جوابیه سازمان سینمایی به منتقدان: همه مراحل قانونی اکران «خانه پدری» طی شده بود

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

پنج روز پس از توقیف فیلم «خانه پدری» به بهانه عدم‌تغییر و اصلاحات در فیلم، روابط عمومی سازمان سینمایی کشور روز ۱۱ آبان به «اظهارات غیرواقعی» و ادعای «عدم رعایت مقررات در نمایش» این فیلم پاسخ داد. اطلاع‌رسانی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

پنج روز پس از توقیف فیلم «خانه پدری» به بهانه عدم‌تغییر و اصلاحات در فیلم، روابط عمومی سازمان سینمایی کشور روز ۱۱ آبان به «اظهارات غیرواقعی» و ادعای «عدم رعایت مقررات در نمایش» این فیلم پاسخ داد.

در این جوابیه آمده که از سال ۱۳۸۸ تا تاریخ ۲۳مرداد۱۳۹۸ در چندین نوبت بررسی هر بار اکران این فیلم با تغییراتی مجاز اعلام شده و تمام مراحل قانونی اکران برای این فیلم طی شده است. در روز توقیف این فیلم یکی از عوامل فیلم «خانه پدری» گفته بود دلیل عدم حذف و تغییر در این فیلم و وجود صحنه خشن، یک بهانه برای موجه نشان دادن توقیف فیلم است. به گفته او فیلم پیش از اکران اصلاح شده بود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توئیتر حماس را «سازمان تروریستی» خواند و صفحه رسمی‌اش را بستشرکت توئیتر پس از بستن صفحه رسمی جنبش حماس فلسطین اعلام کرد که در این شبکه اجتماعی «جایی برای عربستان سعودی مادر تروریست های تکفیری وهابی القاعده و داعش است. hsr
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

بیانیه دادسرای عمومی و انقلاب تهران در خصوص فیلم «خانه پدری»بیانیه دادسرای عمومی و انقلاب تهران در خصوص فیلم «خانه_پدری» حسب گزارش مراجع نظارتی در مورد عدم اعمال اصلاحات لازم برای پخش فیلم از ادامه نمایش آن جلوگیری شده است فقط چند نفر واسه هشتاد ملیون انسان با شرف و با فرهنگ تصمیم میگیرند پشت این فیلم کی هست که در این حد داره تبلیغات میشه این فیلم؟! از وزیر گرفته تا نماینده مجلس در مورد این فیلم حرف زده اند! ایا این فیلم از اعدام در ملا عام خشن تر هست؟ مثل اینکه مجوز ساخت فیلم وممیزی ان را باید بدهند دادسرای عمومی وانقلاب و وزارت ارشاد رو هم بذارند پارکها وفضای سبز رو ابیاری کنه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

درگیری خشونت بار معترضان به دولت محلی هنگ کنگ با پلیسهزاران نفر از مخالفان دولت محلی هنگ کنگ روز شنبه برای شرکت در یک راهپیمایی که از سوی مقامات این شهر «غیرقانونی» اعلام شده بود به خیابان ها آمدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روایتِ دو هفته بی‌انصافی نسبت به خانه پدری در رسانه ملی/ یک‌جانبه‌گری و نگاه غیرملی در تلویزیون کاملا مشخص است/ شاهد بدترین دوران برنامه هفت هستیمیک منتقد سینما با بیان اینکه یک‌جانبه‌گری و نگاه غیرملی در تلویزیون کاملا مشخص است، گفت: در دو هفته گذشته شاهد کوبیدن فیلم «خانه پدری» کیانوش عیاری بودیم و همین موضوع نشان از جناحی بودن رسانه ملی است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ایربی‌ان‌بی 'پارتی هاوس' را ممنوع کردایربی‌اَن‌بی که یک وب‌سایت برای اجاره دادن خانه‌ به گردشگران است، اعلام کرد که از این پس خانه‌های اجاره‌ای برای مهمانی و پارتی که به 'پارتی هاوس' مشهور است را ممنوع می‌کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تجمع هواداران میشل عون مقابل کاخ ریاست جمهوری لبناناین تجمع در حالی برگزار شد که تظاهرکنندگان لبنانی طی هفته های اخیر خواستار کناره گیری تمام نخبگان سیاسی این کشور شده اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »