جهانگیری: سال ۹۹ سخت‌ترین سال‌های اقتصاد کشور بود/ سیاست کشور باید پشتیبان کننده تولید باشد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 48 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 63%

جهانگیری: سال ۹۹ سخت‌ترین سال‌های اقتصاد کشور بود

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری، عصر امروز دوشنبه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال اخیر صادرات بنزین به تأمین نیاز ارزی کمک کرده است. در حوزه بنزین نه تنها تأمین کامل نیاز داخلی رقم خورده، بلکه صادر کننده هم شده ایم.

جهانگیری تصریح کرد: وقتی اراده شکل می‌گیرد، ساخت کالاها و تأمین نیاز از داخل شکل گرفته و عملیاتی می‌شود و نباید اراده خودمان را تحقیر کنیم. باید براساس محورهای اقتصاد مقاومتی گام برداریم. وی بیان کرد: عده‌ای سخنرانان حرفه ای شدند و به خاطر اینکه بگویند ما قوی هستیم موضوعی را می‌گیرند و ۱۰ بار تکرار می‌کنند، این افراد گزارش عملکردی به ما بدهند که در جهت اقتصاد مقاومتی، رفع موانع تولید و جهش تولید چکار کرده اند، برخی از این افراد بیشترین ضربه را به تولید کشور زدند و فضا را روزبه‌روز علیه تولید و تولید کننده بدتر کرده‌اند و کاری کرده‌اند که تولید کننده رغبتی برای فعالیت در حوزه تولید و اقتصاد کشور نداشته باشد.

وی گفت: شرایط مردم سخت بود اما دولت خیلی تلاش کرد این بار سختی را کم کند و در مواردی مستمری مددجویان کمیته امداد را تا ۶ برابر افزایش داده است. وی گفت: سیاست کشور باید پشتیبان کننده تولید باشد و سیاست حمایت از تولید سیاست‌های متعدد حمایتی از جمله سیاست‌های خارجی، فرهنگی و اجتماعی است که این حمایت ها برای کشور اقتدار می آورد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مثلا 1400 دیگه همه چیمون درست میشه که از فعل ماضی استفاده کردی برادر اسحاااق؟

جهانگیری حالم ازت بهم میخوره

به شما و اقوام که بد نگذشت!!!!

تاوقتی که مردم خواستار این جاهلان باشندکه برماحکومت کنند اش همین هست

بعد سی دو روز رفته سی سخت چکار کنه؟حتما میگه من اول امکانات رو فرستادم بعد خودم اومدم؟

Down Sendromu bir hastalık değil, farkındalıktır. DownSendromuFarkındalıkGünü

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تاثیر سیاست منطقه‌ای ایران بر نقش این کشور در روند صلح افغانستانیکی از اندیشمندان ایرانی روابط بین الملل تاکید کرد ایران اگر خواهان جایگاه لازم و متناسب با منافع خود در پروسه صلح افغانستان است باید سیاست منطقه ای خود را مورد بازنگری جدی قرار دهد. - خبرگزاری آناتولی البته در حکومت ایران سیاست حاکم نیست و مکر و حیله و توجیح و تحریف و جنک و دروغ و ریای علوم بی منطق جاهلیت فتنه سازی بازی با فکرها حاکمست.بنابرین سیاست جاهلانه فرقه فارسیسم اشغالگر ایران در تمام زمینه ها مشترک با صلیبچیها، خیانت به اتحاد ملتهای ایرانیان و تورکان و منطقه است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سیاست داخلی کشور در سال 99 خالی از دستاورد بودصادق زیباکلام در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین: سیاست داخلی کشور در سال ۹۹ خالی از دستاورد بود سال مبارزه با کرونا طب سنتی را مقابل طب مدرن زمین زد کرونا بی‌اعتمادی به مدیریت کلان کشور را تشدید کرد مادر قحبه سیاسی=صادق زیبا کلام
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

انتقاد کره شمالی از 'سیاست خصمانه' دولت بایدن در قبال این کشور | DW | 02.05.2021کره شمالی در واکنش به اظهارات اخیر جو بایدن و برخی از مقامات ایالات متحده، واشنگتن را به در پیش گرفتن 'سیاستی خصمانه' در قبال این کشور متهم کرده است. رئیس جمهوری آمریکا کره شمالی را 'تهدیدی برای امنیت جهانی' دانسته بود. دقیقا آمریکا بزرگترین تهدید برای امنیت جهانی ست.و من دنیا رو دعوت به اتحاد می کنم در برابر چنین تهدیدی ...‌ چهره آمریکا برای همه رو شده ... گذشت دوران فریب دادن ها و فریب خوردن ها .‌. نگاهها رو به سمت دیگه کشوندن و پنهانی هر غلطی کردن !
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

روحانی: ارتش بزرگتر از آن است که آن را به سیاست فرو بکاهیمرئیس جمهور با بیان اینکه امنیت ملی ایران در گرو حفظ تمامیت ارضی آن است و حفظ تمامیت ارضی تنها در پناه وحدت ملی ایران محقق می‌شود و وحدت ملی ایران فقط با مردم سالاری به دست می‌آید، تاکید کرد: امروز در امتداد تجربه جنگ تحمیلی و به عنوان میراث دفاع مقدس، نهادهای نظامی ایران از ارتش و سپاه، حرفه‌ای‌تر از همیشه مأموریت و مسئولیت خویش را می‌شناسند. جون عممتتتتتتتت اول انقلاب تو نبودی میگفتی ارتش باید منحل بشه؟ سنگ پا قزوین هستید شما ها بابا نون به نرخ روز دورو ریاکار افراط و تفریط خجالت بکشید دیگه سربازی_اجباری
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اینکه در کشور 7 میلیون نفر داشته باشیم که دارای بیمه نباشند فاجعه استمحمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با تاکید بر اینکه «مهم‌ترین تصمیم در زمینه معلولیت از کار انداختن ماشین تولید آسیب است» گفت: اگر ما غربالگری‌های ژنتیکی را در کشور باب کنیم می‌توانیم از 50 درصد معلولیت‌ها جلوگیری کنیم. فاجعه ی بعدی ۱۰ سال آینده ایران ورشکستگی_صندوق_بازنشستگان با ۴۰ میلیون بازنشسته کف خیابان
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »