ایران, جن ساکی, بایدن, رئیسی, توافق هسته‌ای, ایران

ایران, جن ساکی

جن ساکی: آماده‌ایم به دور هفتم مذاکرات هسته‌ای برگردیم، اما فرصت برای این کار «نامحدود» نخواهد بود

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

06/08/2021 01:20:00 ق.ظ

♦️ جن ساکی ، سخنگوی کاخ سفید، در کنفرانس خبری روز پنج‌شنبه ۱۴ مرداد، در پاسخ به پرسشی درباره این که آیا رئیس جمهوری آمریکا زمان یا مهلت مشخصی را برای به نتیجه‌ رسیدن مذاکرات با ایران تعیین کرده است، گفت این فرصت نامحدود نخواهد بود. ⬇ بیشتر بخوانید:

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

نماینده ویژه اتحادیه اروپا در مذاکرات وین که برای شرکت در مراسم تحلیف ریاست‌جمهوری ابراهیم رئیسی در تهران حضور دارد، روز چهارشنبه ۱۳ مرداد درباره آخرین وضعیت مذاکرات وین و مسائل منطقه‌ای با عباس عراقچی، معاون وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران، دیدار و گفت‌وگو کرد.

وصیت‌نامه شاهزاده فیلیپ، همسر ملکه بریتانیا تا دست‌کم ۹۰ سال محرمانه می‌ماند اعطای دکترای افتخاری دانشگاه ملی تاجیکستان به رئیسی و عضویت افتخاری در هیئت علمی این دانشگاه اعطای دکترای افتخاری دانشگاه ملی تاجیکستان به آیت الله رئیسی/ بازدید رئیس جمهور از نمایشگاه دستاوردهای علمی دانشگاه ملی تاجیکستان

جزئیات جدیدی از موانع در مذاکرات وین؛ غریب‌آبادی: آمریکا حاضر به لغو تحریم ۵۰۰ شخص و نهاد نیستنماینده ایران در سازمان‌های بین‌المللی در وین روز پنجشنبه همچین درباره دیگر مانع مذاکرات غیرمستقیم با ایالات متحده در وین گفت:‌ «کل تفاهم را به پذیرش بندی در خصوص انجام گفت‌وگوهای آتی در مورد مسائل منطقه‌ای گره زدند.» به گفته او، آمریکا تنها در این صورت حاضر شده که برخی تحریم‌ها لغو کند و نام سپاه را از فهرست گروه‌های تروریستی بردارد.

وال استریت ژورنال: آمریکا هزینه شکست مذاکرات هسته‌ای را برای ایران بالا می‌بردروزنامه وال استریت ژورنال در گزارشی به نقل از منابع آمریکایی و افراد آگاه به موضوع نوشته است ایالات متحده در حال بررسی تحریم های سخت‌تر علیه فروش نفت ایران به چین است تا هزینه ترک احتمالی مذاکرات هسته‌ای را که در حال حاضر به تعویق افتاده است برای ایران بالا ببرد. headtopics.com

ادامه مطلب: VOA Farsi »

euronews - اخبار بین المللی در مورد هنر

هنر | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی

داري خدايي چرت ميگي .... دولت فعلي آمريكا ترسو هست . نميتونه يك پشه را بپرونه و اين را همه حتي بچه شش ساله هم فهميده .... يه بايدن بگين بره توالت و بعدش فعلا لا لا كنه ، ممكن هست تا فردا اسم خودش را هم فراموش كنه عجب دیپلماسی فعالی دارد آقای رئیس جمهور آمریکا.ظاهرا قسم دیگری از مذاکرات هم در عالم سیاست وجود دارد که زمان آن نامحدود است.آن دیگر باید وراجی های سیاسی باشد و نه مذاکره.چیزی مانند زدوبند سیاسی.موفق باشید.

🤮🤮🤮🤮🤮🤮

دعوت آمریکا از رئيسی برای بازگشت به دیپلماسی و مذاکراتوزارت امور خارجه آمریکا از رئیس‌جمهور جدید ایران دعوت کرد تا به «دیپلماسی و مذاکرات» برگردد. - خبرگزاری آناتولی

شکایت بریتانیا، رومانی ولیبریا به شورای امنیت درباره حمله ایران به نفتکش اسرائیلیدر پی حمله پهپادی هفته گذشته ایران به نفتکش «میرسر استریت» حامل پرچم لیبریا و تحت مدیریت اسرائیل در دریای عمان، که منجر به کشته شدن دو خدمه آن، یکی تبعه سناریویی جدید برای اتهام زنی بی اساس علیه جمهوری اسلامی ایران. آنها دنبال یک ماجراجویی جدید هستند شکایت بریتانیا، رومانی و لیبریا به شورای امنیت درباره حمله ایران به نفتکش اسرائیلی ... نسیم : شورای_امنیت_ملل_متحد ، باید سکوت وبی عملی خود را پایان دهد .

نامه بریتانیا، رومانی و لیبریا به شورای امنیت: ایران مظنون اصلی حمله به نفتکش اسرائیلی استسفیر اسرائيل در ایالات متحده نیز روز گذشته خواستار آن شد که شورای امنیت، ایران را به‌خاطر حمله به نفتکش اسرائیلی مرسر استریت تحریم کند. او در نامه‌ای به رئیس شورای امنیت حمله اخیر را «نمونهٔ دیگری از تروریسم دریایی» از سوی تهران خواند. 🇸🇦🇸🇦🇸🇦🇸🇦🇸🇦🕋🕋🕋🕋🕋💪💪💪💪💪 زود برین پس بگیرین ... تا به گلاب خوری نیافتادین... والسلام کشورهای بریتانیا و رومانی و سایر کشورهای غربی و ایالات متحده بخوبی می دانند کشور ایران وارث امپراطوری ایران زمین نیازی ندارد مثل دزدان دریایی به کشتی های تجاری و نفت کش حمله ببرد اما شما ها کار احمقانه ای علیه ایران کنید معنی غرق شدن را که ناوهای جنگی تان هست می فهمید.

گرایی ایران را به دومین طلای المپیک رساند؛ یزدانی به فینال رسیدکاروان ورزشی ایران روز موفقی را پشت سر گذاشت و توانست به یک مدال طلا در کشتی فرنگی و یک نقره در وزنه برداری دست یابد. همچنین حسن یزدانی هم به فینال کشتی آزاد راه یافت و روز پنجشنبه برای کسب مدال طلا روی تشک خواهد رفت.

اعتراض کشورهای عربی به پذیرش اسرائیل به عنوان ناظر در اتحادیه آفریقاهفت کشور عربی به تصمیم پذیرش اسرائیل به عنوان عضو ناظر در اتحادیه آفریقا اعتراض کردند. - خبرگزاری آناتولی

طالبان آمریکا را به «تشویق شهروندان افغانستان به فرار از کشورشان» متهم کرد