جهانگیری: سوال‌های متعددی در باره حادثه سقوط هواپیما وجود دارد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جهانگیری در دیدار با خانواده یکی از شهدای حادثه انهدام هواپیمای_اوکراینی: سوال‌های متعددی درباره این حادثه وجود دارد باید ابعاد مختلف این اتفاق مشخص و جزئیات آن به مردم اطلاع رسانی شود

به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری عصر امروز در دیدار با خانواده سعید کدخدازاده دانشجوی دکتری شیمی آلی که در حادثه هواپیمای اوکراینی جان خود را از دست داد، ضمن تسلیت و ابراز همدردی با این خانواده داغدار، گفت: در این حادثه بسیار تلخ و دردناک، تعداد زیادی از نخبگان و سرمایه‌های بزرگ کشور از دست رفتند.

معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه سوال‌های متعددی در باره این حادثه تاسف‌بار وجود دارد، افزود: باید ابعاد مختلف این اتفاق مشخص و جزئیات آن به مردم اطلاع رسانی شود. جهانگیری ادامه داد: دولت از عمق وجود از این اتفاق تلخ و دردناک متاثر است و هیاتی را با مسئولیت وزیر راه و شهرسازی مامور کرده است تا هماهنگی‌های لازم برای شناسایی و تحویل پیکرهای جانباختگان این حادثه به خانواده‌هایشان انجام شود.

پدر و مادر و اعضای خانواده این جانباخته حادثه هواپیمای اوکراینی نیز ضمن قدردانی از حضور معاون اول رییس جمهور، خواستار روشن شدن ابعاد این حادثه و دریافت پاسخ‌های روشن به سوالات مطرح شدند. پدر سعید کدخدازاده همچنین با اشاره به ویژگی‌ها و خصوصیات فرزند خود، گفت: سعید فرزندی بسیار مومن و اهل مطالعه بود و قرار بود چند ماه دیگر دوره دکتری در رشته شیمی آلی را به اتمام برساند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

باز این تخم لق نفاق زر زد تو رفتی همدردی یا نمک پاشی

تا ترودو رفت به خانواده ی جانباختگان سر زد اینام گله ای راه افتادن بگن مام آدمیم.

تو هر کشوری اگه کاره خلافی انجام بدی تبعیدت میکنن ب ی کشور دیگه!!! ولی تو ایران ممنوع الخروجت میکنن یعنی خودشونم میدونن اینجا دیگه آخرشه!

مسابقات پینوکیوهایِ نظام دردیدار از خانواده هایِ حادثه انهدام که حالا شهدا هم شدن با۳روز تاخیر آغاز شد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حضور جهانگیری در منزل دو تن از جان باختگان حادثه سقوط هواپیمای اوکراینیمعاون اول رئیس جمهوری بعد از ظهر دوشنبه با حضور در منزل محمدحسین و زینب اسدی لاری دو تن از جان باختگان حادثه سقوط هواپیمای خطوط هوایی اوکراین، ضمن عرض تسلیت و اظهار همدردی با خانواده داغدار آنان از خداوند برای این خانواده و همه کسانی که عزیزی را دراین حادثه اسفناک از دست داده اند، طلب صبر کرد. دو تن فقط دو تن؟؟؟ بگید بقیه جوابشونو ندادند راهشون نداد افرین. حالا شد جهانگیری به کوس ننش خندید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حضور دکتر جهانگیری در منزل دو تن از جان باختگان حادثه سقوط هواپیمامعاون اول رییس‌جمهور بعد از ظهر امروز (دوشنبه) با حضور در منزل محمدحسین و زینب اسدی لاری دو تن از جان باختگان حادثه سقوط هواپیمای خطوط هوایی اوکراین، ضمن عرض تسلیت و اظهار همدردی با خانواده داغدار آنان از خداوند برای این خانواده و همه کسانی که عزیزی را دراین حادثه اسفناک از دست داده اند طلب صبر کرد. خبر را دقیق بنویسید. ایشان منزل دو تن از جانباختگان که فرزاندان مقامات بالای وزارت بهداشت هستن و سمت بالای دولتی دارند رفته‌اند، البته که کار خوی است، ولی بهتر است به منزل مردم عادی هم بروند. اینا فامیلای مصطفی معین بودن دیگه چرا منت بازدید و تسلیتای درون گروهی و خانوادگیتونو سر مردم میزارید. بی پدر و مادر های عرب پرست. اول عزیزنشون رو میکشین بعد باهاشون عکس میگیرن؟ ج.ا. و آخوند به فاضلاب تعلق داره. کمتر ناز کنین. بدوین زباله ها! 💩
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

گسترش اعتراضات به خامنه‌ای و سپاه پاسداران در دهها شهر ایران در دومین روزاعتراض به نقش سپاه پاسداران در سرنگونی هواپیمای مسافربری و پنهان‌کاری مقامات جمهوری اسلامی ایران روز یکشنبه در دومین روز، به بیش از بیست شهر گسترش یافت. بنا بر عکس و فیلم‌های ارسالی به صدای آمریکا و تو که راست میگی بالاخره یک تیتر درست زدی از فردا شروع میکنه وای اعتراضات سراسری تمام ایران را در نوردید این سامانه پایدار و همراه با افزایش از همه جهت بوده و تا هفته دیگه حکومت ساقط خواهد شد و من ا... توفیق
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ایکائو در تحقیقات سقوط هواپیمای اوکراینی در ایران شرکت می‌کند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هشدار آمریکا در مورد تردد کشتی‌های تجارتی در خلیج فارس | DW | 14.01.2020نیروی دریایی آمریکا به خطرات کشتیرانی در آب‌های خلیج_فارس، دریای عمان و به‌ویژه تنگه_هرمز اشاره کرده است. آمریکا اعلام کرده که ایران می‌تواند با ایجاد اختلال در سامانه موقعیت‌یاب جهانی برای این کشتی‌ها ایجاد خطر کند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

واکنش ایران به حضور سفیر بریتانیا در تهران در اعتراضات مردمی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »