جهان باید منتظر چه تحولاتی باشد؟

25/03/2020 01:49:00 ب.ظ

از چند ماه پیش جهان وارد آخرین سال از دهه دوم قرن بیست و یکم شد و اکنون کارشناسان از اتفاقات پیش روی کره زمین طی 10 سال بعد از آن سخن می‌گویند. 9 رخداد مهم جهان تا سال 2030 را در این مطلب می‌توانید بخوانید.

جهان, اینجا_بخوانیم

جهان باید منتظر چه تحولاتی باشد؟ ▫️1- تغییرات جمعیتی ▫️2- بحران محیط‌زیستی ▫️3- مشکل آب ▫️4- توسعه فنی ▫️5- انرژی پاک ▫️6- دسترسی آزاد به اطلاع شخصی افراد ▫️7- گرایش‌های قومیتی ▫️8- سیاست بین‌المللی ▫️9- زوال روستاها این مطلب را اینجا_بخوانیم 👇

از چند ماه پیش جهان وارد آخرین سال از دهه دوم قرن بیست و یکم شد و اکنون کارشناسان از اتفاقات پیش روی کره زمین طی 10 سال بعد از آن سخن می‌گویند. 9 رخداد مهم جهان تا سال 2030 را در این مطلب می‌توانید بخوانید.

به گزارش همزمان با فرا رسیدن 2030 بیش از یک میلیارد نفر 65 سالگی را می‌گذرانند و مردم عمر بیشتری خواهند کرد. 3- مشکل آب با فرا رسیدن سال 2030، خواهیم دید که سطح هوش مصنوعی به سطح هوش انسانی نزدیک و نزدیک‌تر خواهد شد. 6- دسترسی آزاد به اطلاع شخصی افراد

 پیش‌بینی می‌شود شاهد به راه افتادن موج‌هایی در این مسیر باشیم؛ این رخداد به ویژه در سایه افزایش شمار بیگانگان و خارجی‌ها در کشورهای میزبان و نیز تغییر بسیاری از قوانین مربوط به مهاجرت به وقوع خواهد پیوست.

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »

آتش‌سوزی در 6 هکتار از نخلستان‌های ‌رودان؛ 600 اصله درخت در آتش سوخت + فیلم- اخبار هرمزگان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

16 میلیارد دلار در حساب های ستاد اجرایی زیر دست علی خامنه ای 10میلیون دلار کویت 10میلیون دلار قطر 23 میلیون دلار ژاپن 30میلیون دلار امارات

شمار قربانیان کرونا در جهان از مرز 16 هزار نفر گذشت

کرونا؛ بیش از ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون نفر در سراسر جهان قرنطینه شدندتدابیر سخت‌گیرانه در دیگر نقاط جهان در حالی به تدریج در حال فراگیر شدن است که بر اساس گزارش‌ رسانه‌های بین المللی بیش از یک میلیارد نفر، به عبارتی از هر هفت شهروند جهان ی یک نفر به قرار گرفتن در قرنطینه فراخوانده شده است. کرونا؛ بیش از ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون نفر در سراسر جهان قرنطینه شدند آخرین آمار و اطلاعات مربوط به شیوع ویروس_کرونا در جهان را در وب‌سایت یورونیوز دنبال کنید:

پامپئو: چین از ارائه اطلاعات درباره کروناویروس به جهان دریغ می‌کندپمپئو: چین از ارائه اطلاعات درباره کرونا به جهان دریغ می‌کند این خطراتی را برای سراسر جهان یان به وجود آورده و زندگی هزاران نفر را در معرض خطر قرار داده است در حال حاضر این مساله برای جهان اهمیت دارد که بداند دقیقا چه اتفاقی می‌افتد یعنی سنگ پا قزوین پیش شما سواتفاهمی بیش نیست 16 میلیارد دلار در حساب های ستاد اجرایی زیر دست علی خامنه ای 10میلیون دلار کویت 10میلیون دلار قطر 23 میلیون دلار ژاپن 30میلیون دلار امارات روزی دیگ سیاهی به دیگ سیاهی گفت چقدر روی تو سیاه است خجالت نمی کشی

شیوع کرونا در جهان؛ تعداد جان‌باختگان در آمریکا از ۵۰۰ نفر فراتر رفتبر اساس آخرین آمار ارائه شده از سوی منابع رسمی تا صبح روز دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹/ ۲۳ مارس ۲۰۲۰ نزدیک به ۴۰۰ هزار نفر در سراسر جهان به نوع جدید ویروس کرونا مبتلا شده و ۱۴ هزار و ۶۹۸ نفر نیز به دلیل بیماری ناشی از ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند. اماده ساختن کلیپ احیانن در منطقه 52 😂😂 کره‌ی شمالی با فاصله‌ی خیلی کم از ژاپن بیشترین میزان تخت در جهان رو داره. مطمئنید که مطالعه میکنید بعد متن مینویسید؟ کمبود امکانات درمانی؟ از نظر دستگاه‌های تنفسی هم اصلاً وضعیت بدی نداره و به مراتب از میانگین اروپا بالاتر است. احتمالا همه رو اعدام کردن 🤪🤣

شمار قربانیان ویروس کرونا در جهان از ۲۰ هزار نفر گذشتتا کنون بیش از ۴۵۲ هزار نفر در سراسر جهان به ویروس کرونا مبتلا شده و بیش از ۲۰ هزار نفر جان باخته‌اند. آخرین آمار و اطلاعات تا پایان روز چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹/ ۲۵ مارس ۲۰۲۰ میلادی را در این گزارش دنبال کنید.

انتشار فیلمی از لحظه آزادی شهروند فرانسوی از زندان اوینرولاند مارشال، پژوهشگر فرانسوی به اتهام «اجماع و تبانی علیه امنیت ملی» دستگیر شد و حدود ۹ ماه در ایران در بازداشت بود. اوضاع زندانها اصلا خوب نیست و جان زندانیان در خطره. ویروس KhameneiVirus به زندانها هم سرایت کرده 🎥تصاویری از لحظه آزادی شهروند فرانسوی از زندان اوین بیشتر بخوانید:

از چند ماه پیش جهان وارد آخرین سال از دهه دوم قرن بیست و یکم شد و اکنون کارشناسان از اتفاقات پیش روی کره زمین طی 10 سال بعد از آن سخن می‌گویند.شمار قربانیان ویروس کووید-19 در سراسر جهان به 16 هزار و 558 نفر رسید.Aa با اضافه شدن بریتانیا به کشورهایی که قوانین و محدودیت‌های سختگیرانه برای مهار بحران ناشی از انتشار ویروس کرونا وضع کرده‌اند هم اکنون مهم‌ترین قدرت‌های اروپا، کانون جدید شیوع بیماری کووید ۱۹ شهروندان خود را در قرنطینه عمومی قرار داده‌اند.به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، مایک پامپئو، وزیر خارجه آمریکا در گفت‌وگو با برنامه رادیویی دیده‌بان واشنگتن بار دیگر اتهامات سابق علیه پکن را تکرار کرد و گفت، چین از اشتراک اطلاعات درباره این ویروس امتناع می‌کند که این خطراتی را برای سراسر جهانیان به وجود آورده و زندگی هزاران نفر را در معرض خطر قرار داده است.

از چند ماه پیش جهان وارد آخرین سال از دهه دوم قرن بیست و یکم شد و اکنون کارشناسان از اتفاقات پیش روی کره زمین طی 10 سال بعد از آن سخن می‌گویند.   به گزارش اعتمادآنلاین، موسسه تحقیقات ماساچوست آمریکا در پایگاه اطلاع‌رسانی خود 9 رخداد را برای سال 2030 پیش‌بینی کرده است که این پیشامدها عبارت‌اند از:   1- تغییرات جمعیتی   همزمان با فرا رسیدن 2030 بیش از یک میلیارد نفر 65 سالگی را می‌گذرانند و مردم عمر بیشتری خواهند کرد.03.   2- بحران محیط‌زیستی   مشکلات کشورهای جهان در چارچوب برقراری توازن بین الزامات بلندمدت محیط‌زیستی و نیازهای اقتصادی کوتاه‌مدت همچنان ادامه خواهد یافت. آخرین آمار و اطلاعات مربوط به شیوع بیماری کرونا در جهان را در این گزارش دنبال کنید.   3- مشکل آب   آب به یکی از منابع کمیاب تبدیل خواهد شد، این مساله مشکلات عدیده‌ای را برای بسیاری از شهرهای جهان رقم خواهد زد و اغلب مردم از کمبود آب رنج خواهند برد. ایتالیا با 6 هزار و 77 نفر در صدر کشورهایی قرار گرفت که بیشترین قربانی را تاکنون داشته اند.   4- توسعه فنی   با فرا رسیدن سال 2030، خواهیم دید که سطح هوش مصنوعی به سطح هوش انسانی نزدیک و نزدیک‌تر خواهد شد. پامپئو، منتقد ثابت پکن و حزب کمونیست، همچنین گفت: تصمیمات بسیار مهمی در مورد چگونگی ساختار روابط ایالات متحده و چین باید در آینده اتخاذ شود.

  5- انرژی پاک   مشکلاتی همچون کمبود آب و محیط‌زیست به توسعه فناوری‌های نوینی می‌انجامد که می‌تواند به زیربنایی برای بالا بردن راندمان بدل شود. براساس این گزارش، در ایران نیز 1812 نفر به دلیل ابتلا به ویروس کووید-19 جان خود را از دست داده اند. بر اساس آخرین گزارش‌ها بیش از ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون نفر هم اکنون در سراسر جهان در قرنطینه به سر می‌برند.   6- دسترسی آزاد به اطلاع شخصی افراد   آن‌قدر سطح دسترسی مردم به داده‌‌ها افزایش پیدا می‌کند که علاوه بر اطلاعات موسسات و سازمان‌ها، اطلاعات شخصی افراد هم در دسترس همگان قرار خواهد گرفت.   7- گرایش‌های قومیتی   پیش‌بینی می‌شود شاهد به راه افتادن موج‌هایی در این مسیر باشیم؛ این رخداد به ویژه در سایه افزایش شمار بیگانگان و خارجی‌ها در کشورهای میزبان و نیز تغییر بسیاری از قوانین مربوط به مهاجرت به وقوع خواهد پیوست.   8- سیاست بین‌المللی   مشکلات جهانی تا آنجا پیش می‌رود که نیاز مبرمی به همکاری در سطح بین‌المللی حس خواهد شد، اما این کار به آسانی به انجام نمی‌رسد؛ از همین رو برخی از موسسات و شرکت‌ها برای حل این مشکلات به پا خواهند خاست. نظارت بر قرنطینه شهروندان با دوربین‌های مدار بسته در مسکو مقامات شهری و امنیتی در مسکو از روش شناسایی چهره به عنوان ابزاری کلیدی جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا استفاده می‌کنند.   9- زوال روستاها   با فرا رسیدن سال 2030 بیش از 2سوم جمعیت جهان برای زندگی روانه شهرها می‌شوند و این امر از طریق مهاجرت هرچه بیشتر از روستاها به شهر صورت خواهد پذیرفت.

.