جوان زندانی در زندان بانه به علت ضربه مغزی به کُما رفت

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

هیمن رحیمی، زندانی عادی زندان مرکزی بانه که بنا بود با توجه به قانون آزادی مشروط زندانیان،۲ هفته دیگر از زندان آزاد شود،به علت سقوط در زندان و ضربه مغزی و عدم رسیدگی پزشکی در زندان به کُما رفته و در بیمارستان رازی بستری شده است. اخبار_ایران کردستان

استان وایر- «هیمن رحیمی»، زندانی عادی زندان مرکزی بانه که به گفته خانواده‌اش بنا بود با توجه به قانون آزادی مشروط زندانیان، ۲ هفته دیگر از زندان آزاد شود، به علت سقوط در زندان و ضربه مغزی و عدم رسیدگی پزشکی در زندان وارد کُما شده و در بخش آی‌سی‌یوی بیمارستان رازی بستری شده است.

به گفته هیرش رحیمی، برادر هیمن، مسئولان زندان به خانواده آن‌ها گفته‌اند که در برگه ترخیص هیمن از بهداری نوشته شده حال عمومی هیمن خوب است و برای همین از بهداری ترخیص می‌شود، اما از همان لحظه نخست انتقال به سلول، هیمن روی تخت دراز کشیده و امکان تحرک نداشته است. برادر این زندانی می‌گوید به دلیلی که برای آن‌ها معلوم نیست، برادرش را صبح یکشنبه به بیمارستان رازی بانه منتقل می‌کنند که بیمارستان معین شهر برای بیماران کرونایی است: «این ما را نگران کرده است که یا در زندان بانه کرونا شایع شده است و آن‌ها از ترس ابتلای برادرم به کرونا او را به رازی منتقل کرده‌اند یا در آزمایش‌هایی که از دیشب از او گرفته‌اند متوجه ابتلای او به کرونا شده‌اند و برای همین به بیمارستان خاص بیماران کرونا منتقل شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش ابتکار به 'خودکشی دو جوان با دست‌های بسته به هم' در خوزستانانتشار خبر خودکشی یک دختر و پسر جوان در دریاچه سد گدار در نزدیکی شهرستان اندیکا خوزستان، در حالی که دست‌‌هایشان به هم بسته بوده، واکنش‌های زیادی داشته است. معصومه ابتکار می‌گوید که می‌شد از خودکشی آنها جلوگیری کرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آذربایجان در وضعیت قرمز شیوع دوباره کرونا/ تعطیلی تالارها و ممنوعیت ورود به پارک‌ها در ارومیهرئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان غربی با اشاره به قرار گرفتن این استان در وضعیت قرمز شیوع بیماری کرونا، از تعطیلی تالارها و برگزاری هر نوع مراسم در عروسی و ختم خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

موسوی خوئینی در نامه به آیت‌الله خامنه‌ای: مردم نسبت به مدیریت کشور بی‌اعتماد و بی‌اعتقاد شده‌اندمحمد موسوی خوئینی، از روحانیون نزدیک به ‌آیت‌الله روح الله خمینی، بنیانگذار جمهوری اسلامی در نامه‌ای به آیت‌الله علی خامنه‌ای به طور تلویحی از شیوه مدیریت رهبر جمهوری اسلامی و ' اوضاع غیر قابل دوام' در کشور انتقاد کرده و گفته است مردم نسبت به مدیریت کلان کشور بی‌اعتماد و بی‌اعتقاد شده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

در پی اعتراضات به نژادپرستی صورت گرفت: تغییر نام کرم‌های سفیدکننده پوست پرطرفدار در هند🔺در پی اعتراضات به نژادپرستی صورت گرفت: تغییر نام کرم‌های سفیدکننده پوست پرطرفدار در هند ⚡️اعتراضات جهانی به نژادپرستی حالا ابعاد تازه و جدیدی به خود گرفته و به محصولات زیبایی سفید کننده پوست که در هند و کشورهای آسیایی دیگر رواج دارد نیز رسیده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در آفریقا به مرز 375 هزار نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

در موج سنگین 'کرونا' به سر می‌بریم / نمی‌دانیم در فصل سرد چه اتفاقی می‌افتدرییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت با بیان اینکه ما در موج سنگین بیماری به سر می‌بریم، گفت: نمی‌دانیم در فصل سرما چه اتفاقی می‌افتد و قابل پیش‌بینی نیست که کرونا با بیماری مانند آنفلوآنزا همزمان شود و چه اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی رخ می‌دهد، این موارد از نگرانی‌های وزارت بهداشت است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »