جهانگیری: کسی که 1 دلار گرفته کالا وارد نکرده خیانت ملی مرتکب شده است- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 60 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جهانگیری: کسی که ۱ دلار گرفته کالا وارد نکرده خیانت ملی مرتکب شده است در کشور ما که کرونا به سرعت شیوع پیدا کرد بر خلاف برخی کشورها، هیچ اتفاق عجیبی در فروشگاه‌ها نیفتاد اینکه فکر کنیم کرونا یک ماه دیگر تمام می‌شود معلوم نیست

اسحاق جهانگیری در نشست وزیر، معاونان و مدیران وزارت صمت با بیان اینکه تکیه اصلی ما به صادرات غیرنفتی است افزود: باید صادرات غیرنفتی به عنوان موضوع جدی و تعیین کننده در دستور کار قرار گیرد و اگرچه محدودیت‌های بودجه‌ای داریم، اما حمایت‌های دولت در این باره انجام خواهد شد.

وی گفت: البته در کنار آسیب‌هایی که کرونا داشت اتفاقات مهمی هم افتاد که دو اتفاق در حیطه اختیارات وزارت صمت است یکی تأمین نیاز‌ها و کالا‌های مردم بود که در این شرایط کار بسیار بزرگی انجام شد آن هم در کشوری که درگیر جنگ اقتصادی با آمریکایی است. جهانگیری گفت: همچنان که این ویروس به سمت افراد مسن و دارای بیماری‌های زمینه‌ای بیشتر حرکت می‌کند در صنعت و اقتصاد نیز آن جا که زیرساخت‌های الکترونیکی فراهم نشده آسیب‌ها بیشتر است و باید مردم و کارمندان خود را حضوری فرا بخوانند، اما آنجا که زیرساخت‌های الکترونیکی فراهم شده آسیب‌ها کمتر است.

وی گفت: بدون کمترین تردید باید از بخش خصوصی و فعالان تولید و تجارت و فعالان صادرات و واردات کشور به عنوان افسران خط مقدم تحریم و شرایط کرونایی حمایت کرد. جهانگیری گفت: اختیاراتی به ستاد تنظیم بازار و وزیر صمت داده شد که در موارد وجود تولید داخل محدودیت و ممنوعیت وارداتی اعمال کند که تا کنون برای 1500 کالا این کار صورت گرفته است. البته باید توجه کرد که در شرایط رکود جهانی، کشور‌هایی هم هستند که جلوی صادرات کالا‌های اساسی را می‌گیرند یا برای آن محدودیت ایجاد می‌کنند ضمن اینکه برای واردات آن تسهیلاتی در نظر می‌گیرند، بنابراین ما هم در جا‌هایی که به واردات نیاز داریم باید تسهیل لازم صورت گیرد و از وارد کنندگان با اعتبار استفاده کنیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نسخه – سوال از شما، پاسخ از ما‌| کسی که سرخک و آبله مرغان گرفته به ویروس کرونا مبتلا می‌شود؟🔺نسخه – سوال از شما، پاسخ از ما‌ | کسی که سرخک و آبله مرغان گرفته به ویروس_کرونا مبتلا می‌شود؟ ⚡️سوال | آیا کسانی که قبلا به ویروس خاصی مانند آبله مرغان، سرخک و...شده اند بهبود پیدا کرده‌اند آیا از دیگران به کرونا مبتلا شده اند؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

چه کسی دستور معدوم‌سازی جوجه‌ها را داد؟ماجرای معدوم‌سازی جوجه‌ها چه بود؟ | نامه‌ای که سه روز پیش از طرف انجمن صنفی تولیدکنندگان جوجه یک روزه به واحدهای صنفی ارسال شد، نشان می‌دهد که معدوم‌سازی جوجه‌ها یک تصمیم درون صنفی برای تنظیم تولید بوده است تخلف نیست چنین کاری؟ دولت نمیخواد ورود کنه؟ حکومتی که جوجه های یک روزه را زنده زنده معدوم میکند هرگز به مردمانی که خواستارمطالبات به حق خودندحکومت حقیقی ایرانیان باهویت و مدنیت بزرگ‌ مشترک علوم طبیعی خردمندانه ی ملتهای موسسان ایران ایرانیان میخواهند هرگز رحم نمیکند باانواع مکرها مردم را مثل جوجه ها زنده بگور خواهد کرد به اين ميگن دروغ شاخدار
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

آیا دستگاه ویروس‌یاب سپاه آن طور که سردار سلامی گفته، پدیده‌ای نوظهور و اختراع بسیجیان است؟این احمق ها خجالت نمی کشند. هر روز یک فیل هوا می کنند که بلکه یک روز بیشتر در قدرت بمانند. اینا دیگه تموم شدن خودشونم میدونن این دستگاه اصل فریب اسلامی شیعی بدلیل حماقت انسانی در ایرانه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مردم به افرادی که در قالب دین دکان باز کرده‌اند رجوع نکنندعضو شورای عالی حوزه‌های علمیه سراسر کشور گفت: سبک این کار نامناسب است، همین که این فرد دعای خاص می‌دهد و برای آن قیمت مشخص می‌کند که مثلاً 44 هزار تومان و... زمینه‌ای است برای اینکه مسائل به گونه‌ای پیش رود که خود آقایان هم نتوانند به این راحتی جلوی آن را بگیرند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

تولیت آستان قدس رضوی: دستورالعمل بازگشایی حرم‌های مطهر تهیه شده است- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimتولیت آستان قدس رضوی گفت: دستورالعمل بازگشایی حرم‌های مطهر را با رعایت ضوابط بهداشتی به منظور میزبانی اماکن مقدس از زائران و دلدادگان تهیه کرده‌ایم که ان شاالله با فراهم‌آمدن مقدمات لازم میزبان زائران حرم‌های مطهر خواهیم بود. حجت‌الاسلام مروی: با هماهنگی وزارت بهداشت و با همکاری آستان‌های مقدس حضرت معصومه(س)، حضرت احمدبن موسی(ع)، حضرت عبدالعظیم حسنی سلام الله علیهم اجمعین، مسجد جمکران و سازمان اوقاف تو گوه خوردی. کیرم تو کس ننه جندت زنازاده. دست بجنبيد بابا،سريعتر....!!!
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

چین هرگونه پنهانکاری درباره شیوع ویروس کرونا را تکذیب کرد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimچین هرگونه پنهانکاری درباره شیوع ویروس کرونا را تکذیب کرد سخنگوی وزارت خارجه چین اعلام کرد که هیچگونه پنهانکاری درباره شیوع ویروس کرونا در این کشور صورت نگرفته و اساسا دولت اجازه این کار نداده است دنیا به چین دیگر اطمینان نمیکند فقط خطای انسانی بوده😂😂😂😂 نجس های سگ خوار بعد از ۴۰ روز رفتن توی بیمارستان دیدن ای داد بیداد ۱۷۰۰ نفر کشته اینجا بوده که ندیدن😅😅😅😅
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »