هواپیمای_مسافربری, صدای آمریکا

هواپیمای_مسافربری, صدای آمریکا

جواد سلیمانی: سوال این است که چرا «عامدانه» هواپیمای مسافربری را سرنگون کردند؟

جواد سلیمانی همسر یکی از قربانیان سرنگونی هواپیمای مسافربری اوکراینی، در پست توئیتری خود این سوال را مطرح کرده که [سپاه ] «چرا عامدانه هواپیمای مسافربری را سرنگون کردند؟» جواد سلیمانی، روز سه شنبه ۱

03/06/2020 01:25:00 ب.ظ

🔺جواد سلیمانی: سوال این است که چرا «عامدانه» هواپیمای مسافربری را سرنگون کردند؟ ⚡️جواد سلیمانی همسر یکی از قربانیان سرنگونی هواپیمای_مسافربری اوکراینی، در پست توئیتری خود این سوال را مطرح کرده که [سپاه ] «چرا عامدانه هواپیمای مسافربری را سرنگون کردند؟»

جواد سلیمانی همسر یکی از قربانیان سرنگونی هواپیمای مسافربری اوکراینی، در پست توئیتری خود این سوال را مطرح کرده که [سپاه ] «چرا عامدانه هواپیمای مسافربری را سرنگون کردند؟» جواد سلیمانی، روز سه شنبه ۱

خرداد ۱۳, ۱۳۹۹پرزیدنت ترامپ خطاب به شهروندان آمریکایی: من برای محافظت از شما خواهم جنگید؛ ما هرگز نباید در برابر خشم یا نفرت سر فرود آوریملحظه تاریخی خروج پرزیدنت ترامپ از کاخ سفید بدون اعلام قبلیپرزیدنت ترامپ در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید سخنان کوتاهی را بیان کرد و سپس در یک اقدام کم‌نظیر و بی سابقه از کاخ سفید خارج شد.

قله دماوند در ۱۰ سال تصویرهای جدید ماهواره‌ای از محل حادثه در تاسیسات نطنز محمدیوسف غضنفر، نماینده ویژه رئیس‌جمهور افغانستان بر اثر کرونا درگذشت

پرزیدنت ترامپ بدون اعلام قبلی در محل کلیسای تاریخی واشنگتن دی سی که دیشب مورد حمله قرار گرفته بود حاضر شد. این کلیسا در نزدیک کاخ سفید محلی است که روسای جمهوری ایالات متحده در آن حاضر شده بودند و اهمیت تاریخی بسیاری دارد.پرزیدنت ترامپ در سخنان خود به قانون شکنان و آشوب‌گران هشدار داد و گفت: آمریکا بر اساس حاکمیت قانون بنا شده است. این، شالوده رفاه، آزادی، و شیوه زندگی ما است. اما در جایی که قانون نباشد، فرصت وجود ندارد. وقتی عدالت نباشد، آزادی وجود ندارد. وقتی ایمنی نباشد، آینده‌ای وجود نخواهد داشت. ما هرگز نباید در برابر خشم یا نفرت سر فرود آوریم. اگر شر و خشونت حاکم شود، دیگر هیچ یک از ما آزاد نخواهیم بود.

متن کامل سخنرانی پرزیدنت ترامپ از این قرار است:هم‌میهنان آمریکایی من، نخستین و مهم‌ترین وظیفه من به عنوان رئیس‌جمهوری دفاع از کشور بزرگ ما و مردم آمریکا است. من سوگند یاد کرده‌ام که از قوانین کشورمان پاسداری کنم و این دقیقا همان کاری است که انجام خواهم داد.

همه آمریکایی‌ها از مرگ بی‌رحمانه جُرج فلوید مشمئز شده و علیه آن به پا خاسته‌اند. دولت من کاملا متعهد است که عدالت برای جرج و خانواده‌اش اجرا شود و خون او پایمال نخواهد شد. اما ما نمی‌توانیم اجازه دهیم که نداهای مشروع و معترضان مسالمت‌آمیز تحت‌الشعاع یک گروه خرابکار خشمگین قرار گیرند. بزرگ‌ترین قربانیان شورش شهروندان صلح‌دوستی هستند که در تهیدست‌ترین جوامع محلی ما زندگی می‌کنند و من، به عنوان رئیس‌جمهوری آنها، برای ایمن نگه داشتن آنها مبارزه خواهم کرد. من برای محافظت از شما خواهم جنگید.

من رئیس‌جمهوری قانون و نظم شما و همپیمان همه معترضان صلح‌دوست هستم. اما در روزهای اخیر ملت ما گرفتار هرج‌ومرج طلبان حرفه‌ای، دارودسته‌های خشن،‌ آتش‌افروزان، غارتگران، تبهکاران، شورشگران، انتیفا، و دیگران شده‌اند. چندین دولت ایالتی و محلی در اتخاذ اقدامات لازم برای پاسداری از ساکنان‌شان ناکام بوده‌اند. مردم بیگناه بی‌رحمانه مورد ضرب و جرح قرار گرفته‌اند. یکی از آنها مرد جوانی در دالاس [در ایالت] تگزاس بود که گوشه خیابان به حال خود رها شد و جان سپرد. یا زنی که در نیویورک مورد حمله بی‌رحمانه اوباش خطرناک قرار گرفت. صاحبان کسب‌وکارهای کوچک شاهد نابود شدن رویاهای‌شان بودند. بهترین‌های نیویورک [نیروهای پلیس نیویورک] هدف پاره آجر قرار گرفتند. پرستاران دلاوری که با ویروس نبرد کردند،‌ می‌ترسند خانه‌هایشان را ترک کنند. یک پاسگاه پلیس به تصرف [معترضان] درآمده. اینجا، در پایتخت کشور، بنای یابود آبراهام لینکن و بنای یادبود جنگ جهانی دوم آسیب دیده‌اند. یکی از تاریخی‌ترین کلیساهای ما به آتش کشیده شده است. یک افسر فدرال، یک قهرمان آمریکایی آفریقایی‌تبار نیروی انتظامی در کالیفرنیا به ضرب گلوله کشته شده است.

این‌ها اقدامات اعتراضات مسالمت‌‌آمیز نیستند. این‌ها اقدامات تروریست داخلی هستند. نابودی زندگی بیگناهان و ریختن خون بیگناهان جنایتی علیه بشریت و جنایتی علیه خداوند است. آمریکا نیازمند آفرینش و نه ویرانی، همکاری و نه بیزاری، امنیت و نه هرج‌ومرج، درمان و نه نفرت، عدالت و نه هرج‌ومرج است. این ماموریت ما است و ما پیروز خواهیم شد. ما صد درصد پیروز خواهیم شد.

کشور ما همواره پیروز می‌شود. به همین خاطر است که من یک اقدام ریاست جمهوری فوری را برای متوقف کردن خشونت و برقرار کردن دوباره امنیت و ایمنی در آمریکا اتخاذ می‌کنم. من همه منابع موجود دولت فدرال، شامل منابع غیرنظامی و نظامی، را برای متوقف کردن شورش و غارت، برای پایان بخشیدن به ویرانگری‌ و آتش‌افروزی و محافظت از آمریکاییان قانون‌مدار، از جمله حقوق شما بر اساس متمم دوم قانون اساسی، بسیج می‌کنم. بنا بر این، اقدامات زیر بلافاصله به اجرا درخواهند آمد.

به دلیل ملاحظات امنیتی علت و چگونگی حادثه نطنز در زمان مناسب اعلام می‌شود خودکشی مشکوک دختر ۱۵ ساله در لرستان؛ انتقام من را از پدرم بگیرید تحقیقات جدید: نوع غالب ویروس کنونی کرونا مسری‌تر از نوع اولیه آن در چین است

نخست، ما به شورش‌ها و بی‌قانونی‌هایی که در سراسر کشورمان گسترش یافته است، پایان خواهیم داد. ما همین حالا به آن پایان خواهیم داد. من امروز به همه فرمانداران قویا توصیه می‌کنم که تعداد کافی از افراد گارد ملی را اعزام کنند تا بر خیابان‌ها مسلط شویم. شهرداران و فرمانداران باید حضور چشمگیر نیروهای انتظامی را تا زمانی که خشونت پایان پذیرد، ادامه دهند. اگر یک شهر یا ایالت از اتخاذ اقدامات لازم برای دفاع از جان و مال ساکنان‌اش خودداری کند، آنگاه من نیروهای نظامی ایالات متحده را اعزام خواهم کرد و مشکل را به سرعت برای آنها حل خواهم کرد.

حضور پرزیدنت ترامپ در مقابل کلیسای تاریخی سنت جانمن همچنین برای محافظت از پایتخت بزرگ‌مان، واشنگتن دی‌سی،‌ اقدامی سریع و قاطع را اتخاذ می‌کنم. آنچه دیشب در این شهر اتفاق افتاد، یک شرمساری کامل بود. در همین لحظه که در حال ایراد این سخنان هستم، هزاران هزار سرباز سراپا مسلح، پرسنل نظامی، و افسران نیروهای انتظامی را اعزام کرده‌ام تا شورش، غارت، ویرانگری، حملات، هرج‌ومرج و تخریب اموال را متوقف کنند.

ما به همه هشدار می‌دهیم که مقررات منع آمدوشد ما از ساعت ۷ شب قاطعانه اجرا خواهد شد. آنها که جان و مال بیگناهان را تهدید کنند، دستگیر، بازداشت، و به اشد مجازات تعیین شده در قانون محکوم خواهند شد.من می‌خواهم به سازمان‌دهندگان این اقدامات تروریستی هشدار دهم که شما با مجازات‌های جنایی بسیار شدید و زندان‌های بلندمدت رو‌به‌رو خواهید شد. این، انتیفا و دیگران که تحریک‌کنندگان اصلی این خشونت هستند را نیز شامل می‌شود. یک قانون و نظم، همین و بس! یک قانون، ما یک قانون زیبا داریم. و زمانی که آن قانون مجددا و کاملا برقرار شود، ما به شما کمک خواهیم کرد، به کسب و کارهای‌تان کمک خواهیم کرد، و به خانواده‌هایتان کمک خواهیم کرد.

ادامه مطلب: VOA Farsi »

بلاخره اون 17 میلیون دلار بودجه ای که میگیری رو یه جوری باید توجیه کنی دیگه. جطوری؟ با ربط دادن گودرز به شقایق. از مینیاپولیس چه خبر؟ این سوال جزو سوالاتی هست تو جهان ک جواب درستی براش پیدا نمیشه مرگ همسر ایشون باعث تاسف است اما پاسخ این سوال این است که پیش فرض شما اشتباه است! شما یک حادثه مستند به خطای انسانی پدافند را عامدانه فرض کرده اید،بعد می پرسید چرا عامدانه هواپیما را سرنگون کردند! این یک رویکرد سیاسی و پیش فرض نادرست و داوری مبتنی بر احساسات است

سوال نداره این رژیم ستمگر آخوندی جنایت تو خونشه فکر می کنم مردم پر رو شدن قبلا که چنین اتفاقی می افتاد کسی جرات سوال پرسیدن نداشت مسولین یه فکر ی بکنند اگر قرار باشه که هر بار از این جور اتفاق ها بیفته و مسولین جواب بدهند که نمیشه. زدن بندازن گردن ترامپ اونم رودست زد بهشون خودشون موندن و جنايت كرده جوابش اینه ،چهل ساله جنایت کردند و هیج وقت هزینه ندادند ،این بار هم جنایت کردند با اطمینان هزینه ندادن .

هواپیما از کنترل خلبان خارج شده بود وبه سمت پایگاه موشکی سپاه حرکت میکرد که اگر سرنگون نمی شد پایگاه را منفجر وخسارت مالی وجانی به فرودگاه وارد میکرد . واین اولین هواپیمائی نیست که امریکا انرا از کنترل خلبان خارج میکرد تا به هدف موردد نظر خود برسد .

معاون موقت وزیر امنیت میهن آمریکا: جواد ظریف و رژیم ایران روند بازگشت ایرانیان اخراج‌شده از آمریکا را مختل می‌کنندکن کوچنلی، معاون موقت وزیر امنیت میهن آمریکا، در پاسخ به پیام خوشحالی ظریف از بازگشت سیروس عسگری به ایران گفت ۱۰ شهروند ایرانی دیگر هم منتظر بازگشت هستند، ولی جواد ظریف فقط اخلال ایجاد می‌کند. آقای نمیتونم_نفس_بکشم نظری در مورد اتفاقات آمریکا ندارید؟ بی پدر و مادرا از سال ۲۰۱۶ تا حالا طرف رو زندانی کردن حالا میگن تقصیر ظریف بوده چون پاسپورت رو دو ماه طول داده. از قیافش حروم زادگی میباره. گیر اینا بیوفتی جوری خفت میکنن که صدات به هیچ جا نرسه.

جنجال نقض مقررات کرونایی در تجمع ضدنژادپرستی آمستردام🎥گردهمایی ضد نژادپرستی هلندی‌ها و نگرانی منتقدان از شیوع موج دوم کرونا فاصله_گذاری_اجتماعی جورج_فلوید بیشتر بخوانید: ارووپا یک نگااه به خودش بندازه نژااد پررستی و ضد خارجی موج میزنه ((: حتی در رسانه‌ها

لینه‌کر از مسی می‌گوید: باید از هر دقیقه بازی او لذت ببریمگری لینه‌کر که خودش هم سابقه بازی در بارسلونا را دارد توضیح می‌دهد که چرا لیونل مسی از نظر او بزرگ‌ترین بازیکن تاریخ است: 'هر وقت او را نگاه می‌کنم، حتی در روزهایی که کار خاصی نمی‌کند، لحظاتی هست که با خودتان می‌گوید: 'چطور این کار را کرد؟' او در یک بازی سه چهار بار کارهایی را می‌کند که من در کل فوتبالم یک بار هم نتوانستم انجام دهم. او کارهایی می‌کند که هیچ کس دیگری قادر به انجامش نیست.' ❤️LionelMessi 💙

ناآرامی‌های آمریکا وارد هشتمین روز شد؛ حمله جو بایدن به ترامپجو بایدن دونالد ترامپ را متهم کرد که «کشور را به میدان جنگ تبدیل و به کینه‌های قدیمی و ترس‌های جدید گرفتار کرده است.» پول آشوبگریاشو ج ا میده مطمئن باشید ! آیت الله بایدن هم اضافه شد ! جو خواب آلود اتش رو خودش روشن کرده

طالبان گزارش سازمان ملل و ترور امام مسجد وزیر اکبرخان کابل را رد کردسازمان ملل متحد در گزارش خود آورده است که القاعده با ۴۰۰ تا ۶۰۰ نیرو در ۱۲ ولایت افغانستان فعال است و یک اردوگاه آموزشی در شرق این كشور نیز دارد طالبان، داعش و ملا نیازی ها همه از یک قماش اند! حالا حکومتی ها برای ترکیدن ملاایاز اشک تمساح میریزند.

کشف آثار مصرف مخدر توهم‌زا در مناسک مذهبی یهودیان توسط باستان‌شناسانباستان‌شناسان اسرائیلی در جریان تحقیقات خود در یک کنیسه باستانی واقع در جنوب این کشور، نخستین آثار مصرف مواد مخدر روان‌گردان و توهم‌زا را در مناسک مذهبی یهودیان کشف کردند. اگه توهم زده نبودن که هیچوقت مسیح به صلیب نمیکشیدند و هیچوقت با عرفان کابالا شیطان نمیپرستیدند.. اسرائیل و باستان شناسی؟؟؟🤣🤣اینا به جز آدم کشی،کار دیگه هم بلدن؟؟ ریشه تمام ادیان الهی : جنس خوب جبرئیل هر پیامبر : ساقی کاردرست🤣