جهانگیری: دولت ۳ و نیم میلیون شغل ایجاد کرده است

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

دولت ۳و نیم میلیون شغل ایجاد کرد | جهانگیری: آمریکایی‌ها فکر می‌کردند که می‌توانند اقتصاد ایران را از هم بپاشند اما ما متناسب با این شرایط سیاست‌ها را باید تغییر می‌دادیم.باید سازوکاری ایجاد کنیم که تاب‌آوری ملت را افزایش دهیم تا بر مردم فشاری وارد نشود

ایران اخبار, ایران سرفصلها

«اسحاق جهانگیری» در مراسممراسم روز ملی صنعت، معدن و تجارت در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران با تبریک این روز، گفت: در ایام سخت و دشوار که از یک طرف با تحریم‌های ظالمانه، غیر انسانی و غیرقانونی امریکا روبرو هستیم و از طرف دیگر با ویروس نوظهور و نوپدید کرونا که عالم‌گیر شده، مواجه هستیم.

معاون اول رئیس جمهوری افزود: آمریکایی‌ها فکر می‌کردند که می‌توانند اقتصاد ایران را از هم بپاشند اما ما متناسب با این شرایط سیاستها را باید تغییر می‌دادیم. جهانگیری ادامه داد: سیاستمدار عاقل باید متناسب با این طراحی‌ها سیاست‌گذاری کند و ببیند که چه برنامه‌ای علیه کشور طراحی شده و چه اقدامی می‌خواهند سر ملت بیاورند.

وی گفت: سیاست ما در این شرایط و مقابل فشارهای خارجی ناشی از تحریم، مقاومت است و باید سازوکاری ایجاد کنیم که تاب‌آوری ملت را افزایش دهیم تا بر مردم فشاری وارد نشود. بنابراین مقابل تحریم، سیاست مقاومت و تاب آوری را در پیش گرفتیم. جهانگیری با اشاره به اولویت‌های کشور افزود: اولویت ما در ابتدا «سلامت مردم» و سپس «تامین معیشت» است. همچنین باید از اشتغال موجود صیانت کنیم در این ۷ سال با توجه به شرایط و محدودیت‌ها ۳ و نیم میلیون شغل ایجاد شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا؛ تعداد قربانیان در جهان به نیم میلیون نفر رسیدبر اساس تازه ترین آمار دانشگاه جانز هاپکینز در آمریکا، تعداد قربانیان همه گیری ویروس کرونا در جهان از نیم میلیون نفر فراتر رفته است. بیشترین تعداد قربانیان مربوط به آمریکا، برزیل و بریتانیاست. بر این اساس، تعداد مبتلایان به کووید-۱۹ در سراسر جهان از مرز ده میلیون نفر گذشته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

۳۰ سال انتظار لیورپول: ۲۳۹ بازیکن و یک و نیم میلیارد پوند در راه قهرمانی نوزدهماول ماه مه ۱۹۹۰ بازیکنان لیورپول در ورزشگاه آنفیلد که جای سوزن انداختن نداشت، با لذت تمام قهرمانی در لیگ فوتبال انگلیس را جشن گرفتند. قهرمانی بعدی ۳۰ سال طول کشید اما سه دهه ناکامی به معنی عدم تلاش لیورپول برای قهرمانی در لیگ انگلیس نبود. بازیکنان زیادی به این تیم آمدند، گل‌های بسیاری وارد دروازه حریفان شد و پیروزی‌های بزرگی هم حاصل شدند، اما نه به اندازه کافی؛ تا این که عملکرد فوق‌العاده این فصل از راه رسید.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

افزایش اجاره‌بها مسکن؛ سیاست دستوری دولت برای کنترل بازار کارگشا خواهد شد؟ - BBC News فارسیحسن روحانی، رئیس جمهور ایران، از تصویب طرحی برای تعیین سقف افزایش اجاره مسکن خبر داده و گفته است که مقررات تازه از فردا دوشنبه ۹ تیر ابلاغ و اجرا می‌شود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

دولت برای افزایش اجاره بها سقف تعیین کرد؛ مشت بر سندانروحانی در حالی طرح حمایتی برای مستاجران ارایه کرده است که بر اساس گزارش بانک مرکزی از تحولات بازار_مسکن در خرداد ۹۹، شاخص کرايه مسکن اجاری در شهر تهران در این ماه در مقایسه با خرداد سال گذشته رشد ۲۷/۶ درصدی را تجربه کرده است. ادامه در گزارشی از آرش ح...
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

دولت لیبی: از دستگیر شدن بیش از 120 مزدور جنگی استقبال می‌کنیمدولت لیبی: از دستگیر شدن بیش از 120 مزدور جنگی هنگام عبور به کشورمان توسط نیروهای امنیتی سودان استقبال می‌کنیم. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »