جواب رد موسسه همسریابی مرد ۶۴ ساله کره‌ای را به خودسوزی واداشت

28/10/1400 10:05:00 ب.ظ

این مرد به دلیل آنکه یک موسسه بین‌المللی با زیر سوال بردن صلاحیت قانونی وی از تدارک دیدن مراسم ازدواج برای او با یک فرد خارجی سرباز زد، به خشم آمده بود.

این مرد به دلیل آنکه یک موسسه بین‌المللی با زیر سوال بردن صلاحیت قانونی وی از تدارک دیدن مراسم ازدواج برای او با یک فرد خارجی سرباز زد، به خشم آمده بود. حال مردی در کره جنوبی که در پی مشاجره با یک موسسه بین‌المللی همسریابی و ازدواج دست به خودسوزی زده...

حال مردی در کره جنوبی که در پی مشاجره با یک موسسه بین‌المللی همسریابی و ازدواج دست به خودسوزی زده بود وخیم گزارش شده است. خبرگزاری «یونهاپ» کره جنوبی با انتشار گزارشی در این خصوص اعلام کرد که این شهروند پس از آنکه با مخالفت موسسه بین‌المللی برای برپایی مراسم و ثبت ازدواج روبرو شد، دست به خودسوزی زد.

یونهاپ به نقل از منابع پلیس و آتش‌نشانی اعلام کرد: مردی ۶۴ ساله که هویت وی فاش نشده حوالی ظهر روز دوشنبه در دفتر یک موسسه ازدواج در جزیره «ججو»، یکی از ۹ استان کره‌جنوبی اقدام به خودسوزی کرد. بر اساس این گزارش، این مرد در حین مشاجره با رئیس موسسه ناگهان یک بطری بنزین روی خود خالی می‌کند و با فندک خود را می‌سوزاند.

رئیس موسسه ازدواج در جزیره «ججو» با مشاهده این حرکت به سرعت روی فرد یاد شده آب می‌پاشد و سعی می‌کند وی را از سوختگی شدید نجات دهد. این در حالیست که بنا به گزارش خبرگزاری یونهاپ، شهروند میان‌سال کره‌ای دچار سوختگی شدید تا حدِ درجه سه شده و به بیمارستان منتقل می‌شود. headtopics.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

وضعیت فعلی سیاست خارجی کشور برآمده از کدام سیاست اصولگراهاست؟

معاون عربی و آفریقایی وزارت خارجه دولت اصلاحات گفت: وضعیت فعلی ایران نمایانگر این موضوع است که ریشه مشکل یا مشکلات در جای دیگری نهفته است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

تمرین‌ مشترک هوایی اسرائیل و آمریکا برای پاسخ به تهدیدات و حمله به اهداف موردنظرروزنامه اسرائیلی «ماکور ریشون» این رزمایش را «پیامی روشن» به ایران خواند و نوشت که این کشور ائتلاف بین‌المللی «در برابر تهدیدهای فزاینده، به‌ویژه از ناحیه ایران» را تقویت می‌کند. 🍆🍆🍆

سفر آنتونی بلینکن به اوکراین و آلمان با هدف تشویق روسیه به دیپلماسی و تنش‌زدایی🔺سفر آنتونی بلینکن به اوکراین و آلمان با هدف تشویق روسیه به دیپلماسی و تنش‌زدایی دیدار با اعضای کواد متشکل از هند، ژاپن، و استرالیا از دیگر برنامه‌های آقای بلینکن در آلمان است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

محاکمه ۴ مخالف اردوغان در سوئيس به اتهام تهدید به قتل رئيس جمهوری ترکیهاین چهار نفر چهار سال پیش در تظاهراتی مقابل پارلمان سوئیس که علیه رجب طیب اردوغان سازماندهی شده بود شرکت داشتند.

حملات هوایی ائتلاف عربستان به حوثی‌ها پس از حمله به امارات؛ دست‌کم ۲۰ نفر کشته شدندخبرگزاری رویترز این مطلب را از قول این رسانه‌ها و همچنین شهروندان ساکن مناطق تحت کنترل حوثی‌ها خبر داد و نوشت که این یکی از مرگبارترین حملات ائتلاف عربستان از سال ۲۰۱۹ است.

دفاع از سیاست 'نگاه به شرق' در آستانه سفر رئیسی به روسیه | DW | 18.01.2022در آستانه سفر ابراهیم رئیسی به مسکو مشاور رهبر جمهوری اسلامی این سفر را بخش مهمی از عملیاتی کردن 'نگاه به شرق' خواند. همزمان، انتقاد از کسانی که این سیاست را مغایر شعار 'نه شرقی نه غربی' می‌دانند ادامه دارد. این نگاه به شرق نیست فروش به شرقه. شوروی نمیخواد از چین عقب بیفته

مهدی محمودیان به دلیل اجبار به پوشیدن لباس زندان در دادگاه حاضر نشدجلسه نخست دادگاه نیز روز پنجم آبان‌ در همین شعبه برگزار شده بود که آن زمان هم آقای محمودیان به علت خودداری از پوشیدن لباس زندان، در نشست دادگاه حاضر نشد.