جواد امام: چرا همه ذاکران اهل بیت را زیر سوال می بریم؟

12/06/1398 08:45:00 ق.ظ

جواد امام، فعال سیاسی اصلاح طلب: *مگر مداحانی که خطا کردند یا برخی که متهم به ارتباط باعناصر وابسته به سفارتخانه‌ها چند نفرند؟ *چرا ذاکران اهل بیت را زیر سوال می‌بریم؟ *اگر مداحی لغزشی داشته، درست است که به اسرائیل ربطش دهیم؟

موسس حسینیه محبان‌الائمه (ع) گفت: مگر تعداد مداحانی که خطا کردند یا برخی که متهم به ارتباط باعناصر وابسته به سفارتخانه‌ها شده‌اند یا مشکلات اخلاقی پیدا کردند، چقدر است که اینگونه جامعه ذاکران اهل بیت را زیر سوال می بریم؟ وی ادامه داد: روشن است که بحث من اصلا سیاسی نیست؛ چراکه از قضا، مداحانی که مساله‌دار شده‌اند، ربطی...

وی ادامه داد: روشن است که بحث من اصلا سیاسی نیست؛ چراکه از قضا، مداحانی که مساله‌دار شده‌اند، ربطی به جریان سیاسی مورد نظر ما ندارند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

مداحی که با مفسدین ارتباط داشت، می‌گفت به اندازه هیکلم طلا دارم!تهران- ایرناپلاس- رئیس بسیج مداحان از دستگیری مداحان اسرائیلی خبر می‌دهد و از طرفی با دستگیری برخی مفسدان اقتصادی پای مداحان معروف به میان می‌آید.

5 دلیل که چرا همچنان نباید با آمریکا مذاکره کنیم- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimبرخی رسانه‌ها و مقام‌های غربی در روزهای گذشته بعد از اتمام اجلاس G7 از احتمال باز شدن باب گفت‌وگو میان ایران و آمریکا و مذاکره مجدد بر سر برجام سخن گفته‌اند؛ اما چرا همزمان و حتی پس از مذاکرات اخیر میان ایران و فرانسه نباید با آمریکا مذاکره کرد؟

عده‌ای در کشور مسیری طراحی کرده‌اند که پیوسته مفسد تولید می‌کندیک نماینده اصولگرای مجلس گفت: عده‌ای در کشور مسیری طراحی کرده‌اند که پیوسته مفسد تولید می‌کند؛ با مفسدین باید چه کار کرد؟ آیا باید آنها را به هتل‌های ویژه فرستاد؟ آیا باید به آنها جایزه داد؟

تلویزیون مداحانی که پرونده فساد اقتصادی دارند را بزرگنمایی نکندنماینده مردم تهران گفت: نیاز است تلویزیون برخی مداحانی که پرونده فساد اقتصادی دارند را بزرگنمایی نکند.

امارات: حل مشکل یمن در گفتگویی است که سعودی آن را رهبری می‌کندانور قرقاش وزیر مشاور در امور خارجه امارات متحده عربی، روز یکشنبه ا سپتامبر 2019 گفت، ضروری است،

زنانی که غذای هیتلر را می‌چشیدندتا سال ۲۰۱۳ نمی‌دانستند که حدود پانزده زن جوان کارشان این بوده است که غذای پیشوا را می‌چشیدند تا مسموم نباشد.