تنهایی می‌کنند

05/10/2019 03:52:00 ب.ظ

جوانان بیشتر از سالمندان احساس تنهایی می‌کنند

جوانان بیشتر از سالمندان احساس تنهایی می‌کنند

انجام مطالعات جدیدی نشان داد که جوانان، بیشتر از افراد سالمند احساس تنهایی می‌کنند.بر اساس گزارشی که

انجام مطالعات جدیدی نشان داد که جوانان، بیشتر از افراد سالمند احساس تنهایی می‌کنند.بر اساس گزارشی که در ایندیپندنت منتشر شد، نتایج یک تحقیق روی دو هزار شهروند بریتانیایی که توسط YouGov انجام گرفته، نشان داد که 31 درصد افراد گروه سنی 18 تا 24 سال احساس تنهایی می کنند اما در افراد بالای گروه سنی 55 سال، احساس تنهایی 17 درصد بود. همچنین 28 درصد گروه سنی جوانان اعتقاد داشتند که در برخی از مراحل زندگی احساس تنهایی می کنند و هفت درصد آنها هر روز احساس تنهایی می کردند.

در مقایسه تنها 2 درصد از افراد مسن گفتند که در تمام مدت زندگی‌شان این احساس را داشتند. تحقیق این شرکت بازرگانی بیان می‌کند که نتایج را می‌توان به چالش‌های جدید جوانان در رویارویی با مسائلی مانند دوری از خانه یا تغییر شغل مرتبط دانست.این تحقیق، همچنین خاطرنشان می‌کند که یافتن دوست جدید برای تقریبا 46 درصد افراد گروه سنی 18 تا 24 سال دشوار بود. این مورد در بین گروه سنی دیگر 38 درصد بود. 80 درصد گروه جوانان علت سخت بودن دوست یابی را خجالت عنوان کردند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

سیل و ویرانی در نتیجه طوفان ایان در فلوریدا

طوفان ویرانگر ایان منطقه فورت مایرز ایالت فلوریدا را درنوردید و بسیاری از خیابان‌های این منطقه دچار آب‌گرفتگی شدند. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

نتیجه برده بودن.

زنان در انتظار سهم بیشتر از «آزادی»🔻گزارش اعتمادآنلاین از آغاز بلیت‌فروشی برای بازی ایران و کامبوج: 🔹زنان در انتظار سهم بیشتر از «آزادی» 🔹تاکنون 3556 بلیت به زنان فروخته شده است 🔹ضلع جنوبی آزادی می‌تواند متعلق به زنان باشد این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

تردد روزانه ۸۰ تا ۱۰۰ هزار نفر از مرزها/فعلا امکان تردد از مرز خسروی وجود ندارددبیر ستاد اربعین با بیان اینکه هنوز امکان تردد از مرز خسروی وجود ندارد، گفت: روزانه ۸۰ تا ۱۰۰ هزار نفر از مرزها عبور می‌کنند.

زنان در انتظار سهم بیشتر از «آزادی»🔻گزارش اعتمادآنلاین از آغاز بلیت‌فروشی برای بازی ایران و کامبوج: 🔹زنان در انتظار سهم بیشتر از «آزادی» 🔹تاکنون 3556 بلیت به زنان فروخته شده است 🔹ضلع جنوبی آزادی می‌تواند متعلق به زنان باشد این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

آمریکا و اسرائیل از بازگشایی گذرگاه القائم عصبانی هستند، چرا؟بازگشایی گذرگاه مرزی القائم علاوه بر بهبود اقتصاد عراق و سوریه، می‌تواند به مثابه دروازه‌ای برای صدور کالاهای ایرانی به سوریه و حتی لبنان و مدیترانه مورد بهره‌برداری قرار بگیرد.

ایران در رتبه دوم سریع‌ترین رشد گردشگری جهانبر اساس گزارش جدید سازمان جهانی گردشگری، ایران با ۴۹درصد رشد پس از اکوادور در رتبه دوم سریع‌ترین کشورها از حیث رشد جذب گردشگر خارجی قرار گرفت. اقتصاددیگرکشورهاکه مثل شماخرتوخرنیست قیمت_دلار توچندماه درقبال پول کشورتون۵برابربشه میفهمی یانه؟فرضاتوریست قبل ازگرونی دلاربابت هرشب هتل باید۱۰۰دلارمیداد پس ازگرونی دلاراون۲۰دلارمیده یعنی قدرت خرید توریست روبیشترکردید هرچند کسانیکه معتقدند اقتصاد_مال_خره اینچیزهارونمیفهمه/ ماشالله فقط در حال پیشرفتیم حکومت اسلامی باید بداند که راه بقا در اموختن اداب_معاشرت، سیاست_مدن و ایین_کشورداری ست.... عملکرد مبهم و فاجعه بار اغازین حکومت پابرهنگان در جمهوری اسلامی باید اصلاح گردد.

راه اندازی گروه‌های امر به معروف در مراکز تجاری پایتخترئیس پلیس پایتخت: *گروه‌های امر به معروف در مراکز تجاری پایتخت راه اندازی می‌شود *برای برخورد با رانندگان و سرنشینان خودروها که اقدام به بی حجابی و بدحجابی می‌کنند برنامه مفصلی داریم و باز دوباره خون شهدا و آرمان های امام راحل با دو تار موی زنان در مراکز خرید به خطر افتاد . و عجیب اینکه خون شهدا فقط به حجاب زنان حساس است و مشکلی با اختلاس ، رانتخواری و دزدی مسئولین نظام ندارد . شما رو بخدا.....بکشين بيرون از ما!!! الان مشکل ما اینه؟؟؟؟ بابا تو رو خدا دست بردارید! از سر و کول ایران داره مشکل میریزه، دزدی ها روانی کرده همه رو، اطرافمون اتیشه! شماها هنوز دنبال زلف مایید؟؟؟

اندازه فونت انجام مطالعات جدیدی نشان داد که جوانان، بیشتر از افراد سالمند احساس تنهایی می‌کنند.اعتمادآنلاین| منیژه موذن- حوالی نیمه‌شب پنجشنبه در شبکه‌های اجتماعی و گروه‌های دوستانه ولوله‌ای به پا شد که «سایت بلیت‌فروشی بازی ایران و کامبوج برای زنان باز شده است.احمد محمدی‌فر (دبیر ستاد اربعین) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره آخرین وضعیت مرز خسروی گفت: در حال حاضر هنوز درباره تردد از مرز خسروی به ما چیزی اعلام نشده است.اعتمادآنلاین| منیژه موذن- حوالی نیمه‌شب پنجشنبه در شبکه‌های اجتماعی و گروه‌های دوستانه ولوله‌ای به پا شد که «سایت بلیت‌فروشی بازی ایران و کامبوج برای زنان باز شده است.

بر اساس گزارشی که در ایندیپندنت منتشر شد، نتایج یک تحقیق روی دو هزار شهروند بریتانیایی که توسط YouGov انجام گرفته، نشان داد که 31 درصد افراد گروه سنی 18 تا 24 سال احساس تنهایی می کنند اما در افراد بالای گروه سنی 55 سال، احساس تنهایی 17 درصد بود. همچنین 28 درصد گروه سنی جوانان اعتقاد داشتند که در برخی از مراحل زندگی احساس تنهایی می کنند و هفت درصد آنها هر روز احساس تنهایی می کردند.   فدراسیون جهانی فوتبال فیفا، پس از وضع قوانین جدید در ارتباط با مقابله با تبعیض نژادی و جنسیتی در فوتبال، بر امکان ورود زنان به ورزشگاه‌ها در ایران تاکید داشت. در مقایسه تنها 2 درصد از افراد مسن گفتند که در تمام مدت زندگی‌شان این احساس را داشتند. دبیر ستاد اربعین خاطرنشان کرد: تاکنون بیش از دو میلیون زائر در سامانه سماح ثبت نام کرده‌اند و روزانه ۸۰ تا ۱۰۰ هزار نفر از مرزها عبور می‌کنند. تحقیق این شرکت بازرگانی بیان می‌کند که نتایج را می‌توان به چالش‌های جدید جوانان در رویارویی با مسائلی مانند دوری از خانه یا تغییر شغل مرتبط دانست.   امکان ورود زنان به همه استادیوم‌ها در همه مسابقات   پس از بازدید هیات نمایندگان فیفا از ورزشگاه آزادی، این نهاد در بیانیه‌ای که روز شنبه 30 شهریورماه منتشر شد اعلام کرد: «تحقیقات هیات فیفا نشان می‌دهد هیچ مانع جدی‌ای بر سر راه انجام اقدامات لازم در ورزشگاه آزادی برای بازی ایران و کامبوج در تاریخ 10 اکتبر وجود ندارد. این تحقیق، همچنین خاطرنشان می‌کند که یافتن دوست جدید برای تقریبا 46 درصد افراد گروه سنی 18 تا 24 سال دشوار بود. در همین راستا هیات فیفا همچنین در ارتباط با روش‌های بلیت‌فروشی و شرایط عملیاتی مورد نیاز مطابق با مقررات فیفا نیز صحبت کرده‌اند.

این مورد در بین گروه سنی دیگر 38 درصد بود. موضع فیفا محکم و شفاف است: زنان باید برای تماشای تمام مسابقات اجازه ورود به همه استادیوم‌های فوتبال ایران را داشته باشند. 80 درصد گروه جوانان علت سخت بودن دوست یابی را خجالت عنوان کردند. 32درصد از جوانان نیز معتقد بودند نداشتن اشتراکات در علایق یکی از موانع یافتن دوست است. پس در ایران فوتبال زنان هست. این دلیل در بین افراد گروه سنی مسن، 18 درصد بود و 25 درصد این افراد معتقد بودند افرادی در نزدیکیشان نیستند که با آنها دوست شوند. کانور ایبستون مدیر گروه تحقیقاتی این گزارش علمی گفت: «با وجود اینکه هدف این تحقیق روی سلامتی روحی بزرگسالان متمرکز بود ، نتایج ثابت کرد که بسیاری از افراد جوان نیز از مشکل تنهایی رنج می برند». ما در تلاش هستیم این شرایط را تغییر دهیم. ما در تلاش هستیم این شرایط را تغییر دهیم.

این موسسه تحقیقاتی که زنان را مورد حمایت مالی قرار می‌دهد در یکی از تحقیقاتش به این نتیجه رسید که زنان جوان بدون درآمد یا کم در آمد از تنهایی بیشتری رنج می‌برند. . ما مشتاقانه منتظر این لحظه هستیم.