جهانبخش و قوچان نژاد نامزد بهترین آسیایی تاریخ لیگ هلند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جهانبخش و قوچان نژاد نامزد بهترین آسیایی تاریخ لیگ هلند دو بازیکن ایرانی نامزد بهترین آسیایی تاریخ لیگ هلند نام گرفتند

به گزارش ایسنا، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در ادامه معرفی بهترین آسیایی حاضر در لیگ های معتبر اروپایی، به سراغ لیگ هلند رفته است؛ لیگی که از دهه ۸۰ میزبان بازیکنان آسیایی زیادی بوده است و در سالهای اخیر نیز تعداد آن افزایش داشته است. افتخارات: آفای گل لیگ هلند

بسیاری از بازیکنان آسیایی در لیگ های اروپا تأثیر گذاشته اند ، اما علیرضا جهانبخش وینگر ایرانی یکی از بهترین بازیکنانی بوده است که در اروپا درخشیده است و سابقه آقای گلی در لیگ هلند را نیز در کارنامه دارد. ۲۱ گل در ۳۳ بازی در فصل۱۸-۲۰۱۷ شامل دو هت تریک، کارنامه درخشان جهانبخش در لیگ هلند بود. این درخشش باعث شد تا بازیکن ایرانی با جدایی از آلکمار راهی برایتون در لیگ برتر انگلیس شود.

رضا قوچان نژاد مهاجم ایرانی متولد مشهد اکثر دوران کودکی خود را در هلند سپری کرد و خودش را به عنوان مهاجمی گلزن در این لیگ نشان داده است. بعد از بازی در بلژیک، انگلیس، قطر و کویت، او در فصل ۱۷-۲۰۱۶ یک فصل خوب را در این لیگ سپری کرد و اوج کار او هت تریک در بازی برابر آیندهوون بود. او در فصل بعد هشت گل دیگر به ثمر رساند و راهی قبرس و استرالیا شد. او در ابتدای فصل ۲۰-۲۰۱۹ به فوتبال هلند و تیم زوله پیوست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نامزد وزیر و سرپرست جدید سه وزارتخانه افغانستان معرفی شدندرئیس جمهور افغانستان با صدور فرمان های جداگانه نامزد وزیر و سرپرست وزارت شهرسازی٬ «بهداشت عمومی»، وزارت امور زنان و رئیس عمومی دافغانستان بانک را معرفی کرده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سانسور در عصر کرونا؛ چین و کشورهای آسیایی زیر تیغ انتقاد‌ سازمان مللدر بیانیه کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد تاکید شده است که نباید از بحران سلامت کنونی به عنوان دستاویزی برای ساکت کردن نارضایتی‌ها یا اعمال محدودیت در جریان آزاد اطلاع رسانی استفاده کرد. مرض بخورید چینیها، این همه چیزهای خوب،حتما باید خفاش و موش،عقرب، رتیل، هزار پا و سوسک،کرم خاکی و بقیه حیوانات بی دفاع را بخورید اشغال خورا.چه سیستم اشغال کمونیستی دارید که براتون غذا فراهم نمیکنه، یا حد اقل زیر ساخته شد جهت کشت و کار و تولید یا موش وار زاد و ولد دارین.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نامزد وزیر و سرپرست جدید سه وزارتخانه افغانستان معرفی شدندرئیس جمهور افغانستان با صدور فرمان های جداگانه نامزد وزیر و سرپرست وزارت شهرسازی٬ «بهداشت عمومی»، وزارت امور زنان و رئیس عمومی دافغانستان بانک را معرفی کرده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ایران در لیگ قهرمانان آسیای 2021 سهمیه‌ای نداردکنفدراسیون فوتبال آسیا قصد دارد لیگ‌هایی که به پایان نمی‌رسند را در لیگ قهرمانان آسیای فصل بعد سهیم نکند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ماجرای عجیب لیگ فوتبال سوئد: بازیکنانی که ۶ ماه برای لیگ آماده می‌شوندبرای بیشتر فوتبالیست‌های حرفه‌ای دنیا تمرینات آماده‌سازی پیش فصل یک شر غیرقابل اجتناب است. دوره‌ای که از همان آغازش همه دوست دارند هرچه زودتر تمام شود معمولا هم در حالی آن را ترک می‌کنند که روی عضلات دردناکشان یخ گذاشته‌اند.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

آغازی بر پایان رژیم پهلویاز قیام خونین پانزده خرداد همواره به عنوان نقطه عطفی در تاریخ معاصر یاد می‌شود نقطه عطفی که تاریخ بعد از خود را ساخت.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »